PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z BARKIEM



raczeek_87
01-06-12, 11:15
Panowie mam taki problem z prawym barkiem bo zawsze był troche wiekszy ale teraz to tragedia wg mnie za bardzo .
Ostatnio na treningach tak dojebałem barki ze az urywało ;) i prawy ładnie wyskoczył ale lewy nie moze go dogonić .
myślałem zeby odpuścić trening prawego na 2 tyg ( chodzi o trening umoszenie chantli do boku ) i tylko lewy trenować tym ćwiczeniem .

MÓJ TREN
mp hantlami na siedzaco 4 sety 10-6 heavy
w pochyle tulowia 4 sety 12-10
na boki 4 sety x12
kaptory szrugsy-- hantle/sztanga z przodu/z tylu 5 setow 12-10
6106wklejam fote dla zobrazowania pokreśliłem o co mi chodzi tam gdzie jest 1 - jest wiekszy
nie stety nie mam obecnej foty .

D3
01-06-12, 12:17
Wierz mi, że na fotce tego nie widać. Czasem tak jest, że patrzymy i na siłę się doszukujemy czegoś. Zapozuj najlepiej przed kimś, ale nie mów o twojej teorii z barkiem i zobacz co Ci ta osoba powie. Ewentualnie potem zwróć tej osobie uwagę o swoich barkach.

raczeek_87
01-06-12, 12:21
na tym zdjeciu tak nie widac jak tylko dorwe aparat jakis to wkleje zdj samych barków oddzielnie to wtedy ocenicie .
dzieki D3 - pozdro .

D3
01-06-12, 12:38
na tym zdjeciu tak nie widac jak tylko dorwe aparat jakis to wkleje zdj samych barków oddzielnie to wtedy ocenicie .
dzieki D3 - pozdro .

Zrób w takim razie fotkę w jakiejś innej pozie, aby faktycznie przyjrzeć się temu dokładnie. Jedynie o czym mogę pomyśleć teraz to abyś naprzemiennie wyciskał sztangielki do góry (ale zakres powtórzeń bym zwiększył do min. 10) tak samo na boki i tył. Z ciężaru będziesz musiał trochę zejść. Pełne skupienie w trakcie spinana lewego barku (prawego też, ale wiesz o co mi chodzi).

raczeek_87
04-06-12, 09:25
Panowie doradźcie TO NIE OD TRENINGU, jakiś obrzęg mi sie zrobił po strzale, napuchł mi cały barek ,a ja szcześliwy i myslałem ze aż tak masa wchodzi :) a tu dupa .
moze dlatego ze nie odkaziłem tym preparatem bo mi sie skończył tylko przetarłem tą chusteczką nawilżoną co są dla niemowląt przeznaczone .
Co o tym myślicie ?

fallenursus
04-06-12, 14:30
Zrob fote tego obzeku. Najlepiej z jak najblizej.

raczeek_87
04-06-12, 14:54
czerwone nie jest , tylko napuchnięte i pobolewa -poprostu zalało barek w porównaniu do 2 , ale wiem ze napewno jest to opuchlizna , bo jak zalewa to doskonale umiem odróżnic . A właśnie z aparatem mam problem , nie mam możliwości wzucić fot na kompa ehh.

ht
04-06-12, 18:17
dupe urwalo na wojnie ze sie bawisz w injekcje barku?? mysle ze po kilku dniach sam sie wchlonie. co bijesz?? pewnei za plytko wbiles lub za szybko wstrzykiwales.

raczeek_87
04-06-12, 21:23
610961106114
Panowie z barka juz praktycznie zeszło - maściami posmarowałem na opuchlizne i jest ok.
ale jak barek bolał to w noge zrobiłem kolejnego strzała(wczoraj) i na noge weszło , nie wiem dlaczego jestem po okolo 15 strzałach a tu takie cyrki - jak bym miał uczulenie czy coś tam ze sprzetem , to pewnie odrazu by było coś nie tak ...
Ta czerwona kropka co zaznaczyłem na prawej nodze to miejsce iniekcji , na zdjeciach tego tak nie widac bo z tel robione , ale opuchlizna jest i jakby na kolano wchodziła i na dodatek noga a dokładnie mieśnień bolał dzisiaj jakbym z jakiegoś kija dostał .
Jak sądzicie zczym to może być spowodowane?
611161126115

fallenursus
04-06-12, 21:27
No stary szykunlj sie na noz. Wytna ci pol plerow.
Ale przezyjesz:)
Ps. Tak jak ht napisal.

raczeek_87
04-06-12, 21:29
dupe urwalo na wojnie ze sie bawisz w injekcje barku??

heh jutro wale w dupe .
Sam ból to pół biedy ale przeszkadza w treningu w spaniu normalnym itp .

- propa .

ht
04-06-12, 22:05
heh jutro wale w dupe .
Sam ból to pół biedy ale przeszkadza w treningu w spaniu normalnym itp .

- propa .

ktory lab???

raczeek_87
04-06-12, 22:32
z ec .

ht
05-06-12, 06:37
z ec .

masz odpowiedz:) dlaczego robia sie obrzeki.

raczeek_87
05-06-12, 09:11
kiedyś go brałem i nic , teraz tez juz 1 bytle 10ml zrobiłem i dopiero przy drugiej i to jak zostało mniej niz pół, wiec nie wiem czy moge zrzucać wine na ec .
No ale wiem ze czas na zmiane następnym razem na coś gadnego naszych czasów ;)
pozdro .