PDA

Zobacz pełną wersję : Dziennik Praktyk



xxmłodyxx
24-05-12, 19:35
Ma teraz praktyki zawodowe w technikum budowlanym ale jak to bywa załatwia sie podpis i na praktyki sie nie chodzi ale jednak dziennik trzeba uzupełniac co sie codziennie robiło. Jakby ktos pomógł uzupełnic to byłbym wdzieczny.

yaro09
27-05-12, 11:19
no po prostu piszesz: w tym dniu byłem tam i tam. poznałem to i to. widziałęm jak sie robi to i to. poznałem obsługę tej maszyny i tej. sam wykonałem taką i taką pracę. i tyle.
ja jak pisałem to w kazdym dniu miałem tylko parę zdań. tylko jeszcze dodatkowo porobiłem kilka fotek i dołączyłem do niektórch dni zeby było jakos tak ładniej :)

raczeek_87
27-05-12, 11:38
Ja jak miałem praktyki w technikum robiłem coś podobnego i na początku musisz dac jakis wstep , np.
mam praktyki w takiej i takiej firmie
-specjalizuje sie ...
-załozona została w roku...
- liczba pracowników X
- obowiazujace zasady w firmie.....
- zasady bhp ....
i potem po wstepie dopiero zacznij prowadzic dziennik :
- zaczynam od dnia x do dnia x
moje obiowiązki to ....
i potem piszesz z 1 dnia co robiłes
potem z 2 itak dalej ...
A ztymi fotkami to rewelacyjny pomysł !

Powodzenia.

matus34
27-05-12, 16:33
Własnie wypełniam i wypełniał bede jeszcze pare dobrych godzin. Notatke na temat poszczegulnego dnia robie tak, najpierw krótko opisuje co robilem dzis, czego sie nauczylem, jakimi maszynami, narzędziami, materiał budowlany opisuje. Następnie pisze plan dnia tzn 7:00 - 8:00 przygotowanie miejsca pracy oraz niezbednych maszyn, narzędzi oraz zmagazynowanie materiału, wykonanie obmiaru robót.
Nizej dołacze troszke instrukcji
60876088
A to jaka prace sobie wymyslisz i jak ja opiszesz to twoja sprawa. Ja na przykład ocieplałem domy, lecz naprawde :D

Micek185
27-05-12, 17:07
albo robisz tabele i w kazdej komórce robisz miejsce na kilka zdąń czym zajmowałes się tego dnia i na koniec robisz podsumowanie całej praktyki, bynamniej u mnie tak to wyglądąło z tym że ja robiłem praktyki potrzebne na studia,tzn robiłem-tak smao jak Ty lewizna bo kumpel mi podbił wszystko pieczątką firmy jego ojca, i przeszło bez najmniejszych problemów.

dobra jeszcze nawet się wysiliłem może to u Ceibie też podobnie wyglądac choc nie jestem pewien ale jest bardzo proste w wypelnianiu, tam gdzie mas zpotwierdzenie przez kierownika stawisz pieczęć i podpis kierownika to Ci kumpel podpisze czy pani z kiosku.musis ztylko pieczęć załatwić

6089

xxmłodyxx
27-06-12, 03:38
dałęm wam sogi bo dopiero teraz ogarnołe mze ktos tu odpisał. ale i tak dziennik musiałem miec gotowy na drugi dzie npo tym jak załozyłem temat wiec troche inaczej to zrobiłęm ale i tak przeszło.

fallenursus
27-06-12, 03:51
ty odstaw flaszke a ja ide zmasakrowac klate;)

xxmłodyxx
30-06-12, 18:38
ty odstaw flaszke a ja ide zmasakrowac klate;)

a wez sie za flakony? xD