PDA

Zobacz pełną wersję : skrecona kostka



Gwido
03-06-12, 12:49
witam.
Wczoraj skreciłem staw skokowy. Uwazam ze nie mocno, bo ostatnim razem noga tak spuchła i bolała ze zawiezli mnie na pogotowie. Wiec stąd moje pytanie co moge zrobic zeby jak najpredzej dorowadzic kostke do ładu. Boli jak chce krecić na boki (przy chodzeniu nie). no i spuchło tak troche..( ta samą kostke mialem juz skreconą dosc powaznie).
Smaruje jak na razie altacetem.. moge cos jeszcze zrobic?:errf:

Boron31
04-06-12, 20:12
raczej nie można zrobić już nic, oszczędzać nogę i z czasem cię przestanie boleć. Miałem skręconą kostkę jakieś 2 lata temu, wziąłem kwitek z pogotowia i dostałem kasę z ubezpieczenia :) także Ty też możesz spróbować nie jest to jakieś skomplikowane cały proces rozpatrzenia trwał do ok jednego miesiąca po wyleczeniu kontuzji. Pozdrawiam

DTX
04-06-12, 20:41
Owin w bandaz elastyczny, j/w oszczedzaj sie i bd dobrze

flutebox
06-06-12, 20:17
okłady z lodu jeszcze :)

raczeek_87
07-06-12, 13:45
na samą opuchliznę okłady z sody polecam .

Gwido
07-06-12, 18:12
heh. dzis juz rozbiegałem tą nogę. opuchlizna jest widoczna, moze nie tak jak tydzien temu ale jest. czsami jak chodze to cos mi tak przeskakuje dziwnie. teraz zmartwiło mnie, ze moj wyskok sie zmniejszył ;/ akurat jak chciałem go ćwiczyc

KowalX
08-06-12, 00:25
witam.
Wczoraj skreciłem staw skokowy. Uwazam ze nie mocno, bo ostatnim razem noga tak spuchła i bolała ze zawiezli mnie na pogotowie. Wiec stąd moje pytanie co moge zrobic zeby jak najpredzej dorowadzic kostke do ładu. Boli jak chce krecić na boki (przy chodzeniu nie). no i spuchło tak troche..( ta samą kostke mialem juz skreconą dosc powaznie).
Smaruje jak na razie altacetem.. moge cos jeszcze zrobic?:errf:

Idź do lekarza. Dziwne ,że się jeszcze nie zapisałeś. Jeśli jest poważne skręcenie i je olejesz całe życie będzie Ci dokuczać. Jeśli nie jest poważne to nie szalej.

Pronutrition
11-06-12, 13:18
Jeżeli pójdziesz do lekarza, to prawdopodobnie zakończy się to niczym innym jak gipsem. Póki co radzę oszczędzać nogę, okłady z lodu na samą opuchliznę oraz bandaż aby usztywnić obolałe miejsce. Za jakiś tydzień może półtora powinno przejść.

Gwido
15-06-12, 21:00
Ok juz na luzie :D rozchodzilo sie, nic nie strzela i jest git . Można zamknąć, dzieki za pomoc panowie :)