PDA

Zobacz pełną wersję : Stare białko...



Gwido
09-05-12, 08:01
Witam. Wczoraj w południe po treningu zrobiłem sobie białko. Piłem je 1 raz od około pół roku(wpc ostrowia). Przez reszte dnia jakos bolał mnie zołądek.. Już koło 22 bolało mnie strasznie, do tego doszły dreszcze i gorączka ok38 stopni. Dzis juz żołądek boli mniej chociaż jeszcze boli, a gorączka dalej sie utrzymuje... Ogolnie sie czuje jak przy grypie żołądkowej. Mieliście cos podobnego po białku?

Pronutrition
10-05-12, 14:01
A jak stare jest to białko,tzn od je masz? bo na pewno pól roku,ale czy więcej? Poza tym to mogła być przyczyna,napisz czy bóle ustąpiły. Ja osobiście nic takiego po białku nie miałem,ale stosuję systematycznie,nie raz na pól roku. Może dieta również am z tym coś wspólnego?

slim shady
10-05-12, 14:08
białko było szczelnie zamknięte ? ma inny zapach, kolor ? może to akurat przypadek i przyczyną jest co innego, ale trzeba rozważyć wszystkie opcje

Gwido
10-05-12, 16:02
białko jeszcze na terminie było. Ale od mojego otwarcia opakowania minęło ponad pół roku. Białko zamknięte było tylko gumką recepturką i leżało na półce przy podłodze (zawsze). Jak je kupilem i piłem to nic mi nie bylo. Po tak długim okresie mogły zajść jakieś zmiany chemiczne (?) nie wiem. Ale już czuje sie lepiej. Gorączka ustąpiła, choć wczoraj jeszcze 37.8 wieczorem. Brzuch czasem boli ale to mniej. Może przejdzie samo..

slim shady
10-05-12, 17:15
mogło być nieszczelnie zamknięte, dostała się wilgoć, powietrze

foudrax
13-05-12, 13:50
Moglo byc zle zamkniete. Ja pamietam jak kilka lat temu miałem tak nieszczelnie zamkniętego gainera leżącego w szafie. Po kilku miesiącach zalęgły się tam robaki.

Pronutrition
11-06-12, 13:22
No to musiałby być też nieodpwoiednie warunki, może nadmierna wilgotność. Ja miałem pól roku niedomkniętego Gainera i zapach oraz smak był ten sam. Termin ważności był jeszcze dobry,wiec wykończyłem go i nie miałem żadnych problemów zdrowotnych.

raczeek_87
11-06-12, 13:31
moze być ze od czegoś innego , tak jak chłopacy piszą przypomnij sobie co jadłes jeszcze tego dnia .

KowalX
11-06-12, 14:08
Witam. Wczoraj w południe po treningu zrobiłem sobie białko. Piłem je 1 raz od około pół roku(wpc ostrowia). Przez reszte dnia jakos bolał mnie zołądek.. Już koło 22 bolało mnie strasznie, do tego doszły dreszcze i gorączka ok38 stopni. Dzis juz żołądek boli mniej chociaż jeszcze boli, a gorączka dalej sie utrzymuje... Ogolnie sie czuje jak przy grypie żołądkowej. Mieliście cos podobnego po białku?

Spożywasz przeterminowane to się nie dziw...

Gwido
15-06-12, 21:01
ok do zamknięcia :) dzieki za wypowiedzi panowie :)