PDA

Zobacz pełną wersję : zastój w redukcji



Demonek
22-07-12, 20:18
Jestem na końcówce redukcji. Celem była sylwetka plażowa ale mimo wszystko staram się zachować co nieco mięcha.

175cm, 75kg aktualnie. Sylwetka jest niezła (niezła dla mnie patrząc na moją przeszłość).

Biegam (1h i interwały w zależności od czasu), pedałuję (w tym rano na czczo) no i oczywiście treningi siłowe- nie ma opierdalania generalnie. Dietę trzymam (układał/ korygował mi kolega z forum znający się na rzeczy)- płatki owsiane, oliwka, cyck kurczaka, ryba, ryż brązowy, białka jajek i inne takie frykasy- cheat meal jeśli już to 1/ tydzień i jest to najczęściej pieczony na rożnie kurczak. Ciągnę na scorchu i bcaa.

Od ok. 2 tygodni mam zastój. Węgli nie mam już z czego ciąć, dodałem interwały ale do ładnej przycinki jeszcze droga daleka i postępu nie widać. Mieliście takie jajco? Mogę się katować bardziej na cardio, nie ma problemu bo b. to lubię, ale w zeszłym roku spadło mi przez to mięcho strasznie. Macie jakieś tricki na dopalenie redukcji na finiszu?

slim shady
26-07-12, 10:16
jak mi nie chcial schodzic juz fat a bylem na koncowce to robilem aeroby 2 razy dziennie i to dawalo skutek

Demonek
12-08-12, 00:11
jak mi nie chcial schodzic juz fat a bylem na koncowce to robilem aeroby 2 razy dziennie i to dawalo skutek

Można powiedzieć, że robię 2x dziennie. Pedałowanie codziennie przed pracą, i wieczorem albo interwały albo trening siłowy.

ht
12-08-12, 08:55
Można powiedzieć, że robię 2x dziennie. Pedałowanie codziennie przed pracą, i wieczorem albo interwały albo trening siłowy.

rotacja panie rotacja:)

Gwido
12-08-12, 09:53
ja bym obciął jeszcze wegli. I po treningu siłowym sprobuj od razu aero. Przyspieszysz jeszcze bardziej metabolizm. I nie jedz zadnych wegli prostych po treningu. ok 2h po treningu zapodaj posiłek porzadny.

luo
12-08-12, 13:06
Też jestem za rotacją węglami, takie szokowanie organizmu daje fajne rezultaty. Pokaż swój trening i jedzenie, szybko zwiększałeś ilość aero? jak to wygląda na dzisiaj