PDA

Zobacz pełn± wersję : Monotonna dieta



Krudi
15-05-12, 05:32
Witam.

Chcialbym pozbyc sie tkanki tluszczowej. Cwicze od niezbyt dlugiego czasu (2 dni ;), wczesniej nigdy nie cwiczylem nic, wiec nie znam sie na tym kompletnie. Przeczytalem sporo na forum i zauwazylem, ze w wiekszosci przypadkow piszecie, ze najwazniejsza jest dieta. Mam problem z dietami ogolnie, prawdopodobnie dlatego, ze jestem kiepskim kucharzem i nie potrafie sobie sam przygotowac jedzenia. Zastanawialem sie czy jest mozliwosc ulozyc taka diete, w ktorej codziennie jadlbym takie same rzeczy, a najlepiej, zeby kazdy moj posilek byl taki sam.

Uwazam, ze moj organizm dobrze reaguje na zmiany. Kiedys wazylem 130kg przy moich 170 cm wzrostu i w swojej diecie zmienilem to, ze nie jadam nic po 20. Zaczolem tez prace fizyczna i po roku czasu - w tym momencie waze 81kg.

Potrzebuje tylko diety, ktora bedzie bardzo prosta w obsludze. Najlepiej, zeby byl to jeden produkt, ktory bede mogl jesc caly czas. Da sie tak zrobic? Jest cos takiego?

wybaczcie brak polskich znakow, ale nie mam mozliwosci ich pisania.
Pozdrawiam

raczeek_87
15-05-12, 09:33
ta sama to nawet kupa co dzien nie wychodzi , co za pomysł, jak ty to sobie wyobrażasz ze cały dzień bedziesz jechał na ser.wiej. i razowym .
Ja odbieram twoja wypowiedz- ze leń jeste¶ ! ........a nie, ze nie umiesz co za problem ugotować sobie kurczaka,ryz,jajka, to niczym sie nie rózni od wstawienia wody na cherbate albo tyńczyka z warzywami zmieszac co?

wiec w chodz w podwieszone i zaczynaj układac diete.

Pronutrition
11-06-12, 13:07
Zgadzam się z autorem postu, m±drze stwierdzasz że: "potrzebuję diety" a na forum masz kilak tematów podwieszonych oraz wszystko bardzo ładnie opisane. Wystarczy tylko poczytać. Potem daj swój plan do oceny.