PDA

Zobacz pełną wersję : Filmy instruktażowe na potrzeby siłowni



Budrys
20-04-12, 19:18
Witam ;)

Powodem moich odwiedzin jest potrzeba pozyskania dobrej jakości filmów dotyczących poprawnego wykonywania różnych radzajów ćwiczeń siłowych.

Potrzebuję takie filmy na potrzeby klubu kulturystycznego-no wiecie-zawieszony na sali telewizor na który można sobie spoglądać podczas pobytu na siłowni. Na ekranie-kulturysta pokazujący w poprawny sposób poszczególne ćwiczenia.

Nigdzie w sieci nie znalazłem takich filmów w sprzedaży. Fitness owszem, nawet sporo. Ale nic stricte z kulturystyki... tymczasem pamiętam że gdzieś na satelicie leciały takie programy np. z Andrzejem Maszewskim. Powiecie że lepiej zainstalowac wobec tego satelitę w klubie, ale nie-potrzebuje czegoś takiego na nośniku DVD.

Ktoś jest w stanie załatwić-proszę pisać. Dogadamy się co do ceny ;)

Damianpfighter
20-04-12, 19:23
Budrys Ty żyjesz? :P

Budrys
20-04-12, 19:26
phehehe, ożyłem wraz z Chrystusem na Wielkanoc, na potrzeby załatwienia tych filmów o których piszę ;P

fallenursus
20-04-12, 19:44
Zainstaluje ci google za $50 dorzuce youtube gratis.

Budrys
20-04-12, 19:51
taaa... a na tym youtube będę wpuszczał Twoje filmiki... :errf:


powiedziałem "do klubu kulturystycznego" a nie do obskurnej piwnicy gdzie chłopaki na laptopie wpuszczają filmiki z YouTube jak trenować. Które zaczynają się od ujęcia dwóch stóp autora-położenia kamery i trzęsącego się obrazu lol hehe.

fallenursus
20-04-12, 19:55
No dobra. Za drugie $50 godzinny kurs obslugi youtube'a.
Dorzucisz litr lychy to cie naprowadze na to co chcesz na youtubie i udowodnie ze mozesz z niej sciagnac w HD.

Nadal widze nieogarniety. Nie zaskoczyles mnie znowu:)

Budrys
20-04-12, 20:00
Ok. Jeśli nie znajdę nic lepszego to się tu zwrócę. Sog. Choć wolałbym oszczędzić sobie czasu i zapłacić za gotowce.
pozdro.

Budrys
20-04-12, 20:02
P.S. sądziłem że już po 40-stce staruchu jesteś ;P
odejmujesz se lata w profilu? =P JOKE!

fallenursus
20-04-12, 20:06
No praeie ale wygladam lepiej od ciebie:)

http://www.youtube.com/watch?v=VIHsjpP_ApQ&list=PL87AB425CF37CEFA1&feature=mh_lolz


Tu masz cala.liste instruktarzowych yatesa.
Zainsyltaluj youtube downloader i smigasz.