PDA

Zobacz pełną wersję : APS Mesomorph



maniek1988
22-05-12, 16:37
Mocno pobudzający stack przedtreningowy. Dzięki 1,3 Dimethylamylamine (geranium) silnie pobudza i nadaje chęci to ciężkich treningów. Zawarty w nim matrix kreatyn pozwala na wyzwolenie większej ilości siły i motywacji.

Prezentowany produkt jest złożonym preparatem przedtreningowym. Nowy Mesomorph nie zawiera żadnych węglowodanowych wypełniaczy. Tylko składniki aktywne!

Działanie:

*** Opóźnia pojawienie się uczuca zmęczenia.

*** Zwiększa produkcję tlenku azotu.

*** Powoduje wzrost siły i masy mięśniowej.

*** Silnie pobudza.

Prezentujemy przedtreningowy suplement kreatynowy, którego silne działanie potwierdzają liczne opinie. Aktualnie produkt występuje w wersji 388g, jednak wcześniej było to 550g - główną różnicę w wadze stanowiły tu węglowodany. Odejmując zbędne węgle uzyskano produkt o niesamowitej mocy i skuteczności. Mesomorph ma bardzo ciekawy i silny skład, dzięki czemu jego stosowanie zapewnia murowane efekty. Mocnym plusem produktu jest jego stosunek ceny do jakości.

Mesomorph to produkt złożony. Posiada w swoim składzie:

*** związki wspierające regeneracje (glukuronolakton),*

*** przyspieszające anabolizm (AAKG, jabłczan di-kreatyny)

*** hamujące katabolizm (L-Tauryna),

*** dodające energii (Metyloksantyna, 3 7-Dihydro-3,7-Dimethyl-1H-Purine-2,6-Dione, 1,3 Dimethylamylamine).

*** zwiększające produkcję Tlenku Azotu (AAKG, jabłczan cytruliny),

*** zapewniające prawidłową prace mięśni (beta-alanina),

*** pomagające zwiększyć siłę mięśniową oraz wpływające na wytrzymałość (beta alanina, azotan kreatyny, jabłczan di-kreatyny).

Dzięki temu doskonale nadaje się do stosowania w okresie zwiększonej aktywności fizycznej.

Dawkowanie :

*** Dzień treningowy: Przyjmuj jedną porcje (1 miarkę- 22gramy) na 30-45 minut przed treningiem.
*** Dzień nietreningowy: Nie stosować.
*** Preparatu nie należy stosować w godzinach wieczornych ze względu na jego mocno pobudzające działanie. Zastosowanie w godzinach wieczornych może powodować bezsenność.

Składniki aktywne

Porcja 1 miarka (15,5g)

Zawartość w 1 porcji (1 miarka) zaw:

SYNTHENOX-CARNOSINE/NITRIC OXIDE SYNTHESIZING COMPLEX 6500mg
Jabłczan L-Cytrulliny 2:1
Beta-Alanina
Alfa-Ketoglutaran Argininy
MESOWELL-CELL VOLUMIZING ATP MATRIX 4,500mg
Jabłczan Dwu-Kreatyny
L-Tauryna
Azotan Kreatyny
Fosforan Sodowy Kreatyny
Agmatyna
NEUROMORPH-NEURO ENERGIZED STIMULANT MATRIX 2,025mg
Glukuronolakton
Metyloksantyna (Kofeina)
3 7-Dihydro-3,7-Dimethyl-1H-Purine-2,6-Dione (Teobromina)
Naringina
1,3 Dimethylamylamine
Zapraszamy do komentowania i wyrażania opinii.

Monos
22-05-12, 21:42
Zjadłem puchę smak winogrono spokojnie wypiłem ,pompa bardzo dobra tak jak skupienie i motywacja :) tylko faza po treningu.

maniak7000
30-01-13, 05:40
klasyczny produkt oparty o geraminę - wycofywany z naszego rynku - j/w można się bawić :) polecam

ht
30-01-13, 06:48
znam typow ktorych w ogole nie klepal...jak dla mnie jedna z mocnijeszych przedtreningowek. treningi zyciowki, ale potem zejscie jak po dobrej imprezie. odzywka napewno nie dla poczatkujacych.

.rocky
30-01-13, 09:18
gdzie mozna jeszcze wyłowic starego ????? bo ten nowy chyba niema 1.3

piuras86
30-01-13, 12:57
kiedyś brałem fakt zejście jest okropne .....
a teraz jade z myo-blitz juz 10 trening i musze dawać 1,5 miarki ...

mtm
30-01-13, 15:50
Starego chyba nie kupisz , chociaz nie wiem bo nie wgłębiałem się w temat . Najlepsza przedtreningówka jaką jadłem

fallenursus
30-01-13, 16:02
w sklepie na silowni maja pod lada jac3d z geramina. 45$ znajomy kupil w zeszlym tyg.

K.U.B.A
30-01-13, 17:31
Jak się dobrze rozejrzysz to i kupisz wersje 550 g ,która dopiero waliła po bani

bestia 20
08-09-13, 00:20
Polecam NAPALM z firmy muscle warfare w starej szacie jeszcze jest dostepny na necie. Środek masakra robisz trening wracasz do domu jesz kolacje i po godzinie normalnie zasypiasz a nie koczowanie do 3 nad ranem tak jak przy mesomorphie. Ja tak miałem nie wiem jak inni użytkownicy.