PDA

Zobacz pełną wersję : 2 pytania? sogi do rozdania



gustav21
13-05-12, 18:39
Witam chciałbym zaczerpnąć waszej opinie po pierwsze w jakim przedziale HR powinnismy wykonywac aeroby aby spalanie fatu bylo najlepsze i czy wedlug was bieganie na czczo wspart bcaa ma sens?
Proszę o opinie ludzi znajacych sie na temacie którzy kończyli róznego rodzaju szkoły kursy nie bywalców forum.

Micek185
13-05-12, 20:32
skonczyłem 3lata podstawówki a jak konczyłem 3 to słysząłem ze najlepsza pora na aeroby jest poranek i pora potreningowa bo wtedy organizm ma najmniejsze zasoby glikogenu.
tez gdzies kątem ucha słyszałem że pobór kcl działa coałodobowo a przez miliony lat ewolucji człowiek przyzwyczaił sie do tego by przy dłuższej glodowce nie tracić aminokwasów z miesni a więc moze biegać za zwierzakiem nawet na czczo o i ile wczesniejsze posiłki były dobrze zbilansowane.

ale zaraz ktoś z tytułem doktora się zaloguje i poprawi moje błędy.

raczeek_87
13-05-12, 22:15
Proszę o opinie ludzi znajacych sie na temacie którzy kończyli róznego rodzaju szkoły kursy nie bywalców forum.

Stary chcesz zapytać osoby które kończyły szkoły,czy kursy w tej dziedzinie ale nie bywalców ale kazda
osoba będąca zalogowana na e-gym(bez w zględu czy kończyła kursy/szkołe) jest to w pewnym stopniu bywalec tego forum , bez sensu jest twoje podejscie !

Jak nie chcesz opinii bywalców to proponuje poczytać na google !

pinki127
13-05-12, 23:44
ja bym wolał na czczo
takie jest moje zdanie
pozdr

fallenursus
13-05-12, 23:54
nic ci nie spali fatu jak dobry trening silowy.
na podkrecenie metabolilzmu na noc mozesz pyknac aero przed ostatnim posilkiem.
mam wkleic dyplomy?
sogi zachowaj dla biednych.

bartek_t
14-05-12, 16:18
Powinieneś biegać pod 2 progiem przemian beztlenowych.
A że każdy ma inny to teraz Twoja kolej udać się na testy żeby ustalić progi tlenowe i możesz biegać.