PDA

Zobacz pełną wersję : Dłonie



Pioter1994
30-04-12, 23:55
Zna ktoś sposób na zapobieganie pęcherzom na dłoniach?

Problem jest taki że mam taką skórę która się zawija na sztandze i pod wpływem obciążenia tworzą mi się naprawdę duże pęcherze. Już wiele razy tak miałem i z reguł 2-3 dni i ich nie ma, ale podczas treningu mocno bolą przez co puszcza mi chwyt (właśnie to jeden z powodów mojego słabego chwytu + gruby szorstki gryf...).

Ma ktoś sprawdzony sposób na to? Tylko nie piszcie mi o rękawicach treningowych bo to gejowskie rozwiązanie dla sezonowców i tak naprawdę nic nie daje.

Jeżeli nie to chociaż na szybsze gojenie się tych ran...

pinki127
01-05-12, 00:11
rękawiczek niechcesz hehe
to wex sobie skitraj jakies fajne gąbki
kładziesz na ręce i chwytasz gryf czy co tam chcesz ....
znajomy z siłki tak robi niewiem czy ty takie cós preferujesz ...

pozdr

raczeek_87
01-05-12, 00:19
Stary mój koleżka miał ten sam problem , mimo ze ćwiczył w rekawicach ale on miał jakąś chorobe skury " łuszczyce czy cos takiego" moze warto iść do dermatologa .

slim shady
01-05-12, 00:26
gąbki wytnij z materaca

Pioter1994
01-05-12, 00:44
Łuszczycy nie mam na bank. Po prostu od zawsze miałem bardzo delikatne dłonie co nie idze w parze z treningami.

Tutaj foto jak to wygląda po wiosłowaniu sztangą:
5974

Po martwym jeszcze gorzej :(

Z tymi gąbkami spróbuję, ale raczej będzie mi się sztanga wyślizgiwała bo dłonie mam potliwe, ale spróbować można.

Micek185
01-05-12, 00:44
dokładnie sztanga trzyma sie jak przyklejona.
używaj też magnezji pewniejszy chwyt to mniejsze obtarcia.
i kup sobie paski do ciągów i wioseł używaj w ostatnich seriach i bedzie po problemie,bylo juz tyle dyskusji na ten temat e możesz się skusić Piotrze:)

Pioter1994
01-05-12, 00:49
Mam paski, ogólnie przez te rany uchwyt puszcza mi nawet przy małym ciężarze, dlatego normalny chwyt najczęściej przy wiośle daje, przy martwym serie zaczynam od przechwytu. Próbowałem zamka, ale gryf mam na tyle gruby że ciężko kciukiem objąć.

Micek185
01-05-12, 00:56
moze gryf zmien? napewno masz te 60-70zł :)

fallenursus
01-05-12, 01:38
kup rekawiczki. nie fisiuj. tez tak gadalem jak ty dopuki nie zaczelem trenowac w rekawiczkach z usztywniaczami nadgarstkow. zgubilem je i teraz nie moge takich samych nigdzie znalesc- roid rage. woze a aucie krem do rak.

pinki127
01-05-12, 17:22
tez racja kup normalnie rękawiczki chocby bez usztywniaczy
i tez będą , nieraz dają do odżywek takie zwykłe i tez fajne są

Pioter1994
03-05-12, 16:35
Sorki że nie odpisywałem, ale formata robiłem.

Mam rękawiczki tylko ich nie używałem bo jakieś chuyowe mi się wydawały, jakby co mają usztywnienie na nadgarstki.

Pokombinuje troche i zobacze.

Pumbas
04-05-12, 16:50
http://www.youtube.com/watch?v=nLIIBry5smU

błazen bo błazen, ale ma trochę racji. kup magnezję i nowy gryf a nie rękawiczki za dwie stówy z usztywnieniem fiuta

fallenursus
04-05-12, 17:21
Pumbasku nie masz dziewczyny cio? :)
To jak juz kiedys bediesz mial jakas fajna kobitke to czasami uwazaj zeby ci sie dala dotknac lapskami twardymi. Koks nie koks ale zadbanym trza byc. Takie czasy:)

piuras86
04-05-12, 18:18
stare sposoby na takie odciski
ścinasz zyleta całe później pumeks scierasz tak zeby podraznic sypiesz kwaskiem cytrynowym az bedzie kurewsko szczypac i poprawiasz tak kilka razy na jakies 4-5 dni siłownia off to najlepiej koło piatku, kwasek spowoduje nienarastanie tej grubej skory bolesny ale sprawdzony i dobry sposób no chyba ze ktos sie boi ? bo rekawiczki czy tez nie cały czas ten sam problem bedzie sie pojawial ...

gangster
04-05-12, 19:42
Ja sobie nie wyobrażam trenować pleców bez rękawiczek podciągając na drążku czy trenując na wyciągu. Nie ma szans żeby się pojawiły nowe odciski oprócz tych utwardzonych które już są :)

piuras86
04-05-12, 19:53
a ja nie wyobrażam sobie kebaba bez baraniny

Pumbas
04-05-12, 21:31
<pokora> <smutek> <łzy w oczach>
chyba żartujesz, że zadbanie = dziewczęco miękka skóra dłoni, bez skazy w postaci kilku odcisków

fallenursus
04-05-12, 21:45
Mlody jestes. Dorosniesz zrozumiesz na co kobiety patrza:)

Pioter1994
05-05-12, 20:57
Przed chwilom kulturystyka online wysłała filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=uh-fCyfYfw8&amp;feature=g-all-u

A ja się nad sobą użalałem OMG

kfc
08-05-12, 15:43
Mężczyzna ma mieć męski uścisk, ale "miłe dłonie" :)
szorstkie dłonie do głaskania, drapania plecków mogą być jedynie :D

Poza tym, wygląd dłoni jest ważny, widać, że dbasz o siebie i jesteś "wyjściowy". Ja zwracam dużą uwagę na dłonie.

silnymat
10-05-12, 19:37
w***b komus liscia może pomoże ;)

slim shady
10-05-12, 23:17
proszę o kulturę w swoich wypowiedziach