PDA

Zobacz pełną wersję : Radosław Słodkiewicz Metoda 5 10 20



pinki127
09-07-12, 15:15
Witam panowie
Znalazłem cos ciekawego na neci
metode na przełamanie stagnacji klatki piersiowej
iz mam z nią spore kłopoty gdyz inne grupy mięśniowe
rosną dobrze na bdb
temat z moja klatką był wiele zakładany ale znalazłe to
i co o tym śądzicie ???
Cwicze juz ok 3lat dieta jako taka jest ;/

Mój aktualny trening klaty to
1. wyciskanie na płaskiej 5s 3rozgrzewkowe i 2 cięższe -15 12 10 8
2. wyc na skosie hantlami 4s 2rozgrz i 2 cięższe 12 10 8 8
3.Pompki na poręczach 12 10 8
4.rozpietki na płaskiej 4s 15 12 10 8

jak wyczytałem to trening polega na wyk 3 ćw z duża intensywnością
1.typowo siłowe z duzym obciazeniem
2.majace zastymulowac maksymalny przyrost masy
3.kształtujące

więc jak panowie wam sie to widzi udało by sie jakoś skorygowac
plan dlamnie ;)
pozdr

fallenursus
09-07-12, 15:47
1. to aka uniwersalna metoda co dziala na wszhstkich? zajebiscie!
2. kto to Slodkiewixz?
3. c2w bedziesz marudzil ze ci klatka nie rosnie?

Pumbas
09-07-12, 15:55
Dwa razy zaczynałem 5-10-20 na klate i 2 razy nie skończyłem :p za każdym razem dowalałem za dużo i po 2-3tyg. gówno z tego wychodziło.
Same założenia są dobre, ale na koksie. Moim zdaniem na sucho o niebo lepiej jest robić powolne progresje na planach bez upadku mięśniowego, typu 5x5.

jak już się uparłeś na te trisety (może na Ciebie będzie działać lepiej) to serio daj TYLKO na klatę 5-10-20, ćwicz lżej trice i barki, zadbaj o regenerację, jedź jak najwięcej czystej szamy.

pinki127
09-07-12, 17:58
Falen Słodkiewicz nie znasz ej ;P
nie nie bede marudził tak jak z tym
5 10 20 było by to czy polecacie co innego ??? ;(

pinki127
09-07-12, 18:00
wiecie nigdy takiego czegos nie robiłem to moze
były by jakies efekty po tym ???

fallenursus
09-07-12, 18:08
to jakbynto byl jakis wybitny trener mistrzow pokrooju Charles Glass'a moze bym i znal..
sprubowac zawsze mozna wszystkiego, tlumaczylem ci to juz. a czy zadziala czy nje to czas pkkaze.

Pumbas
09-07-12, 21:27
jakiś rozkojarzony jesteś.

Jak się przyłożysz to efekty będą, spróbuj ten plan , ale
POCZYTAJ O ZAŁOŻENIACH TEJ METODY TRENINGOWEJ ORAZ NIE ZMIENIAJ ICH.

D3
09-07-12, 21:41
to jakbynto byl jakis wybitny trener mistrzow pokrooju Charles Glass'a moze bym i znal..
sprubowac zawsze mozna wszystkiego, tlumaczylem ci to juz. a czy zadziala czy nje to czas pkkaze.

Fallen już nie przesadzaj, bo Słodkiewicz swoje osiągnięcia ma i ludzie pod jego skrzydłem zdobyli różne tytuły i wygrali mistrzostwa - chociażby Słodkiewicz prowadził MolderDist'a, więc nie rób sobie jaj.

Porównywanie go do Glass'a ma się jak pięść do nosa.
Na marginesie: nie wszystkie systemy treningowe, które propaguje Słodkiewicz mają wyłącznie sens na koksie.

fallenursus
09-07-12, 21:43
sry brah zapomnialem.dodac
/sarcasm
obiecuje sue poprawic
/sarcasm.

pinki127
09-07-12, 23:31
nie no panowie nie sprzeczajcie sie hehe
ale sprubuje tego czyli
robie 3-4 superserie a i czy progresja ma być ???
1.seria wyc na płaskiej 5
2.wyc hantli na skosie 10
3.rozpiętki na płaskiej 20

Mogło by cos takiego być czy zmienilibyście cos ;P

KowalX
10-07-12, 08:59
Jest prostszy sposób. Rób więcej lub mniej w przeciągu tygodnia. Nabierz również większej masy.

pinki127
10-07-12, 10:38
Rob więcej lub mniej nierozumiem ??? ;)
Tak to oczywista sprawa musze masowac ją zeby jako
tako ją zbudowac sie rozumie panie kowal

Baloniarz
10-07-12, 11:36
Nie wiem jaki masz staż itd. dietkę ale wydaje mi się że 4ćwiczenia i suma 16 serii to za dużo na klatkę dla Ciebie, być może przedobrzasz sobie i zamiast klata Ci rosnąć po prostu się spala, zakładając że dieta też kuleje jak również suplementacja nigdy Ci ta klata nie urośnie, a dodając kolejnych ćwiczeń i serii pogarszasz efekt.

Strzel przez 2 miesiące:
Rozpiętki lub bramę 4x do upadku taka wstępna faza zmęczenia mięśniowego.
Wyciskanie w skosie + 4x sztangielkami opuszczając jak najniżej, skup się na pracy mięśnia nie na dojściu do 8-czy 10 powtórzeń.
Na koniec zrób wyciskanie w poziomie na mniejszych ciężarach sztangę opuszczaj do szyi pomału i do góry w 4 seriach możesz zrobić dropa na koniec.

Dopnij dietkę i czekaj na efekty jak nie będzie, co złego to nie ja :P, ja będą słono płać :)

D3
10-07-12, 13:24
Nie wiem jaki masz staż itd. dietkę ale wydaje mi się że 4ćwiczenia i suma 16 serii to za dużo na klatkę dla Ciebie, być może przedobrzasz sobie i zamiast klata Ci rosnąć po prostu się spala

Klatka się nie spala (cokolwiek to znaczy), również doprowadzenie do przepalenia mięśni i utraty masy mięśniowej ćwiczeniami nie jest takie proste. 16serii na klatę NIE DOPROWADZA do przepalania klaty. Nie powtarzajmy bzdury.

Co innego jest przepalanie mięśni a co innego dostarczanie nieodpowiedniego bodźca. To są 2 różne rzeczy.
Poza tym są różne systemy treningowe. Ciekawe co mielibyśmy do powiedzenia trójboistom, którzy potrafią ćwiczyć klatkę 3 razy w tygodniu albo i nawet 3 razy na dzień 3 razy w tygodniu (mocno-rano, średnio-popołudniu, lekko-wieczorem)? Ci to w ogóle powinny być "popaleni" albo "spopieleni"?

fallenursus
10-07-12, 14:22
pinki xierpliwosci do wrzesnia. potem mysle ze klata ci skoczy :)

pinki127
10-07-12, 19:37
heh musi zobaczymy co bedzie ;P