PDA

Zobacz pełną wersję : Kre -alkalyn olimp 2500 + bcaa hi-tec`a /Pomoc w rozplanowaniu



bartekem
05-04-12, 10:25
Witam , na wstępie chciałem się przywitać , gdyż jestem nowy na forum . Tak więc SIEMA !

Otóż mam 195 cm wzrostu , 97 kg wagi . Dieta , czego jestem świadomy , to rzecz nieodłączna by osiągnąć cel.
Kilka lat temu ściślej mówiąc 4 , miałem swój I-wszy cykl kreatynowy ( mono ) , następnie po kilku miesiącach przerwy zacząłem zajadać jabłczan kreatyny + plus jakiś spalacz . Potem po kilku miesięcznej abstynencji zacząłem się wspomagać kreatyna alkaliczną(kre-alkalyn 2500 olimp ) , po której dość szybko rosła siła i regeneracja.
Potem przerwa 3lata -dziecko - założenie rodziny - praca ; Dziś mogę powiedzieć , iż moja sytuacja jest ustabilizowana , bym mógł wrócić do regularnych ćwiczeń. Chcę jednak zmniejszyć treningi siłowe , jednakże chcę dołączyć basen 3-4 x w tyg ok 7-8 rano
I tu jest pytanie , czy po takiej przerwie mogę "startować" od kre-alkalynu 2500 i bcaa hi-tec powder ?
Kolejną zagwozdką jest jak dawkowac o tak wczesnej porze owe suple .Z góry dzięki za porady !

bartekem
09-04-12, 20:35
Rozumiem , że nikt nie jest w stanie odpowiedzieć , bądź podzielic sie swoimi doświadczeniami ... :/

gangster
09-04-12, 21:26
kupiles juz te suplementy?

bartekem
10-04-12, 10:19
Zgadza się .

gangster
10-04-12, 11:32
Mięśnie maja swoją pamięć ale po tak długiej przerwie zacznij wszystko od nowa http://www.e-gym.pl/showthread.php?100-ACT-Aerobic-circuit-training
Kreatynę zostaw sobie na później,na razie efekty będą już po samym treningu i diecie.

bartekem
10-04-12, 11:41
Co do bcaa , to jesli zdecyduje sie biegac ok 20 min (cardio) , PO tr. siłowym można wypic przed biegiem ?

gangster
10-04-12, 12:15
Lepiej przed treningiem siłowym i na końcu treningu po bieganiu.

KowalX
10-04-12, 12:37
Co do bcaa , to jesli zdecyduje sie biegac ok 20 min (cardio) , PO tr. siłowym można wypic przed biegiem ?

Możesz brać od razu oba suplementy. Choć kreatynę zacząłbym gdy spowolni przyrost siły. Co do bcaa spożywaj od razu po siłowym i dopiero zabieraj się za cardio. Chociaż jeśli twoim celem jest siła, nie biegałbym po tego typu treningu. Jeśli masa też może nieco ograniczać.