PDA

Zobacz pełną wersję : zaniedbanie



kfc
06-06-12, 16:12
Hej,
Znalazlysmy moja przyjaciolke w kiblu, cala w drgawkach, zarzygana, ledwo przytomna. Byla sobota i dziewczyny imprezowaly. Pily wodke, kazda tyle samo. I nie byl to niewiadomo ktory kieliszek. Przyjechala karetka, kroplowka, wszystkie badania wyszly niedobrze, nie znam wynikow, nie ma mnie na dolnym slasku. Z tego co pamietam co z rozmowy, zapalenie trzustki, zly wynik ekg, leukocyty zle, i badania pod wzgledem cukrzycy robione sa.

Dziewczyna
Byla prowadzona przez dietetyka, chciala troszke schudnac, schudla, ale po czasie wrocila ddo dawnej wagi. Nie bierze zadnych witamin, je niby zdrowo, ale malo i nie dostarcza tego co organizm potrzebuje. Nie jest gruba, chciala sie poprawic. Zajebisty dietetyk.
Chce jej pomoc.
I zastawia mnie czemu nagle stalo sie co sie stalo z nia.
Jak?

fallenursus
06-06-12, 17:17
Wydajesz mi sie zdziwiona?przeciez to nie pierwsza impreza gdzie sie wam film urywa.
Co jeszcze oprucz alko szlo?
Przeczytaj ostatni paragraf co napisalas bo to jakas kompletna bryndza..."zajebisty dietetyk" mam nadzieje ze to sarkzm?
Co szlo
W jakich ilosciach?
Wyniki badan?

kfc
06-06-12, 17:32
byl to dokladnie szosty kieliszek wodki. to nie jest wina wg mne alkoholu, tylko ona z calego towarzystwa sie zle poczula.

fallenursus
06-06-12, 17:56
Byl ktos nieznajmomy na tej imprze? Cos moze jej ktos wrzucil do drina lub popitki.
Moze poprostu zly timing i zachorowala na cos alko tylko przyspieszyl objawy.
Dowiedz sie wicej bo dobrze wiesz ze gdybac nie lubie :)

flutebox
06-06-12, 20:15
ZZA nie musiałaś o rym wiedzieć i wcale nie trzeba wyglądać jak menel.

flutebox
06-06-12, 20:22
o tym*

kfc
07-06-12, 13:07
podzieele sie z wami wynikami badan jak wroce do siebie. na razie prosilam ja by dobrze jadla i wzmocnila swoj organizm.

kfc
11-06-12, 10:47
dobra, badania wyszły lepsze po czasie, powtórzyć ma ekg w przyszlym tygodniu.

nie tylko ona tak ma teraz.

luo
11-06-12, 11:38
nie tylko ona tak ma teraz.
co masz na myśli?

Pronutrition
11-06-12, 13:16
Może impreza była zakrapiana na kilka sposobów, a przecież alkohol to trucizna i organizm musi dojść do siebie. Tym bardziej jeżeli dziewczyna była prowadzona przez dietetyka, potem zajmuje to trochę czasu.

kfc
12-06-12, 14:25
nie nie, słabe głowy, organizmy zle reaguja, bo my zle traktujemy organizm. sa wyniki, mozna wszystko poprawic, kwestia czasu.

tak była prowadzona przez dietetyka i dziwi mnie że tak sie wyniszczyła.

fallenursus
12-06-12, 14:39
zajebisty dietetyk
lub tak sie go sluchala...
albo chlanie i marne jedzenie albo zdrowe zycie, obydwuch nie polaczymy nigdy.
good luck and have fun.

KowalX
12-06-12, 17:58
Wątpliwe ,by dietetyk dyplomowany do tego dopuścił. Już nie jednej pannie różne rzeczy rozpisywałem i wiem jak potrafią same siebie oszukiwać. Poza tym 6kieliszków niby nie dużo ,ale nie oznacza,że czasami nie wystarczy. Tym bardziej jeśli ktoś jest niedożywiony. Niegdy też nie wiadomo czy nie poszło coś jeszcze.

fallenursus
12-06-12, 17:59
dejavue bro..dejavue

///M
12-06-12, 19:01
Dla mnie to wygląda na przedawkowanie rybki, dietetyk może amator i polecił cudny spalacz :D

kfc
13-06-12, 10:00
byłyśmy wczoraj na meczu, dziewczyna dobrze sie czuje :)
Dużo energii miała, dobrze się bawiłyśmy! Cieszę się że samopoczucie dobre jej wróciło. Pojade do niej dziś, lub poprosze o zdjęcia tych wyników.

niedożywiona - źle jadła, wartości odżywczycze nie dostarczone, i do tego .. trochę kg przydałoby jej się zrzucić.

yaro09
14-06-12, 00:27
a moze piła coś w stylu wódka + redbull? po takich drinach byly przypadki ze sie ludzie przekręcali.

http://infografika.wp.pl/title,Jaka-ilosc-alkoholu-moze-cie-zabic,wid,14281701,wiadomosc.html?ticaid=1ea00

ostatnio czytalem w aptece ulotkę, że 160ml wódki, czyli ponad 3 kielony jest już znawane za dawke niebezpieczną.

ja już jakis czas nie pije. ale bylem kiedys glupi czesto ladując w siebie tyle wódy i piwska...