PDA

Zobacz pełną wersję : Depilacja.



Odżywek
22-03-07, 22:15
Siema mam takie pytanie jak sie np chlopak depiluje chodzi mi tu tez o rece,nogi ogolnie cale cialo orpocz glowy to jak to robia ze nie widac ani odrostow a ni nic ze sie depilowali itp wygladaja gladziutko tak jak by nigdy nie mieli w miejscu depilacji wloska ani jednego ? z gory dzieki za odp. :razz:

Vegeto86
23-03-07, 15:21
A co chcesz sie opitolic caly? woskiem napewno

sylwka
23-03-07, 16:29
A więc.. po pierwsze, odrosty masz, jak farbujesz włosy :P taka uwaga mała;]

Jest wiele sposobów na depilację: kremy, woski, depilatory elektryczne, plastry, maszynki do golenia..
najszybciej odrastają po maszynce ;] a najwolniej to po depilatorach.. no i po woskach, bo dopiero po ok. 2tygodniach. Na pewno boli, ale czego się nie robi dla urody xD
a jesli chcesz, zeby Ci w ogole nie odrastaly, to mozna isc na depilacje laserem;] ale to jest drogie. i jedna wizyta nie wystarczy.
ale po co Ty chcesz sobie wlosy wyrywac? :P Facet musi miec troche tam i gdzieniegdzie;] :mrgreen: ale Twoja decyzja..
pozdro :mrgreen:

grzesiek k
23-03-07, 18:04
Mam takie samo pytanie jak Sylwka hehe po co to chcesz zrobić ??

Odżywek
23-03-07, 19:35
Ja nie chce nic sobie depilowac spokojnie hehe. Ktos mnie prosil zebym sie dowiedzial bo chce sie pojechac oprocz glowy w dol i chce zeby nie bylo widac odrostow tylko zeby to wygladalo normalnie jak by sie nigdy nie depilowal ani nic zeby nikt nawet nie zauwazyl ze to po depilacji jest. :mrgreen:

nowin
23-03-07, 20:53
moim skromnym zdaniem u faceta depilacja wystarczy tylko pod pachami ew. jesli bardzo owłosiny to jeszcze klata czy plecy ale nogi i rece to juz przesada

Kropek_KWpl
24-03-07, 10:28
tak jak poprzednik powiedział pod pachami to prawie wszyscy już się depilują i ewentualnie na plecach i klatce bo to brzydko wygląda a na nogach to jak ktoś już naprawdę tego chcę to niech robi (mój kumpel wcale nie jest owłosiony 18 lat ale bierzę mete to mu chyba coś wyrośnie)
pozd.

RyaN
26-03-07, 23:24
Według mnie to chyba jak koles ma fajnie obrośniętą klate czy ręce czy nogi to dla wielu lasek to oznaka męskości...a nie takie.c.ipeczki,pedałki gołe :)

Odżywek
27-03-07, 20:58
heh moim zdaniem teraz dziewczyny to wlasnie wola Gładka klata, i wsyztsko ani wloska jednego a jeszcze najlepiej jak by byl po solarce i wloski na gel nosil to juz ideal chyba heh

Blakee
28-03-07, 00:05
Trzymam się zdania Sylwki ...co to za facet bez futra ? :)

Ja się nie depiluję nigdzie, mam wiewióry pod pachami a no i "tam i gdzieniegdzie" również :)
Nie patrzę co na to dziewczyny bo mnie to wcale a wcale nie interesuje, najważniejsze, żeby samemu sobie sie podobać (nie chodzi tu o narcyzm) :)

No i tyle z mojej strony :) hehe

krzychuool
28-03-07, 15:37
"tam i gdzieniegdzie" :twisted: :twisted: :twisted:

sylwka
28-03-07, 17:35
heh moim zdaniem teraz dziewczyny to wlasnie wola Gładka klata
dla większości tak :]

ani wloska jednego a jeszcze najlepiej jak by byl po solarce i wloski na gel nosil to juz ideal chyba heh
a fu :P wtedy bym się zastanawiała, czy on nie dba o siebie lepiej niż ja xD
solarium odpada, naturalny efekt słoneczka i własna ciemna karnacja- jak najbardziej :) włosy na gel.. tu się zgodzę, najlepiej postawione :D :D :D a z tymi "włoskami".. może byc tu i gdzieniegdzie, ale w rozsądnych granicach.. tak tyci tyci, ale na pewno nie gładziutki!!!

:twisted: a wypowiedź krzychuoola nie wiem, co miała oznaczac ;P

Blakee
28-03-07, 19:56
a wypowiedź krzychuoola nie wiem, co miała oznaczac ;P

widocznie zainponowało mu moje "futerko" hehe... :P

...a jeszcze wracając do topicu, to nie wiem jak inni faceci na tym forum (a może też dziewczyny hehe :twisted: ), ale ja często chodzę z zarostem, rzadko się golę, bo strasznie nie lubię być gładkim na twarzy :mrgreen:

sylwka
28-03-07, 20:45
ale ja często chodzę z zarostem, rzadko się golę, bo strasznie nie lubię być gładkim na twarzy
o ja.. xD za kilka lat możesz startować na człowieka z najdłuższą brodą xD lub wąsami ;]

a może też dziewczyny hehe
ha, ha, ha :]

ps. a gdzie sogi? ;] w końcu tylko sogi sie liczą na forach ;]

Blakee
28-03-07, 21:04
o ja.. xD za kilka lat możesz startować na człowieka z najdłuższą brodą xD lub wąsami ;]

hmm wezmę to do serca i głęboko zastanowię się nad tym... :)


ps. a gdzie sogi?

komu jak komu, ale nam się teraz sogi należą bez dwóch zdań :) dyskusja idzie całkiem rześko... :mrgreen:

p.s. nie tyle liczą się sogi na forum, co uznanie na śląsku hehe :P

krzychuool
28-03-07, 21:12
hyhyhy rozwaliło mnie określenie : "tam i gdzieniegdzie" :razz:
ja się nie depiluję, golić też się rzadko golę także czasami chodzę zarośnięty. A jeśli chodzi o żel, to odpada kiedyś coś tam się nim smarowałem ale teraz nie mam czasu :razz: Ewentualnie na jakieś wesela czy dyskoteki się żeluję :mrgreen:

rocky_balboa
01-04-07, 12:46
hehe ja naszczescie sie nawet nie musze depilować :twisted: :twisted:
no ino pysk golić :evil: :mad: :razz: ale nie rozumiem po co klate golic, ja bym chcial miec troche na klacie ale narazie niestety nie rosną tam :cry:
co do solarki to no comments, poc o na solarke chodzic ;/ zdejmuj koszulke i na boisko to sie sam opalisz a żel spoko wyglada ale ja nie uzywam nigdy ;]