PDA

Zobacz pełną wersję : ból kolana



xxmłodyxx
21-06-12, 13:15
Kiedys juz miałęm problem z tym kolanem. Niektórzy moze pamietają. Kontuzja podczas gry w piłke i artroskopia kolana. Długo dochodziłem do formy by móc trenowac nogi. Teraz kiedy przestałem robic ciezkie serie przysiadów i zaczołęm grac wiecej w piłek pojawił sie ból w okolicy rzepki. Podejrzewam ze to chondromalacja sie odnawia. Jak dłuzej mosiedze to ciezko mi wyprostowac noge itd. przysiady dam rade zrobic jezeli sie dobrze rozgrzeje ale nie wiem czy robic czy odpuscic narazie. Niewiem co bedzie lepsze? Do lekarza ma mnie dzis mama umówic.

fallenursus
21-06-12, 14:17
zapytaj frajera o
http://forum-farmaceutyczne.org/topic/3620-alflutop/
lub ADEQUAN - bardzo podobne dzialanie.

siady jak bedziesz robic to teraz przez dluzssy okres ino fronty.

gangster
21-06-12, 15:03
Po artroskopii takie kontuzje często się odnawiają,odpuść sobie tą piłkę nożną.

xxmłodyxx
22-06-12, 01:55
why fronty? Osobiscie bardziej bolały mnie kolana po frontach niz po klasycznych...

fallenursus
22-06-12, 03:06
bo fronty ie obxiazaja kolan jak klasyczne.

xxmłodyxx
22-06-12, 12:51
a to nie pogłebi bulu? Bo wkurwia mnie to szczeze jak mnie boli nawet przy chodzeniu...

fallenursus
22-06-12, 13:11
to sie pozadnie wylecz. masz wyzej napisane.jakie leki.

xxmłodyxx
22-06-12, 13:37
a to pomaga przy chondromalacji? Bo wtedy lekasz mi mówiłze tylko opercyjne czyszczeine stawu pomoze.

fallenursus
22-06-12, 13:40
rusz pacyna i poczytaj o lekach. jeszcze raz ci podam na tacy to drugie kolano cie bedzie bolec.

xxmłodyxx
22-06-12, 16:28
o tym alflutopie praktycznie nic nie ma nigdzie po polsku xD A ten Adequan to lek dla koni na stawy.. To chyba ze na lewo bym załatwił i wbijał ale to raczej juz rozpaczliwie bym musiał robic chyba?

fallenursus
22-06-12, 16:56
no dla ogierow. innego bym ci nie polecil;) dziala magicznie. jedno jak i drugie.
uzywane po operacjach na regen dziala domiejscowo wiec nalezy wbijac jak najblizej uszkodzenia:)

xxmłodyxx
22-06-12, 17:35
kiedys miałęm hyalgan. drogie w chuj poszły 3 strzały. oczywiscie robił ortopeda i jakos duzej poprawy nie czułem..