PDA

Zobacz pełną wersję : BSN No Xplode



maniek1988
21-05-12, 17:21
Bardzo dobry suplement przedtreningowy, dostarcza nie małą dawkę tlenków azotu co wywołuje sporą pompę mięśniowa podczas treningu. Wyzwala dodatkową siłę i energię dzięki dużej dawce różnego rodzaju kreatyn. Świetny podczas cyklu budowania masy mięśniowej.


Sposób użycia:

Należy przyjmować 1 - 3 miarki z 150-300 ml wody lub jakiegokolwiek napoju 20-45 minut przed treningiem (preferencyjnie na pusty żołądek)
Zaleca się stosowanie preparatu każdego dnia i picie 3,5 l wody dziennie. Zalecamy stosowanie diety bogatej w białko i węglowodany.

Informacje żywieniowe dla porcji 20g:

Kalorie 30 kcal
Tłuszcz Całkowity 0g
Nasycony Tłuszcz 0g
Węglowodany Całkowite 7g
Cukry 0g
Białko 0g
Witamina B-6[Jako Pirydoksyna HCL] 25g 1250% ZDS
Witamina B-9[Floacyna - Kwas Foliowy] 400mcg 100% ZDS
Witamina B-12[Jako Cyjanokobalamina] 120mcg 2000% ZDS
Wapń 75mg 8%
Fosfor 500mcg 50%
Magnez 360mg 90%
Sód 150mg 6%
Potas 75mg 2%

Pełen skład preparatu:
NO Meta-Fusion

Alfa-Ketoglutaran Argininy
Jabłczan L-Cytrulliny
Alfa-Ketoglutaran L-Cytrulliny
Alfa-Ketoglutaran L-Histydyny
RC-NOS[Ruteakarpina 95%]
Gynostemma pentaphylla [Gynostemma pentofilium zaw: 95% Gypenozydów]
NAD [Nikotynamid Adenino Dwunukleotydowy]

Muscle Volumizing Creatine Matrix (Opatentowane)

CEM3 [Etylowy Ester Jabłczanu Kreatyny]
Dwumolekularny Jabłczan Kreatyny
Trimetyloglicyna
Glikocjamina
Kwas Guanidynopropionowy
Cinnulin PF [Opatentowany ekstrakt z wodnego cynamonu]
KIP [Ketoizokapronian Potasu]

Ener-Tropic Xplosion(Opatentowane)

L-Tyrozyna
Alfa-Ketoglutaran L-Tyrozyny
Tauryna
Glukuronolakton
Metylksantyny[Kofeina]
MCT's[Średniołańcuchowe Trójglicerydy]
Winpocetyna 99%
Winkamina 99%
Winburnina 99%

Phospho-Electrolyte Replacers (Opatentowane)

Fosforan Dwuwapniowy
Fosforan Dwupotasowy
Fosforan Dwusodowy
Glycerol Hydrating Polymers™ (Opatentowane)
Glicerofosforan Potasu
Glicerofosforan Magnezu
Stearynian glicerolu

Pozostałe składniki: maltodekstryna, naturalne oraz sztuczne smaki, kwas cytrynowy, soda oczyszczona, sukraloza, acesulfam potasu (słodzik), cytrynian potasu, krzemionka wapniowa.

Zapraszam do wyrażania opinii.

Hero33
21-05-12, 18:48
Jak dla mnie bardzo dobra przed treningówka , niezła pompa , fajnie pobudza do treningu. Minusem według mnie jest : smak , jak dłużej bierzesz to się żygać chce i szybko trzeba zwiększać dawki , bo się organizm przyzwyczaja. Ogólnie polecam.

luzakkk
21-05-12, 21:05
niezly sklad ale to prawda ze juz po tyg trzeba zwiekszyc dawki i wtedy robi sie nie ekonomiczny, moja ocena to 6,5/10

fallenursus
21-05-12, 21:17
Dla mnie shit jakich malo napchany cukrem i wypelniaczami.
No xplode z poczatku w orgnalnej zolto czerwonej puszce dawalo niezle w czajnik.

Monos
22-05-12, 21:44
Powiem szczerze że spodziewałem się więcej , lekka pompa i chyba tyle .

Danone
23-05-12, 11:03
Na mnie zawsze działał.
Dobra pompa, lekkie pobudzenie.

Karagel
27-07-12, 21:59
Właśnie skończyłem brać noxplode i tak z początku byłem zadowolony z noxploda lecz później mój organizm chyba się przyzwyczaił wszedłem z jednej miarki na dwie i różnicy praktycznie nie było, jedynie co to pompa jest zobaczymy jak będzie teraz.

foudrax
07-08-12, 22:24
Ja mam kupione od kilku miesięcy ale leży w szawce. Jutro otworze, matce rozrobie na pierwszy ogień do pracy bo mówi że siły nie ma.

Martini Bianco
16-10-14, 16:06
Miałem okazję spróbować i niczym mnie nie zachwycił. Żadnej extra siły, żadnej extra pompy. No i konieczność zwiększania porcji już w drugim tygodniu stosowania żeby poczuć cokolwiek lepszy przepływ krwi.
Do smaków nigdy nie przywiązywałem szczególnej wagi, ale skoro lipnie działa, to mogłoby chociażby smakować. Grape był żałośnie chemiczny.
W tej cenie można wybrać z kilku na prawdę porządnych przedtreningówek. Fartownie kupiłem go po kosztach.