PDA

Zobacz pełną wersję : pamiec miesniowa



Gwido
06-07-12, 13:45
witam. moze zaczne tak: W ubiegłe wakacje, po moim "masowaniu" ważylem 81kg. Nazbierało mi sie sporu tłuszczu rowniez. Obecnie waze 71kg. Niestety, nie wynika to z rzezbienia tylko ze spadkow. Ruchu mialem sporo wiec duzo tluszczu poszlo w dol, ale teraz to tak wyglada jabym z treningami nie wiele mial wspolnego...:errf:. Z tad moje pytanie czy te spadki (oczywiscie miesni nie tluszczu) da sie odrobic w szybkim czasie?
I jeszcze jedno. Przy moim masowaniu zaobserwowalem (rowniez teraz to widze) ze barki (glownie boczne aktony) odstają od reszty ciała - duza łapa, a małe barki. Były cwiczone wiec czy moze to wynikac z mojej genetyki? Klatka rowniez wygladała dziwnie.. Zamiast 2 bułeczek byla jakas nieksztaltna i duzo na niej tluszczu bylo tez.Czy to rowniez moze zalezec od genetyki? Czy moge miec takie geny ze nie dam rady zrobic "ładnej" sylwetki?
Pozdro

Gwido
07-07-12, 13:28
nikt sie nie odezwie?

Pumbas
07-07-12, 14:54
Z każdym genem zrobisz ładną sylwetkę, jest jeden warunek. Zapierdalaj ciężko.
Tak naprawdę nie zadałeś żadnego pytania wartego odpowiedzi... Tak, prawdopodobnie jest coś takiego jak pamięć mięśniowa, ale nie zapewnia ona przyrostów przez pisanie głupich tematów.

DTX
07-07-12, 23:10
o pamieci miesniowej bylo w ktoryms z md, ale to tyczyllo sie saa, jak znajde to napisze o co chcodzilo mniej wiecej.

Gwido
07-07-12, 23:26
czy moj wyglad klatki piersiowej (w tym odkladajacy sie tam tł♠uszcz) moga byc uwarunkowane genetycznie?

DTX
08-07-12, 00:02
oczywiscie

Gwido
08-07-12, 00:04
mozna ten luszcz zredukowac przez aeroby, treningi?

DTX
08-07-12, 00:28
tak...

luo
08-07-12, 10:04
Hipertrofia powoduje nie tylko wzrost wielkości komórek mięśniowych ale też wzrost liczby jąder w poszczególnych komórkach, szczególnie u młodych osób. Po przerwie w ćwiczeniach komórki mogą dość szybko zmniejszyć swoją objętość ale nie zmniejsza się ilość jąder komórkowych, przez co łatwiej jest powrócić do poprzedniej masy niż dokładać nowe kg.

Gwido
08-07-12, 13:27
Dzieki :)