PDA

Zobacz pełną wersję : Odzywki na mase / rzezba?



ang89
12-05-12, 02:52
WItam


Wiek 23 Lata
Waga 73 kg po 5 miesiacach z 64kg Biore odrzywke "JUMBO" na mase.
Tryb zycia malo aktywny.
Pracuje na nocne zmiany od 21:30 do 6:00 stojac robiac nowe naklejki na paczki malo ruchu.
Cwicze 6 miesiecy.
Dieta narazie nie mam konkretnej ustalonej.


Obecnie dodalem aeroby(rowerek) bo burz / boki / twarz za mocno mi przybraly.

Chcialem sie zapytac czy brac caly czas odrzywke na mase "JUMBO". Planuje zwiekszyc wage do 85 kg i wyrobic zezbe pozniej jedynie rzezba i na sile. Nie mam zamiaru robic z siebie wielkiego. Czy tez zmienic na inna?

Co byscie doradzili?

Z gory dziekuje za odpowiedz.

gangster
12-05-12, 10:15
Możesz ją jeść jak masz efekty,zmiana odżywki nic Ci nie da jak nie będziesz trzymał diety. Im więcej ważysz tym więcej musisz jeść ale normalnych posiłków,ten gainer to tylko dodatek do diety.

Micek185
12-05-12, 12:04
mozesz jesc nawet smalec łyżkami pod warunkiem że będzie się to mieściło w twoim bilansie kalorycznym lub podziale na makroskałdniki. w innym temacie prosisz o rozpiskę diety takze jak ju z tam ogarniesz co i jak jesc to sam będziesz wiedział kiedy Ci jest ona potrzebna i w jakich okolicznościach bo sam JUMBO jest poprostu gainerem lub bulkiem już nie pamiętam, w kazdym razie jest to połaczenie węglowodanów i białka.

ang89
12-05-12, 20:35
Widze ze bez diety sie nie obejdzie.
Koledzy jedni mowili ze mam jesc normalnie drozdzy ze dieta i sam nie wiem juz jak zrobic. Ale postanowie ulozyc sobie diete.
Nom prosilem bo jeszcze nie ustalilem, wlasnie zabieram sie za to.

PS. jak osiagne swoja wage ktora che, to calkowicie odstawic odrzywki czy caly czas brac?

Fehu
20-05-12, 09:34
Widze ze bez diety sie nie obejdzie.
Koledzy jedni mowili ze mam jesc normalnie drozdzy ze dieta i sam nie wiem juz jak zrobic. Ale postanowie ulozyc sobie diete.
Nom prosilem bo jeszcze nie ustalilem, wlasnie zabieram sie za to.

PS. jak osiagne swoja wage ktora che, to calkowicie odstawic odrzywki czy caly czas brac?

Jeśli osiągniesz to co chcesz to po co jeść odżywki ?
trzymaj bilans kaloryczny (żeby zaraz waga nie zleciała) i wsio.