PDA

Zobacz pełną wersję : Kobieta, rzeźba, proszę o pomoc.



kinia
17-07-12, 11:47
Witam.
Ślicznie proszę o pomoc.
Jakiś czas temu widziałam w tv panią, która miała wspaniałą rzeźbę. Pomyślałam, że trzeba się wziąć za siebie...
Jakie mam robić ćwiczenia by zrobić rzeźbę? Dodam, że siłownia odpada i fajnie gdyby były to ćwiczenia "domowe".
Wiek: 19lat
Waga: 53kg
Wzrost: 168cm
Zero diety, jem jak świnia :p
Czy bez diety da również osiągnąć się jakieś efekty? Na diecie bym nie wytrzymała, max 2 dni. Po większej ilości dni umarłabym z głodu.
Z góry dziękuję za pomoc.

Lordunio
17-07-12, 12:21
Gdybyś była facetem, na początku napisałbym, żebyś poczytała, bo weszłaś i chcesz wszystko na gotowo, a jednak samemu też trzeba się wysilić.

Przede wszystkim dieta to nie jest głodówka, a jakiś z góry ustalony program żywieniowy.

Masz 53kg i 168cm wzrostu, więc wybij sobie z głowy zbijanie kolejnych kilogramów, bo co z tego, że wtedy pokażą Ci się mięśnie, skoro będziesz wyglądała jak anorektyczka.

Musisz wyczyścić to co jesz, żadne parówki, kiełbasy, chipsy, słodycze itp. a raczej jajka, sery, mięsa, ryby, do tego ryż, kasza, makaron, warzywa, owoce.

Polecam być aktywnym, biegaj, brzuszki, pompki (nawet na kolanach możesz), rower, rolki, podciągaj się czasami, ćwiczenia z hantlami, przysiady porób, wyskoczy w góry, każda forma wysiłku fizycznego jest dobra.

Powiedz mi z jakiego powodu odpada siłownia?
Wszyscy byśmy się bardzo cieszyli, jakby najmniejszym nakładem energii i zerowym wyrzeczeniom, dało się coś osiągnąć w tydzień/miesiąc, jednak jest to zupełnie niemożliwe.

No to teraz na koniec mogę zachęcić do poczytania no i oczywiście wrzucenia zdjęcia. :D

kinia
17-07-12, 12:34
Ale anorektyczki wyglądają fajnie ;) Może i mam 53 kg, ale nie wiem czy waga działa prawidłowo poza tym mam trochę boczków, brzuszka i udko...
Słodycze, parówki, chipsy, frytki mogę ograniczyć, wątpię że dam radę je wyeliminować z diety.
Nad rowerem też myślałam, ale muszę go najpierw kupić. Siłownia odpada dlatego, że nie chciałoby mi się samej tam chodzić, a koleżanki są za leniwe :p
Jutro wrzucę jakieś zdjecia i zabiorę sie do przejrzenia forum ;)

DTX
17-07-12, 12:41
TO JEST FAJNE:
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/599523_466731063339612_621500981_n.jpg

to nie...
http://mystifiedbysocialmedia.com/magazine/wp-content/uploads/2012/03/Sexy-Hot-Girl-Model-Anorexia.jpg

fallenursus
17-07-12, 13:59
jsk juz ci przestanie odbijac i sie naprawde zdecydujesz ze chcesz jesc zdrowo smacznie nie glodzic sie wyglafac naprawde fajnie to wroc.
te dno zamykam.