PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczę bo mogę - taki tam dzienniczek.



Strony : [1] 2 3 4 5

Baloniarz
10-06-12, 20:18
Kilka słów o mnie może. Mam 31 lat, ćwiczę sobie od czterech lat, w sumie tak dla siebie i tak nigdy nie będę wychodził na żadne zwody i prężył się więc proszę o troszkę fory :)

Aktualnie jestem po redukcji, dość porządnej z wagi 106kg zrobiło się 92kg i ogólnie zlichłem po całości :), postanowiłem zakończyć ową redukcję, odpocząć jakiś tydzień i zacząć budować masę mięśniową o lepszej jakości.

Dietka od której zacząłbym moje boje itd. wyglądała by tak:

Ser twarogowy 50
Płatki owsiane 100
Rodzynki susz 15
uns econo 30
WITAMINY I MINERAŁY DYMATIZE
LECYTYNA 1200 OLIMP

Ryż biały 100
Mięso z 200
Oliwa z 5
OMEGA 3 OLIMP/TESTED

Ryż biały 50
Mięso 200
Oliwa z o 10

PRZED TRENINGIEM:
10G BCAA UNS/OLIMP
5G KREATYNA UNS/FITMAX/OLIMP + JAKIŚ SUPELEK POBUDZAJĄCY

PO TRENINGU SIŁOWYM
10G BCAA UNS/OLIMP
10G KREATYNA
WIT C

PO AERO:
CARBO OLIMP/ACTIVLAB 35G+BIAŁKO UNS 45G
lub
JAKIŚ GAINEREK+BIAŁKO UNS

Ryż biały 50
Jaja kurze 180
uns econo 25

Ser twarog 150
Oliwa z ol 15
uns econo 20
MAGNEZ OLIMP
CYNK TESTED/OLIMP

Co dawało by mniej więcej: 254 białka, 72 tłuszu, 269 węgli i 2754 kcal na początek tej zabawy.

Odżywki jakich starałbym się używać stale co jak dotąd udaje mi się to:
Lecytyna, omega3, cynk, magnez ,wit-min, witC.
Białko UNS lub Olimp, Bcaa UNS i Olimp, CARBO Activlab i Olimp może jakiś Gainer, Kreatyna tylko Mono.

Trening.
Z racji tego iż poniedziałek i piątek trenuję sobie profilaktycznie samoobronę mam tylko 3 dni na trening siłowy, wygląda to tak od 3 lat.
Plecy+przedramię+kaptur
Klatka+Triceps
Barki+Biceps

Staram się aby miedzy treningami dać dzień wolny, wygląda to mniej więcej tak
Pn. Sztuki walki
Wt.Dzień 1
Śr. Wolne
Czw.Dzień 2
Pt. Sztuki walki
Sb.Dzień 3
Ndz. Wolne i tak w koło :)

W razie jak mi się coś przypomni będę dawał info, zdjęcia, opinie o odżywkach, relacje foto z popijania odżywek, diety, treningów będę się starał zamieszczać. Do tyg. czekam na odżywki i lecę z tym tematem :).

Pozdrawiam użytkowników forum e-gym.

fallenursus
10-06-12, 20:22
no i elegancko nastepna warta uwagi relacja.
czekalem na Ciebie Chris;)
kill it bro!!

Pioter1994
10-06-12, 21:49
Powodzenia, będę śledził :)

Tak nawiasem, nie za mało kcal, czy po poprostu startujesz z niskiego pułapu?

fallenursus
10-06-12, 22:00
po redu.wazy 54kg
<o kurwa>

Baloniarz
11-06-12, 14:54
Powodzenia, będę śledził :)

Tak nawiasem, nie za mało kcal, czy po poprostu startujesz z niskiego pułapu?


Czy ja wiem czy za mało, lecę spokojnie, zaraz po redukcji na której było, różnie między 1,5g na kg węgla do 0,5g węgla na kg a zdarzało się że tylko łyżka cukru do kawy, raczej nie wskoczę na 7g węgli :).
Z tyg. na tydz. będziemy dodawać tu i ówdzie, mam czas i nigdzie mi się nie spieszy.

raczeek_87
11-06-12, 15:46
No rzeczywiście mało tych węgli 269/92kg=2,9 na kg
Na spokojnie to chociaż od 4 wystartuj.
-Szacun za redukcje - z miła chęcią az bedzie sie śledziło temat , pozdro.

fallenursus
11-06-12, 15:55
odrazu po takiej redu nie startujemy z dduza iloscia ww. kolega wi co robi mysle;)
nie jestbsztuka w ciagu miesiaca nabic 10kg bo to jak najbardziej mozliwe w tym momencie.

Baloniarz
11-06-12, 16:23
Jak mówię spokojnie :), już raz zrobiłem błąd wchodząc od razu na 7g węgli i jakieś 3g białka, tłuszczu też nie żałowałem :) i co ?
I wyglądało to tak :) 106kg najwięcej jak dotąd ;P
61406141

raczeek_87
11-06-12, 16:26
Nooo chyba że ta ;) .....

gangster
11-06-12, 17:05
Kopyto tricepsa dobrze widać,nie byłeś aż tak zalany ;) no może brzuch troszkę wypchany :)

Baloniarz
11-06-12, 17:24
Bedę miał chwilę to Ci pokaże kopyto tricepsa :) po redu...

Baloniarz
11-06-12, 20:37
Wróciłem sobie na luzie z siłki, trening plecków pomału i przyjemnie z dłuższymi przerwami.
Rozgrzewka po serii na każdą partie małym ciężarkiem, potem rozgrzewka trenowanej partii :)
Wiosło sztangą nachwyt 4x
Wiosło chwytem naturalnym 2x
Ściąganie wyciągu górnego do klatki podchwytem 2x
Przyciąganie dolnego 2x

Kaptury 4x
Przedramie 8x

Rowerek 40 minutek.

Pomalutku już myślę o przyszłym poniedziałku hehe :P

Baloniarz
12-06-12, 17:44
Dziś dałem się namówić na białka KFD, będę miał porównanie z białkiem UNS które piłem dłuższy czas. Nakłoniły mnie do tego smaki którymi się zachwyciłem hehe.
Wziąłem sobie WPC o smaku ciasteczkowym, krówki mlecznej i truskawkowo-poziomkowym, a także na próbę wziąłem ProIzolate również KFD na potreningowe popijanie :)

Kreatyna z Fitmaxa Mono+Tabsy z Activlaba, i mam trochę zapasów białek WPC i prozdrowotnych, wrzuci się fotkę przed startem :)
Opinie i foto relacje z odżywek również będą.
Polska-Rosja 1-2 :P

Baloniarz
13-06-12, 17:38
Dziś byłem na Gymie robiłem sobie na luzaczku klatke i tricek.
Wyciskanie + 4x
Wyciskanie poziom sztangielkami 3x
Rozpiętki na maszynie 4x

Ściąganie wyciągu górnego linki oburącz 4x
jednorącz podchwytem 4x

Luźny trening bez szaleństwa i rowerek 30min.
61446145

Początek zabawy 33cm w obwodzie ręki i teraz po tej całej zabawie taki triC...

fallenursus
13-06-12, 18:24
po lewej bardziej mi sie podoba.
za duzo miesa
za duzy bark
za bardzo widac pociecia
wogole do bani

zw ide nakurwiac trica.

Pumbas
13-06-12, 22:06
Nieźle! jaka waga po lewej, jaka po prawej??

Baloniarz
13-06-12, 22:11
Nieźle! jaka waga po lewej, jaka po prawej??

Jakieś 76 i 92 aktualnie, od poniedziałku polepszę wagę, znacząco :)

HuGsoN
14-06-12, 00:08
Jak na te kilka lat to progres potężny. Nie doczytałem o SSA, jeżeli ich nie było tym bardziej jeszcze większy szacunek.
Jak na moje oko- zajebiście.

D3
14-06-12, 09:39
Jak na te kilka lat to progres potężny. Nie doczytałem o SSA, jeżeli ich nie było tym bardziej jeszcze większy szacunek.
Jak na moje oko- zajebiście.

Czy to jest w tym wszystkim naprawdę najważniejsze? Najlepiej jeszcze zadaj pytanie kiedy, ile i jakie środki.
Nie ważne czy SAA czy bez czy trzymał michę codziennie restrykcyjnie czy sobie jadł 2 twarogi dziennie z frytkami jest bardzo dobry efekt i tyle.

Baloniarz
14-06-12, 16:24
Jak na te kilka lat to progres potężny. Nie doczytałem o SSA, jeżeli ich nie było tym bardziej jeszcze większy szacunek.
Jak na moje oko- zajebiście.

Do 30 roku życia ćwiczyłem normalnie bez dodatków. Leciały krety, białka, większość supli aż nastąpiła stagnacja trzymająca się dłuższy okres, uznałem że już czas spróbować. Żaden supel nie wiem jak opisany pięknie nie może się równać z testem.
Trzeba spróbować samemu aby się przekonać.
Pompa, wytrzymałość, regeneracja tego nie da żaden supel i nie łudźmy się, bo każdy lepiej wyglądający coś brał lub bierze a wciskając kity że nie jest zwykłym hipokrytą.
Dawek nie trzeba aż tak windować aby dojść do celu.

A jedzenie, treningi i wszystko chyba Twoim zdaniem nie jest aż tak ważne skoro leci koks :), spróbujesz kiedyś sam zobaczysz czy to takie łatwe i czy od wbijania samo rośnie...

luo
14-06-12, 16:53
Calm down bro, nikt przecież nie napisał, że od wbijania samo rośnie;) ale to jaką rolę pełni saa w kulturystyce wie chyba każdy z nas.

Baloniarz
14-06-12, 18:46
Ja cały czas luźno bro.
Może nikt nie napisał ale wiem jakie są realia , żyjemy w PL, tutaj jak ktoś przyzna się że wziął metkę, od razu jest zły :), bo koksiarz hehe...

luo
14-06-12, 18:55
Też to zauważyłem, saa jest beee.. a fajki i alko samo dobro;)
tak czy inaczej progres zrobiłeś znaczący, widać że się przez te lata nie opierdalałeś

fallenursus
14-06-12, 18:57
czas wziasc sie na sposob
chlanie+jaranie+koksowanie i wtedy nikt sie nie orzyoierdoli. osobiscie eod dorzucam grilowanie i ed ostre jebanie . zapomnialem o czyms?
ostatnio dostalem wiadomosc ze jestem be. bo chlanie i jaranie jest wlasnie dopuszczalne nawet do takiego stopnia zeby sie film urwal - wtedy sie jest cool. ale ja jestem be bo biore koksa i sie jaram zyla na ramieniu;) przeczytalem dwa pierwsze zdania rozesmialem sie i skasowalem. tepota i pustactwo ludzi nie ma granic:)

Baloniarz
14-06-12, 19:01
Nie palę, nie alkoholizuję się i nie ćpam :), mój jedyny minus to że przynajmniej raz w roku jestem szczęśliwy około 2-3 miesiące :P
Też coś chcę mieć od życia po 30 hehe...

Baloniarz
15-06-12, 15:50
Pomalutku zbliża się start, jest opcja iż zacznę już w niedzielę tak aby pn. mieć wolny hehe :)
Dziś przyszły również odżywki do mnie, DAA UNS+Kreatyna Activlab+Białko WPCx5szt+Białko Izolat po treningowo+Flexit Nutrend, z redukcji ostało się Bcaa UNS, 2xbiałko UNS Econo, Lecytyna, Magnez, Omega3, Cynk, Potas, Wit. i Min., Kilka Dorianów w saszetkach, jakieś Carbo Activlab Kiwi bardzo smaczne :).
I pomalutku będziemy popijać.
6156

Nie mogąc się doczekać jak smakuje Krówka Mleczna, otworzyłem, miało się nie pienić i miało być cycuś :)
6157615861596160

200ml wody+100 pianki, bardzo słodkie za tę cenę jednak nie wybrzydzam, w porównaniu do UNS gorsze i pod względem piany i smaku, rozpuszczalność podobna :)
Dodaje aminogram dla ciekawych.

To Krety którymi będę się suplementował pewnie w dni.NT:5g rano+2kaps, w dni T: 5g rano+5g przed treningiem+5g+2kaps po treningu.
6161

ps. nie jest to żadna krypto reklama :) bo ludzie gotowi pomyśleć hehe...
Czasem się wypije jakąś przed treningówkę bo mam u nas na siłowni dostęp do pojedynczych porcji także opowiem co się dzieje :)
Dziś Barki + Bicepsik myślę iż lekko ale tydzień się już luzuję i aż mnie nosi od środka :)


Aha i zamawiając odżywków za 374zł nie mam żadnego Gratisika :), a ja lubie dostać coś za FREE

Micek185
15-06-12, 17:03
ee tam saa bee ja tam w siebie ładuje i nic sie nie dzieje a jak sie najebie to nie dosc ze jakies krzywe akcje na baletach to i łeb rano boli, to juz wole dziurawic dupsko :D

Ile to bialko kosztuje? wez no opisz kazdy smak i polecisz cos sam bede musiał kupic jakies bialko nie samym koksem człowiek żyje.

a sylwetka słaba jak nic pakuj dalej za 2-3lat juz pewnie bedzie coś widac ze cwiczysz :)

Baloniarz
15-06-12, 17:50
Jasne pakuję, pakuję mam czas , nie jestem omkowo-metkowym sezonowcem :)
Białko 750g - 37.50 smak krówka mleczna bardzo dobry , polecam.
UNS - 2100g 3x700 po 105zł smaki zajebiste kokos, wanilia, banan , czekolada, te natomiast z trudem piłem jagoda, tiramisu, cappucino, truskawka.

Pioter1994
15-06-12, 19:05
Czyli jednym słowem białko kfd wg. Ciebie jest ok? Chodzi mi o smak i rozpuszczalność, bo cena wiadomo jest wręcz bardzo ok w porównaniu do Trec'a czy Olimpa.

Sam chce je kupić na lato, ale jak na razie widziałem tylko opinie na forum kfd więc wole je brać z lekkim przy mrużeniam oka.

PS: żeby nie było nie robimy żadnej reklamy :)

.rocky
15-06-12, 19:33
ale czy zecywiscie jest w tym bialku tyle bialka ile tam pisze jesli tak to biore ruwniez bo cena zajebista

Baloniarz
15-06-12, 22:38
Czyli jednym słowem białko kfd wg. Ciebie jest ok? Chodzi mi o smak i rozpuszczalność, bo cena wiadomo jest wręcz bardzo ok w porównaniu do Trec'a czy Olimpa.

Sam chce je kupić na lato, ale jak na razie widziałem tylko opinie na forum kfd więc wole je brać z lekkim przy mrużeniam oka.

PS: żeby nie było nie robimy żadnej reklamy :)

KFD białko ok. Lekko się pieni , nie ma grudek , rozpuszczalność bardzo dobra, smak przyzwoity, według mnie UNS lepszy bo nie ma piany i smaki też OK.
Za tę cenę nie ma co wybrzydzać, a czy jest tyle białka ile pisze na opakowaniu ?? A czy kupując inne białka mamy tę pewność ??
Ja wole dać zarobić Polakowi.

Trzaskałem Barki , ogień :)
Najpierw w szatni poszedł High Kick z Iron horse 61626163, strasznie śmierdzący suplement. Połączyłem z 5g mono Fitmax i 10g Bcaa UNS, weszło. Rozgrzewka i ogień:
Barki:
Wyciskanie na szmicie 3x + 1 drop set 3x
Unoszenie na boki 4x
Seria potrójnie łączona ręce oddzielnie ( najpierw prawa ) Wyciskanie jednorącz+unoszenie na bok na wyciągu+unoszenie przed siebie 2serie.
Super pompa barków była, coś pięknego i dalej.
Tył barków na maszynie 3x

Bicek:
Modlitewnik na łamanym 4x
W oparciu o ławkę jednorącz 4x
na wyciągu jednorącz 3x
Nie mogłem się podrapać po plecach. Po tym 5tabs krety Activlab+1000mg witC+10g Bcaa UNS
Rowerek 40 min.
30g Carbo+50g WPC UNS.

fallenursus
15-06-12, 22:58
ja mam brapaczke do plerow drew iana:)
serie na baki laczone daja w kosc..

HuGsoN
16-06-12, 03:12
Źle mnie zrozumieliście- nie mam na mysli, że koks beee.
Prędzej czy później i Hugson przykuje ;P
Myślałem, że zbudowałeś taką sylwetkę bez dodatków, co byłoby wręcz mistrzostwem.

Doskonale wiem co znaczy trening, dieta itp.
Spina niepotrzebna.
Pozdro.

fallenursus
16-06-12, 04:34
ty masz.szlaban na koksy.
jedne 60 w bicu wystarxY na forum

Baloniarz
17-06-12, 10:15
To jeszcze 20cm przede mną :( hehe...
Dzisiaj idę sobie nabić plecki.

Baloniarz
19-06-12, 23:43
Wreszcie działa :)
Plecki w niedziele nabiłem ładnie, przed treningiem poszedł nox pump i black bomb 1szt.
Seria łączona wiosło+przyciąganie górnego młotkowym 3x
Wiosło jednorącz 3x
Wyciąg dolny 2x
Rozciąganie pleców 2x
Martwy na małym ciężarku 2x

rowerek 40min.
ps. reszty nie pamiętam, a jutro idę robić klatkę i tego nieszczęsnego tricka :P

Baloniarz
20-06-12, 11:41
Trening klateczki z tricem za mną, nie ukrywam że chciałbym poprawić tę partię bardzo i do tego będę dążył w najbliższym czasie, mozolna praca czasem się opłaca :)
Śniadanko:
61666167

Przed treningiem:
Porcja napalmu bez kreatyny :) i:

Wyciskanie na maszynie 4x
Wyciskanie w skosie lekko + 3x
Butterfly 3x
Seria potrójnie łączona brama+opuszczanie na prostych na bramie+takie jakieś rozciąganie z obciążeniem 2x

Tricek:
Wyciąg górny linka 3x + 1x drop seria
Francuskie jednorącz 2x
Na wyciągu jednorącz 2x

Po siłowym:
6168
10g bcaa+witC1000g+5g MONO
Rowerek 30min.
6169
50g WPC + 30g tego gainerka.

Pompa porządna.
Trening mój przez 2 tyg. będzie się opierał na maxymalnym napięciu mięśni i powolnym opuszczaniu na małych ciężarach po czym wejdę na 2tyg. na maxymalne obciążenia i kulawą technikę :), i tak w kółko.
Teraz na chacie trza zjeść 200g mięsa+100g ryżu+jakieś warzywka.
takie tam fotki z po treningu:
6170617161726173

fallenursus
20-06-12, 14:37
sylwetka marzenie na lato:)
blender mozess rowniez uzywac do margarity;)
litr mieszanki limonkowej lub truskawkowej, tacka lodu w kostkach, pol litra tequili(osobiscie wole biala z agavy) dwie minutki blendowania i pycha drin na lato w basenie:)
lapka wyglada na grubo ponad 45 ale my wiemy ze tam i tak jest 29!

Baloniarz
20-06-12, 22:48
Jest ledwo 29 na pompie, po dobrych suplach.
Dodałem te 2 woreczki ryżu , jedyne co czuję to lepsza pompa i więcej siły, przez co muszę dodawać ciężarku hehe.
Już mnie bolą cycory po porannym treningu.

Baloniarz
21-06-12, 12:29
Bóle mięśni w klatce piersiowej po treningu, jest dobrze :), gdzieś tu na forum wyczytałem aby dać więcej kcal po treningu aby rosła hehe ( tak też sobie zrobię, nie abym się brzytwy chwytał ale zobaczymy jak na mnie podziała )

Siedząc sobie e domku przy kompie przyjechała paczka z olimpa o której zapomniałem bo to Gratis za zbieranie kodów no szok w końcu mam coś za DARMO!!!
61746175

Miałem 260PKT do wykorzystania i wziąłem sobie chyba rozsądne suple...

Również wpadła mi w rączki odżywka przed treningowa 100% Pure Power ( saszetka na 1 trening ) o bardzo dobrym składzie:
6176
Jak się sprawdzi wezmę sobie 1 opakowanie tanie to jest :), brak stymulantów itd, tylko najpotrzebniejsze moim zdaniem rzeczy do fajnego treningu.

Jutro szarpę bareczki na luzaku bez żadnych udziwnień + BICEPS który rozerwę :P

gangster
21-06-12, 14:52
Ja mam około 150pkt,miałbym więcej od BCAA ale wyrzuciłem paragony od opakowań zbiorczych bo zapomniałem,że je też trzeba zbierać.

Baloniarz
22-06-12, 11:15
Walnąłem porcje tego pure power mega pompa w barkach i bickach, pewnie zainwestuję w ten specyfik.
Barki:
Wyciskanie z przed głowy 4x
Unoszenie na boki na maszynie 4x
Unoszenie na bramie jednorącz od dołu 3x
Tył barków 4x

Bicek:
Modlitewnik oburącz w serii łączonej z unoszeniem sztangi stojąc 4x
Na kolanie jednorącz 3x
Brama od dołu jednorącz 3x

Super trening :) wyszedł, żyła na przedramionach chciała wyskoczyć :P

Baloniarz
23-06-12, 14:50
Wczoraj z jednej pracy do drugiej na nockę leciałem :) a że miałem niepochamowaną wręcz ochotę na cheat meal to taki sobie zafundowałem :P
6182

W nocy jeszcze 2x energetyk i o jakiejś 2.00, 50g mixu białek.
Dziś też nocka ale będę przygotowany z pojemnikami ;]

kfc
23-06-12, 15:00
oliwki ? <rzygi>

Baloniarz
23-06-12, 15:48
raz na jakiś czas można przyjąć :)

fallenursus
23-06-12, 20:21
dlaczego tylko jedna pizza pytam sie grzeccznie? nie bylo specjalu 2za1? wtf?! a gdzie pepsi? jakies slodycze? co to za cheat meal jakis ubogi? next tajm wiecej oliwek please i double cheese! wogole to ciasto za cienkie:)

Pioter1994
23-06-12, 23:49
Nie wstawiaj takich zdjęć, błagam. Ciężko się mieli tuńczyka oglądając takie coś :(

Baloniarz
24-06-12, 10:33
Więc nie miel tuny i strzel zobie pizze, raz w tyg. Ci nie zaszkodzi a wręcz pomoże :), nie popadajmy w skrajności.
Będąc na redukcji w niedziele zawsze jadłem to na co miałem ochotę i w wielkim stopniu to nie zaburzało sylwetki, będąc na masie nie wolno sobie niczego odmawiać :)

Baloniarz
24-06-12, 11:26
254 białka, 72 tłuszu, 269 węgli i 2754 kcal

2 tydzień wskakuje sobie pomalutki to i ja wskakuję na troszkę więcej :
287 białka, 69 tłuszczu, 307 węgli i 3028 kcal i lecimy dalej

Micek185
24-06-12, 15:15
Więc nie miel tuny i strzel zobie pizze, raz w tyg. Ci nie zaszkodzi a wręcz pomoże :), nie popadajmy w skrajności.
Będąc na redukcji w niedziele zawsze jadłem to na co miałem ochotę i w wielkim stopniu to nie zaburzało sylwetki, będąc na masie nie wolno sobie niczego odmawiać :)

no weź im to wytłumacz bo ja ja nie daje rady... tak sie dzieje jak za dużo na ogląda się reklam ze dietami cud i panami typu Ronnie, Jay czy phil a tu na zdjeciach mamy przykład chujowej redukcji na pizzy :D
good work!

Baloniarz
24-06-12, 19:36
Mnie tam nigdy reklamy nie interesowały robię sobie tak jak uważam a słuszne. Całe 6 dni 100% diety po to aby w niedziele sobie zjeść chleb z parówkami i keczupem, rosół, ziemniaki z mięsem i sosem, deserek na słodko, pizze, lody, tabliczkę czekolady, coca cole i kolacja normalna bo z sera białego :)
Redukcja była króciutka efekt przerósł moje oczekiwania.
Aktualnie tydz. masuję i jestem ,, zalany '' hehe
61876188

93 kg dziś się ważyłem jest dobrze :)
Trening Pleców w miarę rozsądny :
4x wiosło sztangą
4x wiosło sztangielką
2x przyciąganie podchwytem
2x wiosło na maszynie chwyt młotkowy

Kapturki 4x
Przedramię 4x

Rowerek 30min - odjąłem 10 min. narazie na stałe.

Dziś 5 latek miała moja pociecha więc znowu lekki cheat meal :P no ale jak trza to trza...
6189

ps. rozważam sobie wprowadzenie nowej suplementacji około i po treningowej która miała by się tak na chwilę obecną i wagę :
tuż przed treningiem 38g węgli+38g białka po siłowym Kreta+witC, po aero 53g węgli+38g białka+10g Leucyna.

Micek185
24-06-12, 19:53
mówilem że dobra zupa to podstawa hehe

ale czy oby Twoja pociecha nie za młoda na tego typu zupki? :)

Baloniarz
24-06-12, 19:58
E tam dostał swój przydział w innej postaci :), PICCOLO miał.

fallenursus
24-06-12, 20:13
jak tyko dijade na chate to ofpalam grilla przez was gowniarze zglodnialem ale 980lbs poszlo na leg press 6*

kfc
24-06-12, 21:25
krupnik - najgorzej

ale te małe takie czerwone z serkiem - to te takie najpyszniejsze papryczki ? <Mniam>

Baloniarz
25-06-12, 08:26
Tak to te najpyszniejsze :)

Baloniarz
26-06-12, 14:04
Jakiś ból gardła mi wszedł, pewnie dlatego że piłem wode z lodówki w ilości 3L na treningu :) Męczące ale jakoś trzeba żyć.
Klatka:
Wyciskanie poziom, na przyrządzie :)
4x+1x drop set do upadku
Skos +
4x
Butterfly
3x
Brama+przenoszenie+rozciąganie w serii łączonej
2x

Triceps:
4x ściąganie górnego na linkach oburącz
4x ściąganie podchwytem jednorącz
30min. rowerka

Baloniarz
27-06-12, 15:57
Czytam sobie forum i widzę że często początkujący mają problemy ze zrobieniem sobie posiłków :)
Sam też kiedyś miałem ale trza było się przemóc, teraz krojenie, gotowanie+smażenie, wkładanie na talerz to jakieś 25min. na 3 posiłki.
Dziś troszkę więcej kcal bo wczoraj klateczkę robiłem i 3 posiłki będą podobne hehe 200g mięso+100g makaron+2kaps Omega3+jakieś warzywa.
6195619661976198

Kupiłem po 15zł taką omege3, 90 kaps.
6199

Micek185
27-06-12, 17:48
ten makaron jest pyszny jak jest swiezo ugotowany i ciepły z pesto po prostu miazga ale na zimno no nie ma chuja zeby dobrze smakowal szczególnie z pojemnika juz kilka razy próbowałem się do niego przekonac z pojemnika i nie moge.
a za omege przepłąciłeś ja za 60kaps 500mg z aptece zapłaciłęm 7,50zł :)

sam wcinam wąłśnie piers z folii z piekarnika i sucha jak wiór skubana a do tego dwa małe ziemniaczki :(

fallenursus
27-06-12, 17:56
przeplacacie pany na te omegi
360caps.po gramie godzina pracy.

Gangsta Latino
27-06-12, 18:00
Ja to dopiero przepłacam bo kupuje z Olimpu, paczka starcza mi na 15 dni, ale chociaż wiem, że działają

Micek185
27-06-12, 18:09
przeplacacie pany na te omegi
360caps.po gramie godzina pracy.

no faktycznie 360kaps za 10 złotych to się opłaca!

Baloniarz
27-06-12, 18:20
Te z fotki są 1415mg w tym 1000mg koncentratu oleju rybiego o zawartości 18%EPA i 12%DHA i jakiś tam śladowy dodatek witE, nie przepłaciłem, na allegro 18.50 i przesyłka :), zresztą potrzebowałem na wczoraj :P
Olimpa najlepsze wiadomo, często też kupuję z Tested Nutrition są porównywalne składowo z Olimpem.

Jego godzina pracy naszych pewnie razem wziętych ze 4 :)

Micek185
27-06-12, 18:30
w sumei pewnie tak.. Grabarze dobrze zarabiają szczególnie w Kanadzie...

fallenursus
27-06-12, 18:42
jaki kwa grabarz?? stane nad toba to sie sam zakopiesz.

Baloniarz
28-06-12, 14:59
Dobry trening Bareczków z Bickiem się trafił :)

Przed treningiem 1tabs Doriana Black Bomb+Pure Power 20g.
Barki:
Wyciskanie na szmicie sprzed głowy 3x + 1x drop set podwójny do upadku
Unoszenie na maszynie na boki z utrzymywaniem w górnej fazie 4x
Wyciskanie jednorącz+unoszenie z przodu jednorącz 2x w serii łączonej
Tył barków 3x

Biceps:
Modlitewnik na łamanej 4x
W opadzie jednorącz 4x
Na bramie jednorącz 2x

8g krety + witC
Rowerek 30min.
45g WPC+70g Carbo+15g Bcaa w jednej pompie :)

luo
28-06-12, 19:28
Dużo ekonomiczniej wychodzi tran w płynie, bo za 250ml tranu gal czy lysi zapłacisz niecałe 20 zł. Jak bierzesz po jednym kaps dziennie to nie ma co się bawić w nalewanie, ale przy większych ilościach robi się z tego duża różnica

Baloniarz
29-06-12, 16:33
Napewno się zaopatrzę w 2 butle tego i będzie lecieć z 10ml dzień :) + to co mi zostało z Omegi3.
Siedziałem dziś troszkę w sklepach internetowych i zrobiłem zamówienie lekko ponad 1000zł na 4 osoby, tacy spryciarze jesteśmy dzielimy przesyłkę na tyle jak takową się płaci :).
UNS 1800g
Olimp magnez
Olimp garlicin
Trec witC strong
Trec Leucine
Activlab Creatine
Uns Carbon Classic 2x :)

Od wtorku zaczynam się suplementować.
A przy okazji mam takie coś :) i również włączę to w suplementację.
6202
6203

fallenursus
29-06-12, 17:19
rozpisz to.

Baloniarz
29-06-12, 17:57
1-8 prop 100
2-9 master 100
4-10 wino 50
Wszystko co 2 dzień.

Jakoś tak to widzę.

fallenursus
29-06-12, 21:38
moze byc ladnie cie porobi przy tak niskim bf:)
szczegolnie ostatnie dwa tyg na samych anabolikach jak jeszcze utniesz wode...

Baloniarz
30-06-12, 11:22
Aż tak to chyba nie chcę się zagłębiać w obcinanie wody :)
Będzie pięknie myślę, idę zrobić Plecki, Przedramię i Kaptur, nagrałbym jakiś filmik ale pewnie będzie moc ludzi :)

fallenursus
30-06-12, 12:36
jak nie jak tak.
ja bylem o 230 na silowni z rana potem placki ziemniaczane i wedzona wolowinka. potreningowe barabara prysznic i znikamy;)

Baloniarz
30-06-12, 17:05
Plecki zrobione:

Przed treningowo poleciał Dorian Nox Pump i Dorian Black Bomb, dla mnie świetne połączenie. Obudziło mnie bo po nocce byłem :)
W czasie treningu popijałem sobie Pure Power 20g + 700ml wody i dolewałem wody bo ciepło dziś było.

Wiosło sztangą 3x + 1x100kg 8x z dropem podwójnym
Wiosło sztangielka 2x + 1x50kg z dropem na mniejszą
Wyciąg górny podchwyt 3x
Przyciąganie do brzucha+Rozciąganie na bramie 2x
Unoszenie tułowia z ciężarkiem 3x

Kaptury 4x

Przedramię 3x sztanga + 3x sztangielka
8tabs kreatyny+witC+10g BCaa

Rowerek 30 min.
70g carbo+50g WPC+10g BCaa
i lekka sesja zdjęciowa:
620462056206620762086209

komancz
01-07-12, 13:29
moze byc ladnie cie porobi przy tak niskim bf:)
szczegolnie ostatnie dwa tyg na samych anabolikach jak jeszcze utniesz wode...

jest oki, tak 3-maj

Baloniarz
01-07-12, 13:40
Od poniedziałku wchodzę z 287 białka, 69 tłuszczu, 307 węgli i 3028 kcal na 310 białka, 71 tłuszczu, 389 węgla 3455 kcal i będę patrzał co się dzieje bo to już dużo żarła :)

raczeek_87
01-07-12, 13:42
A właśnie miałem zapytac jak z weglami jedziesz ;)

Baloniarz
01-07-12, 13:59
Śniadanie:
Ser twarogowy chudy 50
Płatki owsiane 100
Oliwa z oliwek 5
Rodzynki suszone 15
uns econo 30

Posilek:
Ryż biały 100
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 200
Oliwa z oliwek 5

Posiłek:
Ryż biały 100
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 200
Oliwa z oliwek 5

Szejk potreningowy:
uns BCAA 10
fitmax carbo max 75
uns econo 40

Posiłek po treningowy lub zwykły:
Ryż biały 50
Jaja kurze całe 180
uns econo 25

Kolacja:
Ser twarogowy chudy 200
Oliwa z oliwek 15
uns econo 20

Przed treningowo:
uns econo 48
fitmax carbo max 38

Tak to wygląda w liczbach :), dla zainteresowanych.

raczeek_87
02-07-12, 09:32
Nic o suróweczkach nie napisałes ?
Bo sam ryz z cycem to straszne zapychający ;D

Baloniarz
02-07-12, 12:02
Nigdy nie piszę bo warzyw nie wliczam do bilansu ile wejdzie tyle jest.

Popki mam więc treningi poranne mnie czekają.
Dziś Klatka, tricek poszły dobrze już na większych obciążeniach bez pięknej techniki, 2 tyg. i zmienię znów na piękne powtórzenia.
Wyciskanie na maszynie poziom 4x
Wyciskanie skos+ 4x
Butterfly 3x
Rozpiętki skos dodatni + wyciskanie sztangielek skos dodatni - seria łączona 2x

Triceps:
Ściąganie wyciągu górnego 4x
Francuskie jednorącz 3x

Rowerek 30min.

Baloniarz
02-07-12, 22:41
Wpadam do domciu przesyłka jest :), suple dotarły więc lecimy z koksem.
6217

Kilka gratisów zaliczonych :)

Baloniarz
04-07-12, 12:07
Wczoraj do pracy sobie zrobiłem białko olimpa, 0 pianki w smaku bez szału, niby wanilia ale dziwna wanilia :)
62286229

Dziś:
BARKI:
Wyciskanie sprzed głowy 4x
Unoszenie sztangielek na boki 3x
Broda 2x
Unoszenie sztangielek z przodu 2x
Tył barków 4x

BICEPS:
Modlitewnik oburącz 4x
Unoszenie sztangi prostej 3x
W oparciu o ławkę jednorącz 3x
Brama jednorącz 3x

Przed treningowo:
6230

Dobrze na mnie działa, chęci, pompa, swędzenie coraz większe, im więcej potu tym więcej nowych swędzących miejsc, ale supel bardzo dobry.

Baloniarz
06-07-12, 11:40
Plecki:
Wiosło sztanga 4x
Wiosło sztangielka 4x
Przyciąganie górnego podchwytem 2x
Przyciąganie do brzucha+rozciąganie linką na bramie 2x
Martwy ciąg 3x

Kaptury 4x

Przedramie 4x

rowerek 30min.

ps. dobra pompa już jest na każdym treningu "suple" działają :), wszystko się rozkręca w dobrym kierunku.

Pioter1994
06-07-12, 14:11
Hej a tego UNS'a brałeś już, w porównaniu do białka kfd jak wypada?

A co to w lewym dolnym rogu to Trec'a żółte bo nazwy nie mogę doczytać (fotka wyżej) ?

Baloniarz
07-07-12, 11:39
Żółte Treca to witC 1000mg, a moim zdaniem białko UNS smakowo lepiej wygląda od Kfd a jeśli chodzi o rozpuszczalność to o 2 klasy lepsze no i w UNS brak piany, Kfd lekko się pieni.

Baloniarz
08-07-12, 16:22
Jestem świeżo po Klacie z Tricem :), kosmiczna pompa i ogólnie bardzo dobry trening Klateczki wszedł, z kumplem robiłem nawet strzelił mi 2 fotosy plecuszków.
Przed treningowo walnąłem supla z MP Assault, smak super, działanie również.
Skład wygląda tak:
6247

Klatka:
Wyciskanie na maszynie poziom 3x+1x podwójny drop set do upadku
Wyciskanie skos+ 3x
Butterfly 3x
Brama+Przenoszenie+Rozciąganie 2x seria potrójnie łączona

Tricek:
Ściąganie górnego 3x+1x drop set
Francuskie do czoła oburącz 2x
Francuskie jednorącz 2x

30 min rowerka.
Po rowerku zacząłem szamać już izolat z Kfd, 50g+carbo 70g+6tabs leucyny
6248

I po treningu fotki ot tak sobie plecuszków bo tylko tej partii nie pokazywałem na fotkach.
62496250

kfc
08-07-12, 16:28
czy na lewej lopatce masz wytatuowana meduze?? :>

Baloniarz
08-07-12, 16:32
Niestety nie :(

Baloniarz
10-07-12, 11:28
Barki-Bicek

Wyciskanie sprzed głowy na szmicie 3x+1x potrójny drop
Unoszenie sztangielek na siedząco 3x
Unoszenie przed siebie siedząc+broda 3x seria łączona 3x
Tył barków 3x

Modlitewnik oburącz+Unoszenie sztangi na stojąco 4x seria łączona
Jednorącz w opadzie 3x
Jednorącz na bramie 3x ostatnia do upadku.

Rowerek 30min.

Coraz lepsza pompa mięśniowa :) i już się nie mogę doczekać do czwartkowego treningu plecków...

gangster
10-07-12, 13:42
Dziara na prawej łapie za duża,zakrywa rzeźbę :)

kfc
10-07-12, 14:57
nie no, tam się aż KŁĘBIĄ mięśnie !

Baloniarz
10-07-12, 23:07
Dziara na prawej łapie za duża,zakrywa rzeźbę :)

No nie można mieć wszystkiego naraz :)
ps. Prawa jest na masie :)

Baloniarz
11-07-12, 11:07
Wpadło mi w łapki firmy Dose Generics
6255

Będę miał porównanie do PMP.

Baloniarz
12-07-12, 11:01
Doczekałem się hehe :), bez łączonych bez drop setów, normalnie plecy po komunistycznemu, progresem ciężaru.
Plecki :
Wiosło sztanga nachwyt 1x rozgrzewka 1x50kg 1x70kg 1x80kg 1x100kg 6sztuk.
Wiosło sztangielką 1x35 1x45 1x50 8sztuk.
przyciąganie górnego podchwytem do klaty 2x
Przyciąganie dolnego do brzucha 1x85kg 1x95kg
Martwy 3x małym ciężarem profilaktycznie

kaptury 4x
przedramię 4x+4x

rowerek 30min.

Waga+2kg, w weekend pomyślę nad dodaniem węgli 5g lub 5,5g a może i 6g.
brzuch na dobrym poziomie, cm pokazuje że 0,5 powiększony ale tyle to nic, lekko zalewa ;)

fallenursus
12-07-12, 13:41
nke wiem ile teraz tych ww wxiagasz ale osobiscie bym dal np. grama wiecej co tydzien. i zalewac nie powinno fatem.

Baloniarz
12-07-12, 22:55
Aktualnie mi wychodzi jakieś 4g więc od poniedziałku lub soboty wejdę na 5g kurde non stop głodny chodzę :), winko tak może działać ?

fallenursus
12-07-12, 23:15
zalezy ile flaszek dziennie pijesz.
ale to raczej testo. duzo nie szlo ostatnio chyba teraz wiecej?

Baloniarz
12-07-12, 23:30
Od pn. winko w strzale 25mg+20mg tabs, testo stała dawka 100mg, master 100mg, myślisz że rozsądniej, lepiej i z nadzieją na lepsze efekty wskoczyć na testo 150mg ?

Baloniarz
12-07-12, 23:39
Ser twarogow 50 0,0 10 0 2 50
Płatki owsiane 130 0,0 15 9 81 476
Oliwa z oliwek 5 0,0 0 5 0 44
Rodzynki susz 20 0,0 0 0 13 55
uns econo 30 0,0 24 2 2 121
ŁĄCZNIE: 235 0,0 Białko50 T17 Węgle98 Kcl746

Ryż biały 130 0,0 9 1 99 447
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 200 0,0 43 3 0 198
Oliwa z oliwek 5 0,0 0 5 0 44
ŁĄCZNIE: 335 0,0 Białko52 T8 Węgle99 Kcl689

Ryż biały 130 0,0 9 1 99 447
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 200 0,0 43 3 0 198
Oliwa z oliwek 5 0,0 0 5 0 44
ŁĄCZNIE: 335 0,0 Białko52 T8 Węgle99 Kcl689

uns BCAA 10 0,0 7 0 1 29
fitmax carbo max 60 0,0 0 0 56 226
uns econo 50 0,0 40 3 3 202
Mleko spożywcze 0,5 % tłuszczu 200 0,0 7 1 10 78
ŁĄCZNIE: 320 0,0 Białko54 T4 Węgle71 Kcl534

Ryż biały 130 0,0 9 1 99 447
Jaja kurze całe 180 0,0 20 15 1 218
uns econo 25 0,0 20 2 2 101
ŁĄCZNIE: 335 0,0 Białko48 T18 Węgle102 Kcl766

Ser twarogowy chudy 200 0,0 40 1 7 198
Oliwa z oliwek 15 0,0 0 15 0 132
uns econo 10 0,0 8 1 1 40
ŁĄCZNIE: 225 0,0 Białko48 T17 Węgle8 Kcl371


ŁĄCZNA ILOŚĆ 1 Białko302 T73 Węgle477 Kcl3795

ps. sorka że tak śmiecę ale mnie się przyda jak zapomnę jakie ilości :P

fallenursus
12-07-12, 23:43
wins 50+20
master 150
prop 150
i szlo bedzie ladnie twardo. ale wtedy bialeczko 3,5-4. ww mniej. od fatu to i tak jak wiemy sie orzeciez nie tyje:)

Baloniarz
12-07-12, 23:47
Prześpię się z tym :P

fallenursus
13-07-12, 05:31
dobrze myslisz, z taka bombka trzeba jak z kobieta. popiescic, zaopiekowac sie porozmawiac przespac sie odpalic jak jeszcze nigdy nikt jej nie odpalil a da ci wszystko co sobie wymarzyles.
imho taki sosunek anabolikow do androgena rozkurwi ci konstrukcje ze nawet nie wiesz ze tak mozna:) potezne srodki jak podawane w odpowiednich dawkach..zapytaj kazdego kto dawal duze dawki anabolikow jakich efektow mozna sie spodziewac :) to juz nie piwniczne cykle na omie i mietku i dece ...nie to ze namawiam, ale polecam! tymbardziej wykozystac niski bf% jaki masz teraz.

Baloniarz
13-07-12, 13:20
Póki co każdy na forum który Cię posłuchał wychodził na tym dobrze a przynajmniej był zadowolony, posłucham i ja.
Wskoczę na te dawki od PN, dietkę zrobię na 5g węgli i 3g białka, dorzucę mięsiwa w posiłkach i jakieś jajko :P siądę w weekend konkretnie popatrzę jak to ma wyglądać.
I będę miał sprawę na gg w wolnej chwili.

fallenursus
13-07-12, 15:20
Póki co każdy na forum który Cię posłuchał wychodził na tym dobrze a przynajmniej był zadowolony, posłucham i ja
I będę miał sprawę na gg w wolnej to na gg



http://img.ponibooru.org/_images/79e30929db232f8b72d0467f39e60abf/12377%20-%20headband%20rainbow_dash%20woo_woo_woo_you_know_ it_bro%20WWE%20zack_ryder.jpg

Baloniarz
14-07-12, 15:26
Całą redukcję chodził za mną zapach chleba i parówek ;), a że już nie jestem zamoczyłem 3 parówki w wodzie, chleb nasmarowałem masłem, wlałem keczup na talerz i se zjadłem jako odskocznia dla normalnej diety :), zamiast szejka białkowego z carbsami hehe...
Jutro Klatka-triceps lub biceps może sobie zamienię partię ;P

raczeek_87
14-07-12, 15:42
To na zdrowo poleciałes ;)
hmm Smaka narobiłes .
6266

fallenursus
14-07-12, 18:14
a wode z parowek na mase mam nadzieje ze wypiles.

Baloniarz
14-07-12, 19:48
Jak najbardziej, dorzuciłem 100g smalcu do gotowania :)

Baloniarz
15-07-12, 09:48
Czytałem ostatnio o ziemniokach :)
Idę sobie zrobić 400g przed treningiem, zobaczymy tę pompę hehe...

Baloniarz
15-07-12, 16:14
Już po Klacie i jednak Biceps :
Pompa taka porządna że sam nie mogłem w to uwierzyć że jest to możliwe, nie wiem czy przez ziemnioki czy coś innego miało na to wpływ :)

Rano o 8.00
130 płatki owsiane+20g żurawiny+5g oliwy+50g ser biały+40g WPC

10.30
400g ziemniaków+250 piersi kurczaka+2 pomidory
Treening 12.00

Klatka:
Wyciskanie poziom na maszynie 3x+1xdrop set od 120kgx6 w dół
Wyciskanie skos+ 3x
Rozpiętki, wyciskanie sztangielek młotkowo skos+ seria łączona 2x
Brama + Butterlfy seria łączona 2x

Biceps:
Modlitewnik oburącz 4x
Sztangielka jednorącz w oparciu o ławkę 4x
Brama od dołu jednorącz 3x

10g bcaa+6tabs Krety

30min. rowerka
50g carbo+50g izolatu Kfd+5 tabs leucyny

W domciu obiadek mamusi :)
100g ryżu+200g wieprzowiny+kalafior+2 liście kapusty+oblane tłustym sosem :P

Baloniarz
17-07-12, 20:41
Dziś trzaskałem barki-tric
Jakiś mało wyspany jestem, wstaję o 4.45 do pracy i popołudniami mnie gnie spanie :)

Wyciskanie wąsko 4x
Unoszenie na boki na maszynie+Unoszenie z przodu na siedząco 3xseria łączona
Unoszenie na boki siedząc sztangielkami 3x
Do brody 2x
Tył barków 2x

francuskie do czoła 4x
na bramie linką 4x
jednorącz zza głowy 2x
Jednorącz z boku tułowia 2x

Pompa super, ale ospały byłem i małe chęci jakieś :)

Baloniarz
18-07-12, 19:52
Przyszło mi trosze zaopatrzenia do mięsa i parę supli ;)
628262836284

Domówiłem również Iron Horse Show Time, niestety bez koszulki :( hehe, ale zobaczymy co tam siedzi...
ps. Myślę że obudzi we mnie bestie...

fallenursus
19-07-12, 16:08
tez kupuje w suzych ilosciach w polhurtowni przyorawy do miesa czy ryzu:)
raz i styka na pol roku.

Baloniarz
19-07-12, 16:22
Kiedyś kupowałem w Realu ale jakieś 15g jakiejś bele jakiej przyprawy do Kurczaka kosztuje tyle ile 50-70g tych które kupuję w smaku lepsze te które biorę od człowieka z Allegro ;), super mieszanki ma do kurczaka :), polecam jeśli ktoś ma dość standardowej przyprawy z hipermarketu.

Zjadłem 400g ziemniaków+250g piersi smażonej w jakimś sosie curry :), pomidora, poleżę i lecę szarpnąć Plecy.

maniek1988
19-07-12, 16:42
A od kogo bierzesz bo tez bym chętnie zakupił(już rzygam tym suchym mięsem)?:D

raczeek_87
19-07-12, 16:57
mam to samo, nic tylko/ryz/makaron/ziemniaki a pomysły na urozmaicenie surówek są na skraju wyczerpania .

Baloniarz
19-07-12, 17:08
Proszę bardzo ludzie, bierzcie i smażcie na tym wszyscy ;)
http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=77747&change_view=1&order=pd&us_id=20540408

fallenursus
19-07-12, 17:44
janistatnio odkrylep orzylrae do rhzu ktora syoie na wszysgko z ryba wlacznje. miazdzy smakowo. hdzies tam wstawialem w relacji fote.
nie wiem kiedy istatni raz jadlem suche

DTX
19-07-12, 17:47
czy jest na sali tłumacz?

fallenursus
19-07-12, 17:50
a chcesz w ryja?

DTX
19-07-12, 17:51
nie wkurwiaj mnie, jestem na mono

fallenursus
19-07-12, 17:59
so sorry boss. i dont want trouble.

Baloniarz
19-07-12, 21:03
Plecki zrobione :), przed treningowo, tuż przed wypiłem sobie nox pumpa doriana, jak zawsze pobudzenie maxymalne i :

wiosło sztangą podchwyt 1x50 1x70 1x90 1x110 z dropem na 70
wiosło sztangielka 1x35 2x50
przyciąganie górnego podchwytem 3x
przyciąganie dolnego trójkątem 2x

wznosy tułowia 3x
kapturki 4x sztanga 2xsztangielki
przedramię 8x

rowerek 30 min.

po wiośle oburącz już mi rozrywała pompa plecy, jakieś żyły wyszły pod pachą na mięśniu, coś pięknego ;), byle do soboty :P

Baloniarz
21-07-12, 18:27
Piękny dzień ;), rano praca a jak wiadomo uszlachetnia, przed treningowo posiłek z ryżu+250mięsa+pomidor godzinka leżenia i czmych na siłkę :P
klata
wyciskanie w poziomie na maszynie 1x40kg taka jakby rozgrzewka i pompowanie krwi :), 2x70kg, 3x90,4x110,5x110
wyciskanie w skosie+ 3x
Butterfly 2x 1x drop set
brama+przenoszenie+rozciąganie 2x seria potrójnie łączona :P

Klata aż pękała taka pompa.

Bicepsik
Modlitewnik oburącz 4x
Jednorącz w opadzie 4x
na bramie jednorącz 3x
21x2 sztangą na dopieczenie i również biceps wyskakiwał spod skóry...

30 min. rowerka
Na tę chwile czuję się tak wydupcony że chyba walne w kime po 20 :P tylko muszę dobrze podjeść...

fallenursus
21-07-12, 19:01
czujesz juz cos ? mnie tak bark nakurwiac zaczal jak zlazlem z dawek ze nie wiem kiedy zaczne swoje
chooy yeabc to w dwa tyg sie naprawie.

Baloniarz
21-07-12, 19:08
Czy ja wiem, pompa się bardzo poprawiła, użylenia na treningach, moc idzie z treningu na trening w górę, regeneracja na wysokim poziomie, stawy lekko łupią bark, nadgarstek, kolana, faja non stop chce walić, myśli wokół kobiet latają, treningi mega intensywne, waga +3kg, pas+1,5cm, mięśnie twarde.
Czy ja wiem czy czuję :)

Towar 1 klasa :)

fallenursus
21-07-12, 19:12
yeah. masteronik;) libido przy duzych dawkach 1:1 z testem wlasnie jest niedoogarniecia:) patrz na wyglad miesnia i skory.

Baloniarz
21-07-12, 19:19
Mięśnie się robią pełne, twarde, skóra wydaje się cieniutka, na barkach i klacie wychodzą jakieś prążki, ścięgna. Robiąc biceps widzę jak się mięsień rusza zaraz pod cieniutką skórką :P
Mięśnie spięte do 2 dni po treningu nawet.

fallenursus
21-07-12, 19:34
good stuff bro.
good stuff.

Baloniarz
22-07-12, 12:15
Wbijam do biedronki a tam piersi po 13.99 no coś pięknego ;P

DTX
22-07-12, 14:07
Często schodzą ponizej 13, przynajmniej u mnie :D

Baloniarz
23-07-12, 11:59
Barki-Triceps

Wyciskanie z przed głowy 3x 1xdrop set
Unoszenie na boki siedząc 3x 1xdrop set
Unoszenie przed siebie siedząc 3x
Tył barków 3x

Ściąganie wyciągu górnego 3x 1xdrop set
Łamanym do czoła 4x
Jednorącz za głowę 3x

30min rowerka.
Sam trening jak zawsze prze pompa :P

ps. Chyba mi przyszedł Iron Horse Show Time ale dziś nie odbiorę, na popka praca kurde :)

Baloniarz
24-07-12, 11:02
Odebrałem z poczty od Best Bodego supelka Iron Horse Show Time, kubeczek Sciteca i saszetka Sciteca białka SUPER7, czekoladowe, jak zawsze bardzo dobre :)

Jutro plecki więc się sprawdzi nowego supla przed treningowo...
Swoją drogą ta krew z opakowania dziwnie mi się kojarzy z krwią z nosa :P, skład konkretny :)
629662976298

Pioter1994
24-07-12, 15:27
Ooo właśnie ostatnio mnie ten supel zaciekawił, jakbyś mógł to napisz coś więcej o działaniu itd. :)

Baloniarz
25-07-12, 12:34
Plecy:
Wiosło sztangą 1x20kg :P 2x50kg 3x70kg 4x90kg 5x110kg z drop setem na 70 i 50
Wiosło sztangielką 1x45 1x50 1x50
górny do klaty 3x
do brzucha 2x
rozciąganie 2x

Unoszenie tułowia 2x
Kapturki 3x
Przedramię 6x

Rowerek 30min.

Supel kapitalny, pobudzenie super, power był, chęci ogromne jak zawsze :), tylko te smaki Iron Horse są wszystkie takie same...
Zobaczymy w piątek jak będzie :)

DTX
25-07-12, 13:20
Jak robisz te wiosła?
Zatrzymuje pzy spieciu i dlugi negatyw czy jak ? :)

Baloniarz
26-07-12, 11:31
Akurat teraz cisnę mało precyzyjnie jeśli chodzi o napięcie i faze negatywną ma iść i koniec :P, wejdę w kolejny etap to się poprawi przy jednoczesnym zmniejszeniu ciężaru.
Za dużo ludzi na siłce zeby się nagrywać :), może kiedyś przestanę się wstydzić to ktoś mnie nakręci :P

Chodziłem sobie dziś po sklepie i naszła mnie dziwna ochota na kiełbasę :P
Zakupiłem pęczek senatorskiej, 200g baleronu i teraz to wcinam, zayebiste jest :)

Baloniarz
26-07-12, 12:23
Cyknąłem fotkę mięśnia :P, może na focie aż tak dobrze nie widać ale jest super jakość, gęstość, twardość mięśniowa.
Nawet żyły o jakich nie śniłem :]
6304

Baloniarz
27-07-12, 11:53
Wstałem dziś specjalnie o 5.20 zmiksowałem sobie 130g owsianych, 20g rodzynek, 5g oliwy, 50g sera i 50g WPC spiłem sobie, podjadłem lecytyne, wit-min, czosnek i usnąłem do 7.30 :)
Na siłowni wziąłem sobie porcję Show Time, poczułem ten supel cudownie, pobudzenie, chęci, euforia, nie mogłem ustać w miejscu, cżłowieki mnie nerwiły jak mi się wtryniały w serie :).
Wyciskanie na maszynie 1x40 1x70 1x90 1x110 1x130 z drop setem na 70
Wyciskanie w skosie+ 1x50 1x60 1x70
Butterfly 3x
Rozpiętki na bramie+Przenoszenie 2x seria łączona

Modlitewnik 4x
w opadzie jednorącz 4x
na bramie jednorącz 3x
21x 1 seria na koniec

30 min rowerek.

63096310

Baloniarz
30-07-12, 15:25
2 dni wolnego od siłki, weekendowe, człowiek bardziej napalony i wypoczęty wraca, można powiedzieć że nawet tęskniłem za tymi ciężarami :)
Zjem sobie mielone z indyka 250g, ziemniaków 400g, jakiegoś pomidorka, sałatę poleżę i idę trzaskać barki z tricepsem.

Baloniarz
30-07-12, 21:24
I po treningu coś mi długo zesżło dzisiej :)
Barki:
Wyciskanie z przed głowy 1x20kg 2x40kg 3x50kg 4x70kg z dropem na 50 i 40
Unoszenie bokiem na siedząco w serii łączonej z unoszeniem na maszynie 3x19kg+3xz utrzymywaniem w górnej fazie
Unoszenie na siedząco z przodu 2x
Broda 1x40 1x50 1x60 z dropem na 40 i 20
Tył barków 2x

Triceps
Wyciąg górny linką 4xostatnia z podwójnym dropem
Do czoła sztangą łamaną 3x
Zza głowy sztangielka jednorącz 2xmax
Leżąc jednorącz 2xmax

rowerek 30min.

Kumpel przywiózł z Anglii koszuleczki Tapouta w śmiesznej cenie :), 35zł szt. dla mnie :P
63216322

fallenursus
30-07-12, 21:40
Koszulka fajna tylko ten beret na pierwszej focie za nisko nosisz.

Baloniarz
30-07-12, 21:59
Naciągłem na oczy dla niepoznaki :P, po co mnie mają pokazywać paluchami.

kfc
30-07-12, 22:13
jak wysoki jesteś ?

Baloniarz
30-07-12, 22:16
W porywach do 192 cm :)

kfc
30-07-12, 22:39
no to faajny jesteś!

Baloniarz
30-07-12, 22:41
No fajny to mało powiedziane :)
Przystojny, miły, sympatyczny, można ze mną konie kraść :P.

Pioter1994
30-07-12, 22:46
A ja ostatnio się cieszyłem że barki 60kg siedząc kończę... :D

Tak nawiasem robisz progresję aż 10kg na serię? Po ile reps walisz?

Baloniarz
30-07-12, 22:54
Ja mam ogólne problemy ze stawami, często gęsto mnie bolą dlatego po rozgrzewce ogólnej, robię po 1 cw. małym ciężarem na każdą partie do 20 powt.
Wchodzę na daną partię również od małych ciężarów żeby rozruszać stawy i dogrzać mięsień powt. od 20 do 8 akurat na barki :)

Baloniarz
01-08-12, 16:39
Zjedzone 400g ziemniaków+250g gotowanej piersi+pomidorki, minerały z Olimpa wrzucone, poleżę z 45min. i lecę pompować plecki :P

fallenursus
01-08-12, 16:44
Tyz mam gotowanego kuraka na lunch....hmm..
Jak masz.klopoty z oddawaniem moczu polecaja dextroze.

Baloniarz
01-08-12, 16:57
Sam muszę wszystko robić, gotowany najszybszy :), wrzucam w gar i zaraz jest :). Czasem mi się chce to odrazu smażę do pracy na następny dzień ale dziś raczej po treningu to zrobię.
A z tą dekstrozą to nie wiem czy im wierzyć bo to jakiś anonimowy człowiek pisze :), jak kiedyś ślepo wierzyłem reklamą w gazetach też miałem swoją dekstroze do kreatyny i każdemu mówiłem że działa. Aż głupio się było przyznać że nie jak się zapłaciło :P, teraz wraz z nabranym doświadczeniem i odwagą nie będzie mi wstyd powiedzieć że dekstroza to jeden wielki syf wymyślony do manipulacji cudzymi portfelami, najlepiej dla naiwniaków którzy zaczynają przygodę ze sportami siłowymi :).

Jeden po niej lepiej sika :P to jest ewenement, ktoś nie zna się na ironi ale skoro lepiej sika faktycznie działa :P.
Ja zawsze po treningu siłowym biorę krete z bcaa po aero białko z carbo i leucyne też lepiej sikam tylko przed treningiem i w jego trakcie pije jakieś 2 litry wody czy to oby nie przez to ?? No chyba że te carbo :P

fallenursus
01-08-12, 17:06
Ja tam najlepiej sikam po piwie. Po treningu naj najbsrdziej polecam guinessa. Ma duzo cukrow na uzupelninie glikogenu i co najwazniensze nie trzeba mieszac z woda! Polecam go na zimno w lato lub jak ktos trenuje tylko w zimie-grzany z miodem lub syropem z czarnej porzeczki.
Sikanie az furczy. Ale co na tam si znam....koks z kanadyjskiej piwnicy jestem:(

Baloniarz
01-08-12, 17:15
Dobra koniec pjerdolenia :), zbieram się na siłkę, tylko najpierw zrobię kupę ( z dwojga złego lepiej w te stronę :P (shrek))

MAXIMUS 2
01-08-12, 17:17
Ja tam najlepiej sikam po piwie. Po treningu naj najbsrdziej polecam guinessa. Ma duzo cukrow na uzupelninie glikogenu i co najwazniensze nie trzeba mieszac z woda! Polecam go na zimno w lato lub jak ktos trenuje tylko w zimie-grzany z miodem lub syropem z czarnej porzeczki.
Sikanie az furczy. Ale co na tam si znam....koks z kanadyjskiej piwnicy jestem:(

Taa ja jestem za opcja pysznego piwka :)

fallenursus
01-08-12, 17:18
Ja z toba ni rozmawiam ty jesstes na offie

MAXIMUS 2
01-08-12, 17:22
Ja z toba ni rozmawiam ty jesstes na offie

spoko Kanadyjski magiku morze i na off ale towar już organizuje :)

Baloniarz
01-08-12, 20:52
Przyszła mi mała dostawa odżywek 3x UNS Econo + 12szt NAPALM na zaś...
Po 10 trzeba będzie coś domówić gdzieś :)
6327

Plecy:
Wiosło sztanga 4x
Wiosło sztangielka 3x
Przyciąganie wyciągu górnego podchwytem 3x
Podciąganie+Przyciąganie do brzucha 2x seria łączona na koniec
Unoszenie tułowia 3x
Kaptury 3x

Przedramię 2 ćwiczenia w serii łączonej

30 min. rowerek

Żmęczony na maksa jestem :), trzeba iść robić żarło do pracy, zjeść 200g sera+25 UNS+20g olivy i spać :P
Na koniec troszkę brzuszka, 4kg wpadło a brzuch wygląda nie najgorzej :P
6328

Pioter1994
01-08-12, 21:54
Jakie smaki UNS'a Econo wg. Ciebie smakują najlepiej?

Micek185
01-08-12, 23:27
Boloniarz Ty sobie w chujka lecisz z tymi suplami prawda? chodzi o reklame białka? co pare dni zamawiasz nowe porcje białka UNS żresz jak koń to białko...

kfc
02-08-12, 14:20
skarpetki "stopki" do takich butów prosze nosic.
;p

Baloniarz
02-08-12, 14:51
Tak o reklame chodzi...
Zamówie po 10 to zrobię następną...

Nie mam takowych skarpet, raczej się nie zdecyduje na ten krok :P

kfc
02-08-12, 14:57
kupię i wyślę Ci pocztą :)) ładniej nóżka wygląda

Baloniarz
02-08-12, 15:01
Dobrze a ja zrobię zdjęcie nóżki i Ci pokaże :)) i jak nam się spodoba odwdzięczę się :), jakoś się dogadamy.

Baloniarz
03-08-12, 20:32
Klatka-Bicek

Wyciskanie na maszynie poziom 3x+1drop
Wyciskanie w skosie+ 3x
Butterfly 3x
Brama 3x

Modlitewnik oburącz 4x
Unoszenie w opadzie jednorącz 3x
Kolanko 3x

30min rowerek

Idę spać nie mam mocy :P

Baloniarz
05-08-12, 18:08
Miałem sobie odpoczywać w weekend ale dziś mnie natchnęło i ruszyłem na siłkę, jutro też sobie skoczę z rańca :)
Barki
Wyciskanie z przed głowy 3x+1x drop
Unoszenie z boku siedząc 3x
Unoszenie z przodu 3x
Broda 2x
Tył barków 3x

Triceps
Ściąganie wyciągu górnego 4x
Do czoła oburącz 3x
Za głowę jednorącz 2x
Wyciąg jednorącz 2x

Bez rowerka :) dałem ciała 1 raz :P

Baloniarz
06-08-12, 12:47
Plecki, przedramię, kaptur zrobione + 30min. rowerka.
Brak czasu, trza gnać do pracy :P
Pozdro.

Baloniarz
08-08-12, 22:38
Dziś rano powtórzyłem sobie to co kiedyś.
Śniadanko o 6.00, poleżałem, usnęło mi się i około 8.30 na GYM
Show Time przed treningowo i :
Klatka:
Wyciskanie na maszynie 4x
Wyciskanie w skosie+ 1x60 1x70 1x80
Butterfly 3x
Brama 3x

Biceps:
Modlitewnik oburącz 4x
W opadzie jednorącz 3x
Unoszenie sztangi na stojąco 3x

30 min. rowerek 17 kilometrów mi teraz wskakuje.

Siła poszła w górę dość sporawo w poszczególnych ćwiczeniach, strach dokładać talerzy bo za szybko to idzie :)

Wiki
08-08-12, 23:23
Siema

Dobrze Ci się ćwiczy po 1 posiłku?

Jaki masz teraz cel?
Bijesz coś?

Baloniarz
09-08-12, 00:17
Mnie się zawsze dobrze ćwiczy czy po 1 czy po 4 nie ma to różnicy dla mnie, cieszę się że mogę iść o własnych siłach i potrenować.
Cel - nie wiem co Ci powiedzieć :), ma być coraz lepiej i tyle :P
Tak biję.

raczeek_87
09-08-12, 09:05
, mierzyłeś fat po redu jak tam ci wyszło, bo ciekawostka mi naszła ;)

Baloniarz
09-08-12, 09:44
Nie mierzyłem nic :), w sumie na poziomie amatorskim mnie to nie interesuje, patrze w lustro i bazuje na opiniach ludzi.
Śmiem twierdzić że nigdy tego nie będę mierzył :P

raczeek_87
09-08-12, 09:56
ja mam aptekę pod blokiem z taka maszyną co mierzy fat - wzrost - wage itp , to zawsze pokusa jest silniejsza .

Baloniarz
09-08-12, 10:48
Być może, mnie to aż tak nie interesuje :), nie bedę latał po aptekach za maszyną, starczy że za igłami latam :)

raczeek_87
09-08-12, 13:11
Stary to proponuje jedna a konkret , całe forum na takiej leci ;D
6347

Baloniarz
09-08-12, 13:13
Nie bawię się takim sprzętem :)

Zamówienie na białko UNS zrobione 1x1.8g+5x700g :P, powinno styknąć do 10 września :)

Baloniarz
10-08-12, 11:17
Dziś się wybiorę na nową siłkę, porobię jakieś foteczki :P

Baloniarz
10-08-12, 21:56
Wróciłem z nowej siłki ale tak byłem podniecony nowym miejscem, nowym sprzętem, paniami za biurkiem i paniami za szybą które miały trening fitnessu że nic nie nagrałem, nawet przez głowę mi nie przeszło żeby telefon włączyć :)
Barki:
Wyciskanie na maszynie (1 raz robiłem, idealna praca barków, dwa chwyty, szkoda że u mnie na gymie tego nie ma)
4x
Unoszenie na boki siedząc 4x
Unoszenie do przodu siedząc 2x
Do brody 2x
Tył barków, w opadzie 3x

Triceps:
Ściąganie linki 4x
Francuskie zza głowy na maszynie (1 raz robiłem i również idealna praca tricepsa 50kg mnie gniotło ale dawałem radę, super weszło)
4x
Ściąganie linki jednorącz 2x
Jednorącz na leżąco 2x do upadku

Być może będę częstszym bywalcem w nowym miejscu bo kapitalnie się ćwiczy na nowym sprzęcie, na bramie która nie skrzypi, krążki można normalnie chwycić za uchwyty, ale brak tego klimatu co na GYMIE :)

Jedno co łączy te 2 miejsca to brak papieru toaletowego w męskiej ubikacji :P

Ufp
10-08-12, 22:03
Gdzie foteczki :D?

Baloniarz
10-08-12, 22:52
Dziś przed treningiem:

6350

fallenursus
11-08-12, 00:07
Fuckyeah

Baloniarz
12-08-12, 16:35
Wczoraj robiłem sobie jedzenie z wieprza :), ogólnie od paru dni mieszam mięsa kurczakowe 200g + Wieprz 400g
6352635363546355

Dziś:
Klatka
Wyciskanie na maszynie w poziomie 1x 80 1x100 1x120 1x140 z dropem na 100 i 60
Skos + 1x 60 1x70 1x80 1x90
Butterfly 3x
Brama 3x

Bicek:
modlitewnik oburącz 4x
w opadzie jednorącz 3x
brama jednorącz 3x

35min. rowerek 20km.

wszedłem na wage na siłowni, dziwnie pokazywała 99kg pewnie się popsuła :P
Lustro mówi że powiększyłem się tracąc minimalnie jakość, wymiary nie wiem bo nie mierzyłem, nawet mi się nie chce, dziś dodałem + 5min do rowerka
635663576358

Ufp
12-08-12, 17:08
Ostatnie zdj na rozkładówkę :D?

Baloniarz
12-08-12, 17:13
Chcesz to sobie wydrukuj i powieś nad łóżkiem :P

Ufp
12-08-12, 17:42
Już to zrobiłem ;) Na lodówce wisi.

DTX
12-08-12, 18:35
Dobra forma

fallenursus
12-08-12, 20:52
Już to zrobiłem ;) Na lodówce wisi.

ty masz balona
balon ma mnie
a ja nikogo nie mam:(

DTX
12-08-12, 20:59
Ty masz kogos, kto grzebie Ci w lodowce

artist
13-08-12, 20:39
za chudo już :p

Pumbas
13-08-12, 22:16
fallen jestem w szoku że nie powiesiłeś na lodówce swojej fotki ;)

baloon, poteżnę guny!!! :D

fallenursus
13-08-12, 22:19
pamietasz scne z rocky IV? jak zerwal z lustra fote Ivana Drago? ja tak robie codziennie













































z fota Micka

Baloniarz
13-08-12, 22:41
Dzięki chłopy za miłe słowa :)
Jutro Plecki do zrobienia :P, lecimy dalej z tym co miłe i sympatyczne :P

Baloniarz
14-08-12, 16:56
Przyszły mi suple :), białko UNS hehe na zapas :P
Zjem sobie coś i pomyślę o Gymie :)

Baloniarz
15-08-12, 00:30
Schlastałem dziś plecki :)

Wiosło oburącz podchwyt 4x
Wiosło sztangielką 2x
Podciąganie 1x+15kg 1x+10kg
Przyciąganie wyciągu górnego podchwyt 2x
Przyciąganie dolnego do brzucha 2x
Unoszenie tułowia 3x

Przedramię 4x
Kaptur 3x

Rowerek dziś 30min.

Nagrałem filmik po treningowy :), starszy kolega z forum którego plakat wisi nad moim łóżkiem może poświadczyć :), czy jakieś efekty widać :P np. na barkach ;]

fallenursus
15-08-12, 00:49
nic nie widac. sam fat.
<envy mode on>
ive helped create a ripped freak! fuckyeah!

Baloniarz
18-08-12, 15:28
Wczoraj trzaskałem Klateczkę z Bickiem, czas mnie goni niestety, brak czasu ale trening zacząłem od wyciskania w skosie + :)
Czas siąść i pomyśleć :)

fallenursus
18-08-12, 15:32
klata bic..wiecej jak 30nie powinno ci zleciec. przeciez nie chodzisz na silownie logadac z ziomkami jak 90% oszomloow z forum.

Baloniarz
18-08-12, 20:48
http://www.youtube.com/watch?v=auzlC7O_i8k&feature=related

No jutro plecki, albo w pn, się zobaczy co to jutro się będzie działo, wrzucam wam coś do obejrzenia :P

Baloniarz
19-08-12, 18:42
Dzisiejszy dzień przeznaczyłem w 100% na regenerację i obżarstwo :)
Jak dotąd 2 drzemki po 30 min. mi się trafiły, a jedzenie troszkę odstaje od codzienności.
Chipsy, płatki Cini minis, Lody, cukierki Toffi hehe coś pięknego, czasem organizm się domaga, nie odmawiam mu wtedy :P

gangster
19-08-12, 19:40
A wtedy takie żarcie jeszcze lepiej smakuje jak się nie je na co dzień,ostatnio częściej tak sobie podjadam ale nie za duże ilości.

Pumbas
19-08-12, 21:16
Hehe sog bo ja dzisiaj też się ładowałem - coś chudłem za bardzo wiec wrzuciłem chałwe, lody i sprite :D

Baloniarz
21-08-12, 10:14
Wczoraj również odpoczywałem, dychnąłem 3 całe długie dni :)
Plecki:
podciąganie na drążku rozstaw rąk troszkę szerzej niż barki
1x12 1x12 1x+5kgx10 1x+15kg z pomagierem
wiosło szeroko nachwytem
3x80kg
ściąganie górnego podchyt
3x
rozciąganie na brami 2x max
martwy ciąg 3x małym do 20 powt.
Kaptury 4x
Rowerek 35min.

chęci było małe ale gdy wlazłem na siłownie wszystko się zmieniło i poszło dobrze :)

Baloniarz
23-08-12, 10:48
Znów w pośpiechu bo na 12 do pracy :)
Barki - Tric
Wyciskanie z przed głowy 4x
Unoszenie na boki siedząc 4x
Do brody 3x
Tył barków na maszynie 3x

Ściąganie górnego na linkach 4x
Francuskie do czoła łamanym 4x
Jednorącz na wyciągu 2x

rowerek 25min. :( ale potrzebowałem tych 5 min. :P na co inne...

pompa jest mimo iż master, prop i winko skończone tydz. temu.
W wolnej chwili opisze co i jak tam było, teraz muszę na szybkości robić żarcie do roboty.

Baloniarz
25-08-12, 01:57
http://www.youtube.com/watch?v=jjyBUEEtIvI&amp;feature=related

Praca póki co skończona teraz więcej czasu będzie na wszystko.

Opisując środki jakie brałem, zdecydowałem się na master, winko, prop firmy PmP, w między czasie wleciało mi w łapki Dose Generics (master, prop)
Początek cyklu nie zapowiadał wielkiej przemiany ale co się odwlecze to nie uciecze :)
Prop PmP na 100% działa jest kozacki, lekko bolesny ale porządny, libido, potliwość (zwłaszcza w nocy), siła napędowa :P, aczkolwiek solo bolesny w 1 pompce z masterem ogromna różnica.
Winko PmP praktycznie bezbolesne a napewno mniej niż choćby słynny prop balcana :), siła idzie konkretna z treningu na trening, twardość, żyły na treningu pięknie wychodziły, kilka zostało do dziś :P
Master PmP nigdy nie brałem masteronu nie mam pojęcia czy efekt końcowy byłby taki a nie inny i czy żyły, twardość, nabicie, pompka były by takie same bez tego środka, trudno mi powiedzieć, natomiast mogę powiedzieć że gdy zmieniłem środki na Dose nagle zacząłem łapać więcej wody w obrębie szyi, na buzi, brzuchu, udach, waga wyraźnie wskoczyła, mięśnie podlewało czyżby brak mastera w masterze ??
Ogólnie oceniając środki dobrze pomogły mi poprawić sylwetkę jestem zadowolony w 90% wiadomo, zawsze dało by się coś więcej zrobić :), tymczasem muszę pomału schodzić z białka tak do około 2,2g węgle będą lecieć 4g tłuszczyk jakieś 0,75g, na treningu obniżę intensywność, ujmiemy kilka serii, damy organizmowi dychnąć przed zimowym łapaniem konkretnej masy :)

Pewnie skuszę się na jakiś długi estr testa C lub E, może mix i coś do tego w rozsądnych dawkach, jakieś propozycje ? :)
Jakaś deca, bold, metka, winko ?

Waga na obecną chwile waha się między 98-100, w pasie 85cm, reszta mało ważna, w lustrze wygląda przyzwoicie :)

fallenursus
25-08-12, 02:04
sweet!
jeszcze max zakonczy pomyslnie pct i moge spokojnie spac :)
z checia wrzucilbym winko do swojego ale mam inne wydatki.

Baloniarz
25-08-12, 16:59
Dziś luźny trening, przed treningowo poszedł Show Time :)

Klatka
Wyciskanie w skosie+ 4x
Wyciskanie w poziomie 4x
Butterfly 3x
Wyciskanie na maszynie siedząc 3x na dobicie powt. maks.

Bicek
Modlitewnik oburącz 4x
Unoszenie sztangielek na przemian 4x
Jednorącz na kolanku 3x

Dobra pompa :), po rowerku 35min. pompa żadna :P

MAXIMUS 2
25-08-12, 18:16
sweet!
jeszcze max zakonczy pomyslnie pct i moge spokojnie spac :)
z checia wrzucilbym winko do swojego ale mam inne wydatki.

Możesz spać spokojnie broo , albo lepiej nie, zajmuj się młoda :)
kurde zmartwił mnie baloniarz tym masterkiem chyba jednak zostanę przy dobrej dawce winka iniekcja z 75mg ed :) zamiast ładować sie w nie dobrego masterka :)

fallenursus
26-08-12, 16:56
Z tego.co napisal pmp je gut. Tobie ziarrnistosci prazkow i cienkiej skory nie potrzeba wiec chlej wino:)
Mnie sie masteonek podoba:)

Baloniarz
26-08-12, 17:59
Hehe prążki mam na barku takie że szok :)

Baloniarz
26-08-12, 21:37
Dziś regeneracja :) jedzonko i leżanko hehe i obejrzałem film na DVD.
American Pie: Reunion - słyszałem opinie że film kiepski, kijowy i nijaki, pewnie opiniowali ludzie którzy nie widzieli tego :), już początek filmu, zanim się zaczął na dobre rozbawił mnie do łez :), samo życie hehe...
Cały film oceniam pozytywnie i ludzie którym podobały się pierwsze części na 100% będą zadowoleni przynajmniej tak jak ja, teraz myślę żeby wziąć żonkę na Niezniszczalnych 2 :P do kina.

Micek185
26-08-12, 21:45
Dawaj jakas relacje foto fitneds gej z przmiany a nie tam o filmach gawedzisz:-D
tak czytam te relacje I az mnie bierze na wznowienie treningow pewnie do czasu jak wroce z urlopu I znow robota bedzie od 8 do 19 heh ale czas studiow sie zbliza wiec pewnie bedzie sie dzialo heh!

Micek185
26-08-12, 21:45
Dawaj jakas relacje foto fitneds gej z przmiany a nie tam o filmach gawedzisz:-D
tak czytam te relacje I az mnie bierze na wznowienie treningow pewnie do czasu jak wroce z urlopu I znow robota bedzie od 8 do 19 heh ale czas studiow sie zbliza wiec pewnie bedzie sie dzialo heh!

DTX
26-08-12, 21:46
niezniszczalni mega, wiec bierz :)

MAXIMUS 2
26-08-12, 21:55
Bajki zostaw dla dzieci żonkę zostaw w domku niech sprząta obiadek z robi a ty kochankę pod łapę i koko jumbo :)

Baloniarz
26-08-12, 21:55
Dawaj jakas relacje foto fitneds gej z przmiany a nie tam o filmach gawedzisz:-D
tak czytam te relacje I az mnie bierze na wznowienie treningow pewnie do czasu jak wroce z urlopu I znow robota bedzie od 8 do 19 heh ale czas studiow sie zbliza wiec pewnie bedzie sie dzialo heh!


Muszą ludzie wiedzieć że nie samą siłownią człowiek żyje :), niektórzy gotowi pomyśleć że tam śpię :P
Wznawiaj, wbijaj, rośnij do lata daleko a więc z 15kg. do zrobienia :), a zdjęcia hehe daj gg to Ci nawet filmik wrzucę :]

Baloniarz
26-08-12, 22:16
Nie mam czasu i piniędzy na kochanki :P, zresztą ktoś kiedyś mówił po co chodzić na hamburgery jak w domu się ma indyka :)

MAXIMUS 2
26-08-12, 22:22
Nie mam czasu i piniędzy na kochanki :P, zresztą ktoś kiedyś mówił po co chodzić na hamburgery jak w domu się ma indyka :)

Niby tak ale jak bym cały czas jadł INDYKA to bym nie mógł przełknąć po tygodniu następnego kęsa :)clap

Baloniarz
27-08-12, 05:01
Mam ogromne samo zaparcie :)

MAXIMUS 2
27-08-12, 13:24
Mam ogromne samo zaparcie :)

I tak trzymaj koleżko :) żonkę trzeba szanować a tego co napisałem to nie wdrażaj, indyk też dobry :)

aha jestem na offie to mogę głupoty czasami wypisywać

Baloniarz
27-08-12, 15:25
Staram się szanować jak tylko umiem w końcu to matka naszego dziecka :)
Nie zganiaj wszystkiego na OFFA :P

Baloniarz
27-08-12, 20:22
Dziś dzień Plecków
Podciąganie 5x
Wiosło sztangielką 3x
Przyciąganie górnego 3x
Przyciąganie dolnego 2x
Unoszenie tułowia z ciężarem 3x

Kapturki 4x
Przedramię 4x

Rowerek 35min. udało się 20km.

kfc
28-08-12, 14:41
no to ładnie pedałowałeś :)

stacjonarny tak?

Baloniarz
28-08-12, 14:48
Tak inne mnie nie interesują :), chyba że jadę do pracy :)

Baloniarz
30-08-12, 22:15
Trening Barki-Triceps

Wyciskanie z przed głowy 4x
Unoszenie na boki 4x
Unoszenie z przodu 3x
Tył barków 3x

Ściąganie górnego oburącz linki 4x
Łamanym do czoła 3x
jednorącz za głowę 3x


Dobra pompeczka, siła idzie w dół ale to normalne po odstawieniu :P, teraz wygląda to tak:
6399640064016402640364046405

I ten lans jak u Fallena :P, nie tak ogromne jak u niego ale coś tam mam
6406

kfc
30-08-12, 22:23
brzuch <3

Baloniarz
30-08-12, 22:25
jak brzuch :)

kfc
30-08-12, 22:26
no fajny!

Baloniarz
30-08-12, 22:29
Obiecuję do lata poprawić :)
Dzięki, na 100% masz lepszy :)

Micek185
30-08-12, 22:31
Zajebiście Cie porobiło. forma już konkretna szkoda że na koniec sezonu:)

DTX
30-08-12, 22:31
Kurwa, wracam na silownie...

Baloniarz
30-08-12, 22:34
Dzięki chłopacy :), za rok jak zdrówko pozwoli zaczniemy wcześniej, w tym roku się tylko tak bawiłem :)

na jesieni zaczniemy masóweczkę, do poprawy klatka jak zawsze :)

fallenursus
30-08-12, 22:55
Wczoaj stanolem na wage..
99kg kurwa. Idz pan fchuj maielo juz nie byc oowyzej 95...aero krece co wieczor rzdspaniem.
Ale czuje sie swietnie zreszta wiesz :*
Odjebales good job :)
Graty Chris.

raczeek_87
31-08-12, 09:12
odjebałeś kawał dobrej roboty . szacun .

Gangsta Latino
31-08-12, 09:31
zajebista forma! ;D

Za rok przerośniesz fallena :P

Baloniarz
31-08-12, 14:58
Brońcie panie Boże :), jego przerosnąć nie chcę jakby to wyglądało jakby uczeń przerósł mistrza :)

fallenursus
31-08-12, 15:01
Ja sie w nic nie dam wrobic...

Ps. Zapraszam na tequile.

Ufp
31-08-12, 15:23
Widzę forma zaje.... Zobaczymy co będzie za rok :D.

luo
31-08-12, 16:19
Ciśniesz grubo! clap

Baloniarz
01-09-12, 18:55
Klatka - Biceps

Wyciskanie w skosie + 4x
Wyciskanie na maszynie poziom 4x
Butterfly 3x
Brama 3x

Unoszenie na modlitewniku + Unoszenie na stojąco 4x
Unoszenie jednorącz w opadzie 3x
Jednorącz na bramie 3x

Rowerka brak niestety :( hehe...

ps. znacie jakieś proste programy najlepiej po polsku do obróbki filmików z telefonu i przerobienie ich na inny format ??

2 fotki :P macie i porównujcie sobie :)

DTX
01-09-12, 19:02
Total video converter

Baloniarz
01-09-12, 19:05
Pobieram, zobaczymy co to jest :)

DTX
01-09-12, 19:12
Musisz spiracic jakis klucz, bo z tego co pamietam na darmowej tylko do polowy przerabia.
Jak cos to pw wal.

fallenursus
01-09-12, 19:34
kup odemnie samsunga sgs2. nje bedziesz potrzebowac piratowac nic...600z przesylka stan bd.
podeslesz jakies ciekawsze fotki to sie mozna dogadac co.do.ceny....
ide robic giry.

Baloniarz
01-09-12, 19:46
Fajne foty czego ? hmm...
Nie posiadam nagich zdjęć :P

Baloniarz
02-09-12, 01:01
Przeglądam tak te białka na stronkach, znów UNS podrożał kurde 114zł za 2100g kiedyś było 105zł, pierdziele ostatni raz wziąłem teraz przeskoczę na Olimpa Whey Protein Concentrat 2100g za 126zł różnica malutka, prawie niewidzialna :)

MAXIMUS 2
02-09-12, 02:25
Przeglądam tak te białka na stronkach, znów UNS podrożał kurde 114zł za 2100g kiedyś było 105zł, pierdziele ostatni raz wziąłem teraz przeskoczę na Olimpa Whey Protein Concentrat 2100g za 126zł różnica malutka, prawie niewidzialna :)

No widzisz brooo jeden z niewielu co docenia OLIMPA wiem że smak jak farba ? ale to nie smak jest od-znacznikiem jakości ? wiem Gaspari mmm pyszne ale ku...a cudze chwalimy ale swojego nie znamy ?:>

MAXIMUS 2
02-09-12, 02:42
Boloniarz trochę na spamuje ale się nie wkurwiaj na maxa bo na offie, raz forma twoja do pozazdroszczenia,dwa wielki szacun ze do saa się przyznajesz bo tu takich nie tolerują :)
bo jak kiedyś ktoś na tym forum powiedział ze to droga na skróty ale mam na niego wyjebane,bo dobrze wiem ze tak nie jest
aha i mam w d.....e pisownie robię błędy itp. I jestem z zachodniej Polski mało z samego centrum Wielkopolski i mam szacunek dla wszystkich kurwa choć by nie byli nawet z Polski B

Baloniarz
02-09-12, 09:55
Wychowywałem się w takich a nie innych warunkach, można powiedzieć że ulica mnie wychowała, były inne czasy, gdy byłem mały nie było żadnych dragów ani dopalaczy, jedynie nalewkę się rypło za młodziaka i jakiegoś papierocha po kryjomu, ludzie których znałem wtedy do dziś są moimi przyjaciółmi i zapewne będą do ostatnich dni.
Też robimy błędy w pisowni i nie tylko, ludzie mojego pokroju wierzą w Boga, Honor i Ojczyznę :), lubię Polskie firmy produkujące odżywki jak i ubrania np. Ofensywa http://www.ofensywa.com/ nie wstydzę się kraju w którym się urodziłem.

Szacunek mam dla każdego zaczynając od ludzi 50kg do 130kg, każdemu podam rękę i uśmiechnę się miło, kiedyś sobie powiedziałem że SAA jak skończę 30 lat i tak się stało, do tego trafiła się inna przypadłość do której wystrzelony w górę Testosteron pomaga mi w życiu codziennym. Nie interesują mnie hejterzy mówiący że na skróty bo to moje życie ja sobie idę na skróty i ja poniosę konsekwencje i na koniec ja będę żałował :) tak samo jak każdego mojego wyboru w życiu.
Chcą ćwiczyć naturalnie niech ćwiczą, chcą się skoksować pomogę im wbić :), pewnie różnica tkwi w tym że ja im nie zazdroszczę że ćwiczą na sucho i efektów brak po 5 latach ciężkich treningów i wyrzeczeniach a oni mnie aż nienawidzą że u mnie jakieś tam są widoczne gołym okiem przy dużo cięższym treningu ale nie o to i chodzi w sumie :)
Również mam w dupie kto jak pisze, czy robi błędy, czy nie daje dużej litery lub je zamienia, (choć czasem męczące jest czytanie postów na innych forach 2 użytkowników tu ich nie ma) i tak człowiek rozumie o co chodzi, a to nie jest chyba forum poprawnej pisowni ??
Na forum jest kilku super ludzi którzy mogli by być moimi przyjaciółmi w realu na 100% lecz są też tacy którzy w moich oczach nie znaleźli by uznania :)
Ale nie martw się w końcu taki jeden mądrala trafi w życiu na "głupszego jego zdaniem" i otrzyma zapłatę za brak szacunku i jakieś dziwne poniżanie i wywyższanie się przed swoim własnym monitorem :P

A białko Gaspri może i dobre ale ma mało białka na 100g :), jest zbyt drogie i nie ma zawartości z etykiety :), robili kiedyś badania, całkiem niedawno ze sklepu w którym kupowałem i wyszło że jest 20% mniej białka, natomiast 2 próbki Olimpa przewyższały o kilka % ową zawartość. Piję tanie białko UNS ale jestem zadowolony tylko że cena się zrobiła mniej opłacalna :P, choć może kiedyś znów się kupi nie mówię nie.

ps. UWAGA NIE KAŻDY MUSI TO CZYTAĆ BO NUDNE :p

MAXIMUS 2
02-09-12, 10:03
Masz soga bo się na pisałeś i się postarałeś koleżko :)

Baloniarz
02-09-12, 11:09
Poniosło mnie :)
Idę dzisiaj z nudów strzelić Pleca, potem do środy wolne, w środę mam badania i się zobaczy jak dalej się rozwinie robienie masy :P

Niechaj to będzie hasło przewodnie :)