PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie odżywki zacząć brać?



skrobi2
27-04-12, 14:35
Witam jestem tu nowy i mam pytanko.

Otóż chodzę na siłownie już 3ci miesiąc (Wcześniej trochę też chodziłem)

i planuję zacząć brać jakieś odżywki tylko że zupełnie nie wiem co było by najlepsze (Chodzi o przyrost masy)

Mam ogólnie 18 lat ważę 68kg , 177cm wzrost \

(Słyszałem że warto na początek od gainera ale nie wiem wiec tu piszę)

Chcę_być_wielki
27-04-12, 15:30
http://www.e-gym.pl/showthread.php?12127-Spis-tre%B6ci-czyli-wszystkie-artyku%B3y-w-jednym-temacie
czytanie nie boli

slim shady
27-04-12, 21:29
Przede wszystkim skup się na sposobie odżywiania sama odżywka nie załatwi tego dla Ciebie bo jest tylko uzupełnieniem diety

maniek1988
30-04-12, 22:05
Przede wszystkim skup się na sposobie odżywiania sama odżywka nie załatwi tego dla Ciebie bo jest tylko uzupełnieniem diety



zgadzam się a jeśli chcesz już coś brać to ewentualnie jakiś gainerek był by spoko

pinki127
30-04-12, 22:42
niech sie skupi na diecie ale znając
początkujących i tak tego nie zrobi ehh...
ale maniek ma racje gainerka jak najbardziej
(jako uzupełnienie!!)
siłka bez diety to jak sex bez kobiety

raczeek_87
30-04-12, 23:52
ale tu pada pytanie uzupełnienie czego ?
- jak diety nie ma ! bez sensu wyda chłopak pieniądze i na robi sobie tylko nadziei .

Dobrze ci piszą jak masz dietę to i rezultaty będą, sam gainer na nic ci sie nie przyda to jest tylko uzupełnienie np . musisz cos załatwic po treningu i nie zjesz w czas posiłku to pijesz gainera !
Proponuje zacząć jeść a rezultat bedzie jak " siłka z dietą i sex z kobietą " :)

A jak juz bedzie dieta i czasem nie bedziesz mógł dotrzymac jakiegoś posiłku wtedy kupic gajnera , białko i jakąś kreatynke na początku( wybór jest duży) - a rezultat na pewno bedzie SATYSFAKCJONUJĄCY !!!!!!!!!!!!!!!!

Pronutrition
10-05-12, 14:05
A moim zdaniem Gainer oraz kreatyna dużo da,ale podstawą jest dieta,trzymając się jej,możesz spokojnie kupić dobre odżywki,do tego dochodzą też systematyczne ćwiczenia i i efekt będzie widoczny.