PDA

Zobacz pełną wersję : Hemofilia-Coś na wzmocnienie stawów



Badboy1322
06-06-12, 17:47
Nie wiem czy ktokolwiek kiedykolwiek spotkał się z tą chorobą ale niestety pech chciał że padło na mnie, główna wada tej choroby to częste wylewy do stawów między innymi łokci i chciałem się zapytać o jakiś dobry lek, preparat czy może maść na stawy, chodzi mi głownie o coś co faktycznie działa bez względu na cenę, bo wiem z doświadczenie że jest wiele np maści które tak na prawdę nic nie dają, z góry dzięki za pomoc

fallenursus
06-06-12, 17:58
Poszam omega3 po 6-8 gr dziennie. Poczytaj art o wodzie w czytelni.

Badboy1322
06-06-12, 18:01
nie mogę brać omega3 "Istnieją przeciwwskazania do stosowania suplementów zawierających kwasy omega-3. Do głównych przeciwwskazań należą: skazy krwotoczne, hemofilia," to wycinek z jednego artykułu o omega3 z internetu, art o wodzie czytałem i się do tego stosuje

gangster
06-06-12, 20:44
Mi pomaga glukozamina,najlepsza jest z dodatkami Msm i chondroityną no i unikanie kontuzjogennych ćwiczeń takich jak np. wyciskanie francuskie na trica.

Badboy1322
06-06-12, 23:31
A orientujesz się czy gdzieś tam z tyłu małym druczkiem nie ma wymienionych jakiś przeciw wskazań? bo jak to się czasem okazuję na stronie zapominają napisać wszystkiego :)

gangster
07-06-12, 09:48
Napisane jest tylko: Nie stosować podczas ciąży i karmienia piersią,w przypadku alergii na składniki preparatu. Ja mam samą glukozaminę bez dodatków.

Stawu nie wyleczy ale pomaga,czuję znaczną poprawę tylko przy jednej kapsułce na dobę,tylko trzeba jeść to systematycznie przez cały czas nie miesiąc czy dwa.

Badboy1322
08-06-12, 00:32
będę próbował coś wybrać dla siebie, postaram się jeszcze załatwić jakieś sesje z fizjoterapeutom może mnie naprawi chociaż częściowo, jak ktoś będzie miał jeszcze rady to chętnie przeczytam :)

KowalX
10-06-12, 01:43
Nie wiem czy ktokolwiek kiedykolwiek spotkał się z tą chorobą ale niestety pech chciał że padło na mnie, główna wada tej choroby to częste wylewy do stawów między innymi łokci i chciałem się zapytać o jakiś dobry lek, preparat czy może maść na stawy, chodzi mi głownie o coś co faktycznie działa bez względu na cenę, bo wiem z doświadczenie że jest wiele np maści które tak na prawdę nic nie dają, z góry dzięki za pomoc

Rutinoscorbin/witamina C. To takie podstawy. Do tego możesz pomyśleć nad witaminą K, niacyną. Wapń również może być przydatny. Dobra dieta też może pomóc, która odnosi się głównie do wyżej wymienionych składników. Dbaj również o florę bakteryjną układu pokarmowego.