PDA

Zobacz pełną wersję : Redukcja dieta pomoc wygląd foto



adidas
18-05-12, 20:47
witam wiek 24
waga 73
wzrost 166
wcześniej ćwiczyłem 2 lata teraz miałem przerwę długa i postanowiłem pozbyć się tłuszczu a potem masa ale mam problem bo nie wiem jaką diete znaczy ile kalorii kalkulatory pokazują mi różnie jak na foto dla ekto endo mezo po kolei piewrsze to aktywność średnia drugie to mała ale chodzi o to że nie wiem dla jakiego typu stosować pomożecie? albo podajcie swoją dietę jakbyście mogli dla 73 kg redukcja tylko oprócz orzechów w diecie bo mam alergię Foty moje poniżej6023

6022

przez 1 tydzień troche zeszło bez diety ale typowa głodówka raczej a teraz lipa. ćwiczę planem hst 15,10,5 + aeroby po każdym treningu + worek czasem.

adidas
19-05-12, 08:26
ktoś pomoże ?

mtm
19-05-12, 09:51
Ułóż sam ta diete ,nikt za ciebie nie bedzie tego robić .

adidas
19-05-12, 11:23
umiesz czytać ? napisałem że nie wiem ile ta dieta ma mieć kalorii dla tego macie foto i obliczone kalorie do każdej budowy pytałem co wybrać do której budowy a nie..

bullet
19-05-12, 11:36
chcesz w 2 miesiace zgubic 10 kg??
ja zgubilem 14kg.

i polecam diete ketogeniczna- jest hardcorowa ale da sie na tym zyc i w miare normalnie funkcjonować.
opowiem tylko po krotce a reszte musisz doczyc w odpowiednich dzialach. sam kiedys mialem temat o tym okolo 3 lata temu.
od poniedzialku do piatku nie jesz WOGÓLE wegli, tzn jesz tylko mieso, jajka, i nabiał (niektorzy nawet nabialu nie jedza) warzyw tez nie jesz.
w sobote i niedziele jesz wegle na potege, pizze makarony na co tylko masz ochote.
lecisz tak z 6 tygodni do tego kupujesz spalacz- nie wiem co teraz dobre chlopaki rekomenduja mitotropin ale nie wiem jak dziala na psychike. Ja 3 lata temu stosowalem LIPO 6x super palil i na glowe nie oddzialywal.
Do tego nie ma opcji abys nie wrzucil ostro biegania. to jest KONIECZNE.
sa tez sposoby jak bez biegania zgubic pare kg ale takie sprawy trwaja zdecydowanie dluzej. moj kolega elegancko sie zredukowal ale on sobie wyrzucil mieso i jemu sluzy i jest happy- ja bym tak nie potrafil.

Teraz jeszcze pytanie jak chcesz palic ten tluszcz. czy dopuszczasz zastosowanie pewnego rodzaju "przyspieszaczy z górnej półki" ?
czy tylko legal.
Bo jesli dopuszczasz mysl o szybkich spalaczach to poczytaj o DNP- to pali na maxa

adidas
19-05-12, 15:48
aż po takie środki nie muszę sięgać tylko trochę brzucha się pozbyć z 4 cm o jakiejś dużej redukcji nie myślę tylko by wyrównać brzuch a z tych diet to nie wiem ile w końcu kcal jaki typ genetyki mam dla tego dałem foto + zapotrzebowanie kcal dla poszczególnej budowy obliczonej dla mojej wagi.

DTX
19-05-12, 16:51
Sluchaj... Sa podwieszone tematy w dziale, wszystko masz na tacy. Masz napisane, jak wyliczyc zapotrzebowanie itd, wiec jak pytam UMIESZ CZYTAC? Posiedz troche nad tym, nikt Ci nie bedzie ukladal. Sam sprobuj i wrzuc, to skorygujemy, a nie wszystko podane na tacy....

adidas
19-05-12, 18:21
Sluchaj... Sa podwieszone tematy w dziale, wszystko masz na tacy. Masz napisane, jak wyliczyc zapotrzebowanie itd, wiec jak pytam UMIESZ CZYTAC? Posiedz troche nad tym, nikt Ci nie bedzie ukladal. Sam sprobuj i wrzuc, to skorygujemy, a nie wszystko podane na tacy....


słuchaj kolego ty też nie umiesz czytać ? wyliczone mam wszystko tylko nie wiem jaki jestem typ bo wyliczyłem wszystko pod 3 typy budowy aktywnośc itp wszystko tylko nie wiem do której grupy budowy należę a to różnica 400 kcal z tego co widzę... Sami amatorzy chyba tu skoro nie rozumieją .
Czy ja ci każe układać se diete ? NIE...

adidas
19-05-12, 18:29
Sory ale Korzystałem z kalkulatora vitalmaxa i przy wyborze typu inne wartości podaje o te 400 kcal i o to mi chodzi a wy nie rozumiecie...

DTX
19-05-12, 18:52
Masz napisane, jak wyliczyc zapotrzebowanie
Sylabami napisac? Na jakiej podstawie Ci tam wyliczylo makro dla mezo, endo, ekto? A jesli masz w sobie troche z kazdej budowy to co, kazdego tygodnia bedziesz uzywal innej? Spr podwieszone...

adidas
19-05-12, 19:11
Masz napisane, jak wyliczyc zapotrzebowanie
Sylabami napisac? Na jakiej podstawie Ci tam wyliczylo makro dla mezo, endo, ekto? A jesli masz w sobie troche z kazdej budowy to co, kazdego tygodnia bedziesz uzywal innej? Spr podwieszone...

no z tygodnia bym zmiejszał te kalorie po prostu wtedy by wyszło po którym idzie.

Czytałem tamto nawet te diety przykładowe dla 70 kg itp
szczerze to nawet na tym drugim forum powalone to jakoś bo jak mam podać poziom tłuszczu uda łapy brzucha i innych części po prostu idzie się wk...ć

bullet
19-05-12, 19:21
DTX mysle ze troche przesadzasz. Chlopak zanim zadal pytanie to odwalil sporo roboty, czego inni najczesciej nawet nie robia.
Adidas nie pomoge Ci z dieta bo nigdy nie mialme diety doipietej na max, zawsze tylko ogolne zasady zywieniowe stosowalem. Ale nie w tym rzecz. Bardziej bym sie skupil na tych 4 cm z twojego brzucha- sorry i bez urazy ale mysle ze tam jest do zbicie co najmniej 14 jak nie 18cm. Masz wage taka jak ja a jestes o 15 cm nizszy a ja mam jeszcze do zrzutki 9cm z pasa :)

gangster
19-05-12, 19:51
adidas zawsze miałeś taką budowę i byłeś przy kości? Jeśli tak to pewnie jesteś endo.

adidas
19-05-12, 20:51
adidas zawsze miałeś taką budowę i byłeś przy kości? Jeśli tak to pewnie jesteś endo.

tak zawsze miałem taką budowe od dziecka brzuch nie wiem skąd..

Bullet wiem ale jak mi się uda te 4 to i tak będę zadowolony a potem więcej postaraM SIĘ

luo
20-05-12, 16:26
A ja bym na Twoim miejscu w ogóle nie kombinował, nie zawracał sobie dupy kcal tylko trzymał się prostego schematu. Trening widzę już masz, aeroby bym stopniowo wydłużał o kilka minut. Zaczynając np od 20 minut po każdym tren, po 2 tyg 25minut, po 4rech 30 minut.
Co do jedzenia, ważąc te 73 kg przy Twojej budowie zacząłbym od takich wartości
2g/kg białka=jakieś 150g białka dziennie
3g/kg węglowodanów= jakieś 200-220g węglowodanów dizennie
1g/kg tłuszczy=70g
Wywalasz z diety ( a przynajmniej ograniczasz się do jednego w tyg) wszystkie syfy typu słodzone napoje, soki, batony, fastfoody itd
Po dwóch tygodniach patrzysz w lustro, mierzysz pas. Jak zmian nie będzie zmniejszasz węglowodany do 2,5g/kg max, a w to miejsce podnosisz białko do 2,5g/kg. Aeroby trochę wydłużasz i ciągniesz to dalej.

Na forum masz praktycznie wszystkie podst informacje co do tego jak powinny wyglądać Twoje posiłki i na jakich produktach powinieneś bazować. Spróbuj ułożyć coś pod wartości które Ci podałem, wrzuć do tego tematu i ktoś Cię bez problemu poprawi. Nikt nie ma tyle czasu żeby każdemu na forum indywidualnie układać dietę. Po to piszemy i podwieszamy na forum artykuły żeby się na nich opierać.

adidas
20-05-12, 17:14
o to mi chodziło słodyczy itp nie jem

i tym się zajmę co niżej a co jeść to wiem zobaczymy dzięki.

2g/kg białka=jakieś 150g białka dziennie
3g/kg węglowodanów= jakieś 200-220g węglowodanów dizennie
1g/kg tłuszczy=70g