PDA

Zobacz pełną wersję : Universal Storm



maniek1988
05-07-12, 16:17
Chyba każdy, kto interesuje się światem odżywek i suplementów słyszał o tym produkcie. Jeden z najpopularniejszych stacków po-treningowych. W skład wchodzi kilka różnego rodzaju kreatyn oraz bogata gama dodatków.

Porcja: 10,43g
Ilość porcji w opakowaniu: ok 80 porcji
Smak: Fruit, Grape
Skład: Ilość: %RDZ

Węglowodany 1g
Cukry 0g
Magnez 5mg
Hypervol Complex: 5000 mg
Glukonat kreatyny
Orotan kreatyny
Kreatyna AKG
Jabłczan kreatyny
Monohydrat kreatyny
Chelat magnezowy kreatyny

iNOXsulin-7 3750 mg
Tauryna
Betaina bezwodna
Jabłczan cytruliny
Arginina AKG
Beta-alanina
Kwas alfa-liponowy
4-hydroksyizoleucyna

Dawkowanie odżywki:

Bierz 1 porcję zmieszaną z wodą dwa razy dziennie. Pierwszą porcję rano na czczo, zaś drugą bezpośrednio po treningu siłowym. W dni nietreningowe - dwie porcje o podobnych porach.

Zapraszamy do komentowania i wyrażania opinii.

Baloniarz
05-07-12, 16:30
Kapitalny Mix Kreatyn z dodatkami, dawniej robiłem na nim cykle kreatynowe :)
Rano na czczo+po treningu, siła szła, masa szła, bardzo dobry suplement w połączeniu z Shock Therapy Universala chciało się roznieść siłownie...

Hero33
05-07-12, 17:37
Również polecam STORMA , jedyny minus jak dla mnie to ohydny smak ( kwestia gustu ) , ale działanie zajebiste . Wraz z no xplode przed treningiem wymiata jak trzeba :)

fallenursus
05-07-12, 17:52
storm zawsze byl h mnie w czolowce. winogroniwy smak spoko dodawany do no waniliowego bialka po rren

maniak7000
30-01-13, 05:31
dobry stack, podobnie jak Shock - klasyka gatunku :)

szabel20
12-11-13, 01:59
dobry spełnia swoja role ale cisnienie w chuj podnosi,,,to wada tego supla po 2 miechach ,miałem dosc pikawa za bardzo chodziła

Martini Bianco
16-10-14, 17:54
STORM to już klasyk. Swego czasu wcinałem go solo jako supel przed i potreningowy. Teraz pewnie też bym tak zrobił, gdyż polecany do niego Shock Therapy prawie mnie nie kopie.
Działanie Storm wyraźnie czuć - siła, pompa, regeneracja na bardzo duże plusy. Rosłem na nim jakby był czymś lekko podsypany. ;)