PDA

Zobacz pełną wersję : Test PF ANABOLIC FREAK dzieki BCAA.pl



luzakkk
14-06-12, 18:04
Siemano

Wielkie podziekowania na poczatku firmie BCAA.pl


Testuje Anabolic Freak z Pfarma Freak http://www.bcaa.pl/pharma_freak/anabolic_freak_96_kaps_2207.html

Test sie zaczal 4 czerwca (jestem w trakcie), biore suple wedlug wskazania producenta.
Trenuje minimum 4 razy w tygodniu. Posilki minimum 4 dziennie.

Dane na 4 czerwca:

waga 75,4kg
biceps 37,5cm
pas 83cm
udo 58cm
wzrost 178cm

6151



Co do wrazen po prawie 2 tygodniach to obiektywnie powiem nie ma szalu, na silowni jak sie trenowalo tak sie trenuje jedyne zmiany to takie ze mam codziennie sny (rozne :D), a wczesniej mi sie to nie zdazalo.

p.s.
moja dziewczyna tez nie zauwazyla zmian odnosnie pewnych sytuacji :), moje libido zawsze bylo ok.


tak wygladaja kapsy:
6155




ok ide pobiegac dzisiaj okolo 7,5km, bede staral sie zdawac relacje co jakis czas pozdro

luzakkk
19-06-12, 23:47
dzisaj znowu zacząłem suplementacje po 3 dniach przerwy (zgodnie z opakowaniem), moje wrazania jak narazie sa nie najlepsze, na mnie jak narazie ten supel nie dziala w dalszym ciagu nie widze poprawy chociazby w libido, a co do checi i lepszego treningu tez nie widze zmian.

dzisiaj trening klata i biceps wypadl mi gorzej jak w zeszlym tygodniu

luzakkk
03-07-12, 15:11
Podsumowanie

Zaczne od wymiarow:
przed i po
waga 75,4kg /76,5
biceps 37,5cm/ 38cm
pas 83cm/85cm
udo 58cm bez zmian
wzrost 178cm

Co do odczuć to moge powiedziec ze suplement ten nie zrobil na mnie pozytywnego wrazenia, libido bez zmian, treningi robilem na takim samym poziomie co wczesniej, waga nieznacznie w gore ale 1kg to wiadomo kwestia chwili, jedynie co to moge powiedziec ze regeneracja moze byla lepsza bo nie mialem mocnych zakwasow, a moze to sprawa postepu i przyzwyczajenia miesni w danym planie treningowym. Smialo moge stwierdzic ze nie zakupilbym tego suplementu. Lepsze dzialanie na mnie robily tribulusy.

Reasumując moja ocena to 3/10.
naprawde ten suplement nie wplynal na mnie wcale lub w jakims tam stopniu.

Ponizej zdjecia na koniec i porownawcze (roznica jest taka za na tych ostatnich jestem bardziej opalony i byc moze bardziej mnie podlalo choc moze to byc wina mojego ustawienia).

zdjecie z 02.07.2012
6220
a tutaj zdjecie porownawcze
6221

na koniec chcialbym podziekowac firmie BCAA.pl za umozliwienie mi testu.

p.s.
na kazde pytanie odpowiem jezeli jest ktos zainteresowany na forum kwestia ktorej nie poruszylem