PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta do mnie



Slomka69
20-06-12, 19:31
O mnie:

wiek: 16
waga: 60-65
wzrost: około 178 cm

Chodzi o to, że prawdopodobnie jestem "ektomorfik". Nie wiem, czy dobrze to napiszę ale chodzi o to że chciałbym przybrać trochę masy w rękach są one dość chude. Często spotykam się z ludźmi którzy dziwią się, że mam chude ręce. Nie chodzi mi tutaj o ich krytykę tylko za jakiś czas chciałbym wybrać się ze znajomym na siłownię, aby coś poćwiczyć. Codziennie staram się grać w piłkę i coś biegać. Najczęściej po 2 godziny czasami zdarza się dłużej. Problemów z nadwagą nigdy nie miałem. Jeśli napisałem nie zrozumiale to mówcie postaram się wytłumaczyć to inaczej.

Z góry dzięki za pomoc.

Slomka69
20-06-12, 19:55
Nie wiem jak tu edytować dlatego napisze w drugim poście, że na samym początku chodzi mi tylko o przybranie tej masy bez żadnego treningu na siłowni ewentualnie tylko bieganie

luo
20-06-12, 21:13
Bez treningu siłowego ciężko Ci będzie cokolwiek zbudować. Wyjaśnię Ci tak z grubsza, podczas treningu siłowego niszczysz swoje włókna mięśniowe. Po treningu włókna te zaczynają się odbudowywać, oczywiście jeśli będziesz dostarczał odpowiednią ilość składników odżywczych z pożywienia i wystarczająco długo wypoczywał, jesteś nawet w stanie odbudować więcej włókien mięśniowych niż miałeś przed treningiem.
Nie ma treningu=nie ma bodźca do wzrostu mięśni.