PDA

Zobacz pełną wersję : odżywki w uk



kkicker
20-06-12, 21:09
Witam za nie długo wyjerzdzam do anglii , i mysle zrobic tam cykl . Jednak nie chce brac odżywek z polski ponieważ mam wykupiony tylko bagaż podręczny więc byłby to trochce kłopot . Pomyslałem ze tam kupie cos dobrego chodzi o cos przed treningowego jakis booster czy stack i cos po treningowego > Słabo znam angielski więc sprzedawca mi nie doradzi a więc moze ktos cos zaproponuje ?? byłbym bardzo wdzieczny :)

xxmłodyxx
03-07-12, 12:08
sądze ze przedtreningówki beda te same jesli chodzi o te lepsze typu 1mr, jakd3d/ mesomorph, dorian nox pump. Powienienes te znalezc spokojnie i mozesz na nich sp0okojnie opierac cykl.

arson
03-07-12, 12:51
ja bym kupil w Pl odzywki bo Uk sa o wiele drozsze zobacz sobie i porownaj ceny na e-bay'u

MAXIMUS 2
03-07-12, 13:58
ja bym kupil w Pl odzywki bo Uk sa o wiele drozsze zobacz sobie i porownaj ceny na e-bay'u

Arson jak czytasz? przecież pisze chłopak że tylko gacie i koks do plecaka się zmieści a ty mu w Pl karzesz kupić :)

luzakkk
03-07-12, 14:28
te odrzywki co planujesz kupic to smialo ci sie zmieszcza do plecaka np puszka jack3d jest nie wiele wieksza jak puszka bialka 2,5kg z Olimpa :D, nie no zart. A tak serio to jest wielkosci kubka 0.5l.

a tutaj w razie czego masz rozmowke jak wejdziesz do sklepu z suplami :D
hello
I want to buy diet supplements before and post workout
A jak sprzedawca cie cos spyta to powiedz:
I dont understand :D
napewno ci cos zaproponuje a po opakowaniach juz bedziesz wiedzial co, chyba ze jestes totalnie zielony odnosnie supli to daj znac.