PDA

Zobacz pełną wersję : Przed treningiem?



Bizorro
24-04-12, 19:42
Witam, na początku chciałbym powiedzieć, że zdaje sobie sprawę, że podobnych tematów było dużo oraz oznajmić, iż potrafię używać opcji szukaj :)
Jednak większość tematów jakie znalazłem są z dosyć dawna a rynek odżywek rozwija się a odżywki zmieniają skład, dodatkowo jak chyba każdy chciałbym aby podejść do mojego przypadku z osobna :)

Otóż planuję zakupić coś "przed treningowego", na początku myślałem o jakimś NO boosterze, jednak uświadomiłem sobie, że bardziej zależy mi na pompie niż na pobudzeniu więc lepiej i taniej może wyjść np AAKG z SCITEC.

Po treningu mam zamiar brać Hyper Fusion, i do tego gainer co żeby domknąć diete. Do tego oczywiście biore minerały i witaminy :)

Reasumując moje pytania to:
1. Słyszałem, że po jakimś czasie NO boostery działają co raz słabiej bo organizm się przyzwyczaja, chodzi tu tylko o pobudzenie czy również pompe??
2. Jeśli zależy mi na pompie to lepiej NO-B czy AAKG
3. Biorąc pod uwagę odp na 2, co wybrać mam około 140zł przeznaczonych na przedtreningówke?

Z NO-B myslalem o NO Xplode, plasma pump (big zone) a z AAKG to wlasnie ten SCITEC,

Sory, za taki chaos wypowiedzi, ale na początku się mega rozpisałem chciałem to skrócić i wyszło jak wyszło.. :P

fallenursus
24-04-12, 20:23
http://www.********.com.pl/fusion-glycocarn-gplc-p-629.html

Jakbys umial szukac to bys znalazl temat kilka tematow nizej z tym linkiem.

HuGsoN
25-04-12, 01:34
1. Słyszałem, że po jakimś czasie NO boostery działają co raz słabiej bo organizm się przyzwyczaja, chodzi tu tylko o pobudzenie czy również pompe??

pompa również
2. Jeśli zależy mi na pompie to lepiej NO-B czy AAKG

no

3. Biorąc pod uwagę odp na 2, co wybrać mam około 140zł przeznaczonych na przedtreningówke?

nox pump doriana i chuj, ze jest pobudzenie i wujek hugson o 1.33 pisze Ci posta

Micek185
25-04-12, 15:07
Hugson a wytłumacz nam co to jest AAKG i co jest jego głównym składnikiem:)

Dobrą pompe na treningu da Ci tez solidna porcja ziemnikaów lub szklanka sorku z buraków bo tam zawarte jest dużo azotanów.
z pomperów AaKG jest swietnym rozwiązaniem, na pobudznie raczej nie licz, proponuje kupić dobre AaKG np z TRECKa ok 60zł + kofeine w tabsach ok 30zł 200szt pompa i pobudzenie gwarantowane.zostaje Ci 50zł na kwiaty dla dziewczyny lub 3kilo piersi.

maniek1988
27-04-12, 23:31
AAKG z olimpa tez ma dużą dawkę wiec mniej się łyka a koszt to około 50zł za 120kaps. więc się zmieścisz w budżecie jeśli chodzi o No-xplode dobry pomper tylko kiepsko pobudzający wiec tez jak najbardziej ok no chyba że chcesz dobre pobudzenie i pompke na treningu to zawsze zostaje połączenie jakiegoś przedtreningowca np. mesomorph plus AAKG pompa i pobudzenie murowane:D ale to już dla doświadczonych "graczy".

raczeek_87
28-04-12, 20:02
http://www.********.com.pl/fusion-glycocarn-gplc-p-629.html

Jakbys umial szukac to bys znalazl temat kilka tematow nizej z tym linkiem.

dokładnie jesze wczoraj z rana przeglądałem