PDA

Zobacz pełną wersję : Zapytania



dirtyhaus
19-06-12, 22:18
Witam,
mam dylemat co zrobić. Jestem cholernie podatny na rozstępy. Wszędzie prawie już zagościły: biceps, przedramię, plecy, barki, klatka, okolice pach i wewnątrz ud.
Przez ostatnie miesiące robiłem mięśnie brzucha i dopiero ostatnio zauważyłem, że się pojawiają. Trochę je kłaki zasłaniały. To miejsce ma być czyste jak i dupsko. Więc co mam zrobić? Przestać ćwiczyć brzuch czy mniej żreć? Mięśni nie rozwijam w celach estetycznych, tylko aby mieć silny brzuch.

I mam drugie pytanie, jak sądzicie, sex przed treningiem siłowym jest wskazany czy nie? Wiele osób odradza przed. Też kiedyś w jakimś wywiadzie pewien strongmen odradzał. Co o tym sądzicie? Nie wiem czy mogę spokojnie se walić.

fallenursus
19-06-12, 22:21
dupcing po nigdy przed.
co do rozstepow to jigdy nie mialem ale jest dosc dobry tem w zdrowiu o tym.

raczeek_87
19-06-12, 23:05
tez sądzę...po ;) , oj lepszych aerobów to na pewno nie ma ;))))

luo
19-06-12, 23:29
Po ;)
Co do rozstępów to tak jak napisał Fallen, zajrzyj do podwieszonego tematu w dziale zdrowie. Jak od siebie mogę Ci polecić żebyś dorzucił cynk przed snem no i peeling co jakiś czas

rmn
20-06-12, 21:32
tez sądzę...po ;) , oj lepszych aerobów to na pewno nie ma ;))))

a na pewno przyjemniejszych nie ma

dirtyhaus
21-06-12, 14:56
Kiedyś czytałem ten wątek w dziale ''zdrowie''. No cóż, będę musiał zaopatrzyć się w maść dla kobiet w ciąży i będę stosował cynk. Z racji, iż ciężko to będzie usunąć, to wolę póki co przerwać trening brzucha do czasu redukcji.
Dzięki za pomoc.