PDA

Zobacz pełną wersję : odżywka - substytut diety?



Pambu
04-07-12, 14:57
Witam,

Jestem osoba, ktora bardziej dobrej diecie niz odzywkach, jednak ostatnio zaczalem sie zastanawiac nad zakupem odzywki bialkowo-weglowodanowej. Czy taka porcja Gainera, moze zastapic posilek?

Obecnie pracuje, i do tego mam malo czasu. W pracy przysluguje mi jedna 15minutowa przerwa i co prawda, zawsze zjem ten jeden posilek, ale czasami czuje ze to za malo i potem czuje jak chodze glodny i wpierdolilbym jakiegos banana chociaz, a najlepiej cos bardziej wartosciowego. I wazne tez zeby zjedzenie tego nie zajmowalo duzo czasu, czyli taka odzywka w plynie mysle ze bylaby dobrym rozwiazniem.

Co sadzicie?

gangster
04-07-12, 15:13
2x w ciągu dnia spokojnie możesz sobie wypić tego gainera albo możesz kupić białko i zmielić płatki owsiane i też będzie jako szybki posiłek.

raczeek_87
04-07-12, 16:23
Tak jak wyżej .
kup białko , płatki owsiane , dodaj rodzynek , masła orzechowego do blendera - zamiksuj w słoik i do pracy masz posiłak jak tralala ;)

Micek185
04-07-12, 17:26
jesli nie nalezysz do leniwców i nie masz dwóch lewych łap do gotowania to prosze bardzo całe forum zachwala sobie i to nie tylko nasze:
http://www.e-gym.pl/showthread.php?20920-Batony-Bia%B3kowo-Wegl-(dobra-opcja-przy-wakacyjnych-piknikach-grillach-wyjazdach)

lub też

http://www.e-gym.pl/showthread.php?29050-Chlebki-z-sandwich-makera

oba przepisy proste i sybkie w wykonaniu chlebki powiem Ci ze sam osobiście robilem kilka rayz wszystko do blendera i pieczesz a w miedyz czasie masz wolne.

opalinho
04-07-12, 23:05
Ja często robię te batony Russella w niedzielne popoludnie,potne na pięć porcji,do lodówki jak wystygną i mam na cały tydzien do tyrki na krótką przerwę. Są smaczne i pozywne, polecam.

Pambu
11-07-12, 20:08
ok, rozumiem. pikarnika sie tykam bo przedepokowy, ale sprooboje cos takiego na teflonie pod przykryciem i malym ogniu.
pytanie teraz czy lepsze biedzie bialko + platki, czy gainer? platki owsiane jem codziennie na sniadanie i jakos mam wrazenie ze przeze mnie przelatuja a weglowodany z nich za bardzo sie nie wchlaniaja.
jezeli chodzi o bialko, to pamietam ze bylo takie z ostrowii w przystepnej cenie. tylko jak z jakoscia?

Micek185
11-07-12, 21:02
kurwa płątki + białko robisz zamiast gainera bo to lepsze zródło białka i węglowodanów z reszta sam wies zile wsypac białka a ile chcesz miec węglia nie same węgle proste.czytanie ze zrozumieniem.

luo
11-07-12, 21:33
Jak owies może przez Ciebie przelatywać skoro ma tyle błonnika? jesz go samego z wodą czy jak? bo nie czaję.
Dodaj do tego szejka jeszcze jakieś tłuszcze, np z łyżkę albo nawet dwie masła orzechowego czy oliwy

Pambu
11-07-12, 21:46
moze dlatego ze z mlekiem, a mleka najlepiej nie trawie

KowalX
11-07-12, 23:20
moze dlatego ze z mlekiem, a mleka najlepiej nie trawie

Skoro mleko Ci nie odpowiada to po co je spożywać?

raczeek_87
12-07-12, 09:34
moze dlatego ze z mlekiem, a mleka najlepiej nie trawie
Szukanie dziury w całym .

luo
12-07-12, 22:00
I co myślisz, że gainer będzie Ci dłużej "leżał" na żołądku?;)

Pambu
15-07-12, 16:52
Szczerze mowiac to tak wlasnie myslalem, ale powoli odpedzam sie od zludzen. Sproboje porobic te placki russela. Gdyby jeszcze ktos polecil bialko do nich bede wdzieczny. takie w miare atrakcyjne cenowo, ale zeby to tez nie byl jakis szit ktory narobi wiecej szkody niz pozytku (myslalem o ostrowii)

raczeek_87
15-07-12, 17:19
tuńczyk w puszcze po odsączeniu 130g- ma 33g białka - cena szt. 2.30zl
cycek kury 200g - ok 45g białka - 2.80 zł
makrela 120g czystej ryby - ok 25g zdrowego białka - 2.50zł
_zadne białko w prochu tego nie zastapi ;D
pozdro.

gangster
15-07-12, 19:00
Ale dokładnie to obliczyłeś :) tylko,że tuńczyk więcej kosztuje,u mnie około 4.50zł,ostatnio udało mi się złapać okazję i za niecałe 3.50zł

Pewnie masz na myśli rozdrobniony który też podrożał.

raczeek_87
15-07-12, 19:43
U MNIE na osiedlu W CARREFOUR
tuńczyk firmy Giana rozdrobniony w wodzie puszka 180g- ryby 130g 2.30 zł najtańszy jaki znalazłem
b -około 30/33g w-1 t-1 kcal-128

Pambu
15-07-12, 20:32
tunczyka, kure, makrele wpierdalam ile moge. ale jak napisal gangster tunczyk jest drogi. rozdrobniony rzeczywiscie tanszy ale nie kupuje bo w porownaniu do tuny w kawalkach to syf. bialko mi potrzebne jako dodatek i z tego wzgledu zeby przygotowac szybki wartosciowy posilek ktory bede mogl szybko wszamac w robocie :)

KowalX
15-07-12, 20:42
tunczyka, kure, makrele wpierdalam ile moge. :)

Teraz skup się na mniej prostackich wypowiedziach.

Pambu
15-07-12, 21:10
dobrze mamo, postaram sie. ale bedzie ciezko. jaki pan - taki kram


kurwa płątki + białko robisz

KowalX
15-07-12, 22:28
dobrze mamo, postaram sie. ale bedzie ciezko. jaki pan - taki kram

Nie jestem twoją mamą. Kultura wypowiedzi świadczy o tobie, tylko wyłącznie. Nie wiem co to przysłowie ma do mnie?

Pambu
15-07-12, 23:17
nie do ciebie tylko do calego forum. jak mozesz kogos upominac za wulgaryzmy kiedy sami admini rzucaja miesem? poza tym nie wiem po co ten off

fallenursus
15-07-12, 23:33
bialko kuo jakies wpc z jak najmniejsza iloscia cukrow.
temat uwazam za wyczerpany.