PDA

Zobacz pełną wersję : Pioter1994 - pierwszy cykl (suple)



Pioter1994
20-05-12, 16:16
Witam

Szykuje suplementy na pierwszy cykl i proszę o pomoc w doborze.

Staż: już ponad 2 latka będzie na siłce domowej.
Suple które przez ten czas brałem:
- CM3 Trec 360 caps.,
- białko Olimp System Protein 80 - 750g,
- Trec Amino 4500- 355tab.
- witaminki z apteki i kofeina, ale nie wiem czy zaliczyć :P


Cykl planuje zacząć od 30 lipca i jechac przez 12 tyg. Wiadomo podstawy białko, i pierwsze mono.

Na razie na oku mam:
- 2x 500g Universal Creatine Powder - starczy na prawie 12tyg. - zakłądam dawki 12g dziennie (2x 6g) - 160zł,

- białko Trec 2270g - 180zł, chociaż tutaj myślałem też nad Mutant Mass'em zamiast białka, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Może ktoś ma lepszy produkt hmm.

Do tego chciałbymm dokpuć jeszcze coś przed trening - kofeiny raczej nie bo będzie gorsza regeneracja (ciężko zasnąć). Myslałem nad czymś podnoszącym azot, ale w dobrej cenie.

Nie wiem czy opłaca się aminokwasy kupować hmm.

To by było na tyle chyba.
Proszę o pomoc.

gangster
20-05-12, 16:28
12 tyg to za długo,5 czy 6 tygodni będzie ok. Rozłóż sobie kreatynę na 2 cykle.

Białko czy gainer to zależy czego Ci bardziej brakuje w diecie.

Pioter1994
20-05-12, 16:38
Kreatyna w planie 12 tyg., przedtem brałem CM3 bez dodatków, zaczęło działać po 4 tyg. dlatego teraz mam zamiar wykorzystać to w 100 procentach a nie trzymać się schematów.

A coś przed trening w dobrej cenie?

fallenursus
20-05-12, 16:56
Azot bedzie spoko jak bedziesz staly doplyw amino(sup z bialka)
12 weeks jak najbardziej jesli cyklujesz krete.

Pioter1994
19-06-12, 16:47
Cholera jeszcze się tak zastanawiam, lepiej kupić jakąś przedtreningówkę i więcej kasy wydać czy lepiej kupić kofe i coś pompującego azot - co wyjdzie taniej i dawkami mógłbym manipulować?

Pioter1994
05-07-12, 13:20
Suple na razie wybrałem te:
- mono Univewrsala,
- białko KFD WPC 80,
- Hi Tec BCCA Powder,
- Aminostar Caffeine 200mg (pewnie kupię więcej niż jedno opakowanie, bo dzięki ilości tego co kupujhe przesyłke mam za darmo - warto skorzystać myślę) - przedtrening,
- Amnostar Nitrix Oxide - poper azotu przed trening wrzucę na koniec cyklu, waskularyzacja te sprawy.

To narazie wybrałem.

Start cyklu wstępnie 30 lipca do 20 października (12 tyg.)


Mam jeszcze takie pytanie, jak sądzicie lepiej kupić więcej białka czy może jakiegoś gainera i pod koniec bym po trningowo wrzucił zamiast białka, dla zwiększenia kaloryczności?

Szczerze to bym se metke wziął jeszcze hehe, ale już nie będe szaleć, w końcu to pierwszy cykl nie chce se ukłąau homornalnego rozdupcyć chociaż przyznam że korci :P

Micek185
05-07-12, 16:49
Pioter tyle czasu siedzis zna tym forum i takie pytania zadajesz ehh
od aminostar trzymaj sie z daleka kupa syfu i tyle z reszta cena supli mówi sama za siebie dostałem z tej formy białko w fratisie i poszło do kibla AAKG to samo więc nawet kasy nie marnuj
kupuj białko po co masz płacisz za cukier gdzie stosunek białka do cukru wynosi 9;1 ?
sam dizś zrobiłem masło orzechowe gainera tez nie problem tyle tematów było a w dodatku Ty zalany jak kula jestes.

Baloniarz
05-07-12, 17:05
Napisz ile kasiory przeznaczasz na suple.

Pioter1994
05-07-12, 17:27
Co do pytań to zadaje bo w suplach nigdy nie siedziałem, zresztą wiesz przecież jak moi rodzicie na to reagowali - teraz jest inaczej i moge robić co chce.

Okey czyli zamiast gainera brać białko.

Aminotara Nitrix Oxide miałem od kumpla 45 tab. niby działał przy 4 tab. przed treningiem, a kofa jak kofa więc myślę że się nie różni. Brałem też LifeEnergy działał dobrze, ale już mi zbrzydł i chciałem czegoś nowego spróbować. Co byś więc polecił?


Co do kasy to myślę że do około 500zł, ale jak wydam te 50zł więcej to nic się nie stanie :P

Micek185
05-07-12, 17:38
500zł chłopie wies zile to pieniędzy?

kreatyna mono tak jak masz kofeina jak sam móisz jak mam ta ultimate i była bardzo dobra 24 zl 100caps
białko mam łowickie wielka paka 1,8kg smaczne dobrze sie rozpuszcza 82zl z przesylką takze kup nawet 2 takie bialak do tego ta kofe i kreatyne nic wiecej na razie na tym spróbuj z reszta możesz poczekac.

Baloniarz
05-07-12, 17:44
Za 500 stówek można naprawdę zaszaleć porządnie.
Kup jakiś dobry supel przed treningowy+Kreatynę+białko (dużo białka 2x 1.8g) i dawaj czadu na treningach.

Pioter1994
05-07-12, 18:39
No to OK. Rezygnuje z Amiokwasów, kupie kreatyne, białko, przedtreningówkę i może coś na później bo warto skorzystać z tańszej przesyłki.

Co do przedtreningówki miałem już na oku Universala Shock Therapy więc też będzie dobra myślę.

Wielkie dzięki za pomoc, jakby ktoś miał jeszcze jakieś uwagi to piszcie :)

Baloniarz
05-07-12, 19:01
Jaklbym miał 500zł zrobiłbym tak :)
500-90 JAck3d 45porcji, jakieś 3 miesiące treningów w cyklu z kreatynką.
410-2x białko 1.8kg 2x85zł
240-porządna kreatyna na dni nie treningowe i po treningu 34zł kreatine uns 200 mesh-500g, 53zł universal 500g creapure, 63zł Olimp 500g creapure, brałbym 2xUNS ;) ale to ja, Ty zrób jak uważasz.
zostaje 177zł na jedzenie lub białko w przyszłym miesiącu...

Pioter1994
05-07-12, 19:23
Może źle mnie zrozumieliście, ale te 500zł było liczone z białkiem na 3 miesiące zakładając dawki 60g dziennie wg braków - w sumie jakieś 5kg tylko ilości nie pisałem.

Mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie, hmm zobaczymy.

Pioter1994
09-07-12, 23:24
Szczerze to popytałem parę osób i mówią że ten Universal Shock Theraphy wcale taki dobry nie jest i że dawki trzeba zwiększać praktycznie po kilku treningach.

Mógłby ktoś zerknąć na skład tego supla: FA Recona Size:
http://www.fanutrition.pl/pl/produkty/7/reconasize.html

Byłby dobry w połączeniu z mono?

PS: Mogę być trochę upierdliwy z pytaniami to sorka :P

maniek1988
10-07-12, 00:27
Kazdy inaczej reaguje znam sporo osob ktore sobie go chwala i mozna go polecac chociaz tej cenie znajdzie sie pare mocniejszych zeczy:D Kup sobie zwykle mono albo jakis prosty matrix kreatyn np Kreatyne xplode. A z tym shockiem moze byc tak ze akurat tobie podpasuje najlepiej jak bys od kogos porcje wychaczy i sprawdzil bo tak to kota w worku kupujesz. Ale to tylko moje zdanie.

Baloniarz
10-07-12, 11:18
Wrzucę Ci kilka supli wybierz sobie :)
http://allegro.pl/kronic-pump-pharma-resources-przedtreningowka-i2465356808.html - zejebisty
http://allegro.pl/mutant-noxx-firmy-anabolic-legions-nowosc-i2478316273.html
http://worldssupplements.com/product.php?id_product=30 - bardzo dobry skład

Lub dokup do tego 2x http://tanie-odzywki.pl/boostery-testosteronu/755-olimp-t-100-120-caps.html - super cena!!!
Cykl pociągnij 2 miesiące, po tym dopiero cykl na krecie :)

opalinho
10-07-12, 16:29
Zakup mono creapure,białko,witaminy i więcej Ci nie trzeba. Jeśli chcesz koniecznie coś przedtreningowego to proponuję zwykłą kofę(np.z prolab-u) z zieloną herbatą oraz jeśli koniecznie chcesz aminy to Purple Wraath(wraz z kofą i herbatą przedtreningowo). Dobra mieszanka jak dla mnie no chyba, że polubisz jakieś ćpalnie na geranium ale to kwestia indywidualna. Ja osobiście nie przepadam za takimi stanami. Generalnie jednak...bedę się starał ograniczyć suple do minimum gdyż zwyczajnie szkoda siana na wiekszość. Białko bo wygodnie mi z nim z rana do śniadania,witaminy i czasem kreta(bo działa) a te wszystkie aminy, boostery, gluty sruty itp to strata siana moim skromnym zdaniem.

Pioter1994
10-07-12, 17:53
Ten Fa ReconaSize wrzuciłem bo jest świetna oferta mniej niż za pół ceny, dlatego myślę że warto spróbować bo raczej przedtreningówki jakieś mocniejszej w tej cenie próżno szukać.... najwyżej jak skończy się promocja to wezmę coś innego z tego co radziliście.

Dzięki wszystkim za opinie myślę że już wybrałem, jak byście mieli jakieś uwagi jezcze to jak najbardziej wskazane :)

BTW: moja wiedza o suplementacji przez ostatnie dni nieźle wzrosła hehe :D

23Czapi23
10-07-12, 18:15
Lepiej radze dokladnie czytac
Fa ReconaSize jest po treningówką a nie przed treningówką

Pioter1994
10-07-12, 18:18
Lepiej radze dokladnie czytac

Dokładnie, a ja radze czytać wszystko :)

23Czapi23
10-07-12, 18:28
przecież ciagle piszesz o przedtreningówkach i kofeinach itp ,które maja pobudzic, pompowac i dac kopa itp a potreningówka ma inne zadanie bo nie podudza i nie ma pumperów w dodatku widac po skladzie tej potreningówki ze nie mam tam pumperów itp
wiec co ty w końcu chcesz?

Pioter1994
10-07-12, 21:48
Ten suplement jest także przedtreningówką :P

"Dzięki Glycerol Wave® twoje ciało zostaje zalane beta alaniną i monostearynianem glicerolu, co jeszcze powiększa efekt poszerzenia naczyń krwionośnych. Ten rewolucyjny system transportowy zawiera także L-taurynę oraz argininy AKG i HCl, co pozwala ci trenować ciężej i dłużej niż kiedykolwiek wcześniej."

BTW: spójrz na skład :P

23Czapi23
10-07-12, 23:08
zobacz sobie na skład i porównaj sobie z innymi przedtreningówkami

23Czapi23
10-07-12, 23:19
ostała zaprojektowana po to, aby osiągnąć dwa cele. Pierwszym z nich jest przygotowanie ciała na zalanie składnikami mającymi rozszerzyć naczynia krwionośne i ułatwić transport składników odżywczych do mięśni. Drugi składnik tej formuły ma na celu zwiększenie wytrzymałości mięśni, aby z tygodnia na tydzień przełamywać bariery ludzkiej wytrzymałości.

ReconaSize® zostało stworzone jako połączenie dwóch unikalnych mieszanek, dzięki czemu ogarnia każdy aspekt regeneracji potreningowej. Najpierw ReconaSize® poszerza naczynia krwionośne by dopuścić więcej krwi do mięśni, tak by otrzymały one maksymalną ilość składników odżywczych tuż po tym jak zdemolowałeś je w czasie treningu. Gdy żyły osiągną już swą maksymalna przepustowość uruchamia się system nawadniający i transportujący kreatynę maksymalnie wypełniające mięśnie. ReconaSize® sprawi, że będziesz twardszy, pełniejszy, pełen energii i z żyłami na wierzchu.

Uparles sie na to ale czytaj dokladnie a nie tylko fragmentami.T

Pioter1994
11-07-12, 00:11
Gdybyś się znałto najpierw spojrzałbyś na skład. To że jest napisane że jest to odżywka przedtreningowa to jedno, a skład to druga. Gdyby napisali tam że możesz tym myć zęby to byś tak zrobił?

Można to używać za równo przed jak i po treningu, zawiera między innymi arginine która jest w wielu odżywkach przedtreningowych do tego masz napisane jak byk: zwiększa poziom azotu w organiźmie - tak jak np: NO boostery przedtreningowe.

Baloniarz
11-07-12, 09:09
Pioter kolega ma rację :), jest to raczej supel potreningowy.

Po to jest właśnie to zwiększanie azotu :
"Dobra i tania odżywka sportowa ReconaSize została stworzona jako połączenie dwóch unikalnych mieszanek, dzięki czemu ogarnia każdy aspekt regeneracji potreningowej. Najpierw ReconaSize poszerza naczynia krwionośne by dopuścić więcej krwi do mięśni, tak by otrzymały one maksymalną ilość składników odżywczych tuż po tym jak zdemolowałeś je w czasie treningu. Gdy żyły osiągną już swą maksymalna przepustowość uruchamia się system nawadniający i transportujący kreatynę maksymalnie wypełniające mięśnie. ReconaSize sprawi, że będziesz twardszy, pełniejszy, pełen energii i z żyłami na wierzchu"

Ja kiedyś po treningowo stosowałem Horse Powera, trzeba łamać istniejące trendy i zalecenia :), lepiej pić taki ReconaSize przed treningiem niż wcale, takie moje zdanie.

Pioter1994
11-07-12, 12:40
Wypytałem się na innym forum adminów czy tam mopderatorów i napisali że może to być użyte jako booster NO, wiem że jest to suplement potreningowy, ale można go użyć także jako przedtreningowy i o to chodziło :) Zresztą kilka tematów było o tym w necie, że osoby używałoy to przed treningiem :P

maniek1988
11-07-12, 13:28
A tobie bardziej zależy na "pompie" czy pobudzeniu? Jeżeli na pompie to bierz to co ma więcej tlenków azotu a jak na pobudzeniu to daj coś do tego jeszcze i sprawdź jak będziesz reagował. Praktyka czyni mistrza:D

Pioter1994
11-07-12, 13:56
Na tym i na tym :)

Zrobię tak jak mówiłem jednak, wezmę Shock'a i w razie co jak przestanie kopać dorzuce kofeine i będzie git :)