PDA

Zobacz pełną wersję : hmm... i jak??



Mattt
20-03-07, 17:57
kiedyś już tu byłem ale postanowiłem jeszcze raz wrzucić fotki:) przepraszam za jakość niektórych fotek. Więc co o mnie powiecie??

Sobian
20-03-07, 18:01
Jedz chłopie, a będzie super.
Ale bez jedzienia nie pociągniesz, narazie rzeźba i tyle :) (zupełnie jakbym mówił o sobie :P :P)

Niezła rzeźba brzucha, ładnie dwie głowy bica rozwinięte, ale ogólnie chudo :)

Mattt
20-03-07, 18:04
wiem o tym że masywny to ja nie jestem hehe ale wiesz jak nie ma się masy to ma się rzeźbę :mrgreen: choć niektórzy nie mają ani jednego ani drugiego a się pokazują ( nie mam zamiaru nikogo urazić)

FANATOR:)
20-03-07, 18:32
bardzo ostra rzeźba, niewiem czy nie za mocna jak na taka ilość mięcha.Heh nie wiem czy się mylę ale pewnie nie układałeś specjalnej diety na rzeźbę bo ty chyba masz ją wrodzoną?? Jak u ciebie z nabieranie masy??Ile już ćwiczysz?? Jakie masz wymiary??

Jakby co to radzę zabrać się za ścisłą dietę na masę i trening bardzo dopasowany do twego ciała, czasem jest tak że jak ktoś ma tak ostrą rzęźbę to nawet jak ćwiczy na mse to mu to nic nie daje:/ I wtedy jest problem. Jeżeli chcesz poprawić to co już masz, to zadbaj o duże zapsasy budulców dla mięśni i jak najbardziej możliwie dopasowany trening masówkowy jakoś góra 4 razy w tygodniu.
Najlepiej stoisz z brzuchem, ja bym ostro się zabrał za barki i ręce, plecy są takie sobie ale brakuje w nich sporo masy bo łopatki zabrdzo widać:/
Ogólnie na plus:D

Sobian
20-03-07, 18:33
Ja oczywiście nie chce urazic Ciebie, ale na Twoim miejscu najpierw bym sie zabral za mase, a potem rzezbe, efekty wizualne będą 1000x lepsze :)

Pozdrawiam i życzę przyboru definicji :grin:

Dexter1900
20-03-07, 20:21
Mattt Jak dlamnie rzezba taka to szok :D Taki bicol :D Niezle :mrgreen:
Mozesz podav wymiary i wyniki silowe?

pey
20-03-07, 20:26
Jest dobrze! Jeśli nie zależy Ci na masie to pompuj i pracuj na tym co masz! Ale jeśli będziesz chciał nabrać masy to napewno fajnie to będzie wszystko wyglądało bo masz już dobry "podkład" pod mase! Sukcesów w dalszej walce :mrgreen:

rocky_balboa
20-03-07, 20:55
zajebiscie, ale troche chudo - no nie kazdy chce byc wielkim bykiem :)
greetz

Mattt
20-03-07, 21:04
Heh nie wiem czy się mylę ale pewnie nie układałeś specjalnej diety na rzeźbę bo ty chyba masz ją wrodzoną?? Jak u ciebie z nabieranie masy??Ile już ćwiczysz?? Jakie masz wymiary??
masz racje, ponieważ jestem z natury szczupły oraz mam bardzo szybki metabolizm, dlatego mam okropne problemy z nabieraniem masy, szczególnie w obrębie ramion. Ja już ćwiczyłem wedguł różnych planów, aktualnie ćwicze na na wytrzymałość. Lecz wiem że jak będe starszy i metabolizm mi się zwolni to na pewno masa przyjdzie :twisted: a ćwicze 3,5 roku z czego będzie jakieś 3 lata regularnie (choć też z przerwami przeważnie wakacyjnymi)


Ja oczywiście nie chce urazic Ciebie, ale na Twoim miejscu najpierw bym sie zabral za mase, a potem rzezbe, efekty wizualne będą 1000x lepsze :)
no co ty stary nie urazłeś mnie


Mozesz podav wymiary i wyniki silowe?
w szkole na atlasie 110kg wycisne lecz na sztandze spadam o 10kg w dół ale wiadomo że atlas to całkiem inna sprawa, dawno nie wyciskałem więc na dzięń dzisiejszy nie jestem w stanie ci powiedzieć ile wycisne co do kilograma
a wymiary mam takie:
biceps: 34,5
przedramie 29
klatka 106
barki: 119
brzuch: 80

Dexter1900
20-03-07, 21:29
NO no mily gosciu z Ciebie :P
Dam soga za wlozna prace i jak mozesz podaj bf :D Pewnie z 5% :mrgreen:

duzen
20-03-07, 23:32
Fajna rzeźba :) Fajnie zrobiony brzuch ale masuj masuj ;] Jak urośniesz a zachować rzeźbe to będzie respect :) SOG ode mnie :)

jonasz7
21-03-07, 11:40
Mattt, rzeźba fajna ale jak na 19 lat i trzy lata stażu to jest to porażka.
Twoje wymiary są...słabe, masuj dalej i będzie wypas.
Ale rzeźba fajna, choć troszke za ostra na taką ilość mięsa :razz:
Zrób konkretną masę i potem się reduguj.

Ile masz wzrostu??
Jakie suple jadłeś??
pzdr.

Mattt
21-03-07, 14:23
mam 183 cm wzrostu
a jadłem już kreatyne hmb dibencozoice i gainera.

wiem wiem że z masa jest tragicznie, przynajmniej mam rzeźbe:)

Marcin909
21-03-07, 14:50
jestes troche lepszy niz ja ,ile cwiczysz juz ja ci powiem ze odzywki albo dobra dieta
i powoli do przodu ja

areneusz
21-03-07, 16:39
No bardzo chudo, az za bardzo, jedz duzo ryzu i kurczaka to masa pojdzie.

krzychuool
21-03-07, 19:33
A gdzie ta zajebista fryzura :twisted: ?
Nie no ogólnie dobrze tylko nadal bardzo słabo z masą! Przyłóż się w końcu do diety! :lol:

rtuber
21-03-07, 20:23
zezba bardzo ladna :) , lecz brak mi troche masy ;/

Mattt
21-03-07, 20:37
A gdzie ta zajebista fryzura :twisted: ? mature mam teraz zaniedługo więc nie moge szaleć:)

Cielu7
21-03-07, 21:32
No masa slabo wcinaj jakiegos gainera ale z deka nie widac ze masz 34,5 ja mam tyle i jest to troche wiecej

m@bi
21-03-07, 22:40
heh :D silny jestes :) ale ja na twoim miejscu bym odlozyl ciezary na bok i przytyl :D bo suchutko :) zajebisty masz brzusio :D i zarysy barow tez wygaldaja kozacko :) pzdr

Adriano
24-03-07, 18:22
Sopko rzezba. Jak dla mnie troche popraw górną czesc klatki. Reszta wporzo :mrgreen:

areneusz
24-03-07, 18:53
Matt trenuejesz jakies sztuki walki? Masz małą mase i duzą siłe to akurat sie nadajesz

adrys
24-03-07, 19:35
Matt trenuejesz jakies sztuki walki? Masz małą mase i duzą siłe to akurat sie nadajesz

Niech sie chłopak zajmie lepiej masą a nie sztukami walki bo już rzeczywiscie nigdy tej masy nie zrobi przy tych innych sportach

Mattt
25-03-07, 22:13
ale ja na twoim miejscu bym odlozyl ciezary na bok i przytyl no nie wiem czy bym przytył raczej bym schudł z kości na ości hehe


Matt trenuejesz jakies sztuki walki?
nie trenuje, choć myśle o tym:)


Niech sie chłopak zajmie lepiej masą
ile ja już razy próbowałem hehe i nic... no pomyłka bo idzie mi siła i rzeźba ale masa to się ruszyć nie chce buuu...

Dexter1900
25-03-07, 22:53
Już taka genetyka :mrgreen:

PuaPAj
30-03-07, 00:13
ale wg mnie to przez ta rzeźbę i dlugie ramiona on wyglada tak sucho... Gdyby zrobić mu zdjęcie razem z niektorymi łepkami ktorzy wrzucaja tu foty majac ledwo 30 w bicu to wyglądałby przy nich bardzo korzystnie. Wtedy byłby pewien punkt odniesienia do oceniania wielkosci jego miesni. Twoje miesnie to wygladaja jakby zaraz mialby wyleciec ze skory:P

VegetaSSJ3
31-03-07, 15:06
kurcze rzebza nawet ale masy zero buduj mase bo zg iniesz bez niej

MrOlimpia
31-03-07, 17:18
masa masa i jeszcze raz masa wejdź w dział trening i wybierz jakiś dowolny trening na masę. Potem w dział dieta i wybierz dietę odpowiednią do twoich potrzeb , a na końcu kup sobie jakieś suple na masę może będą jakies efekty...
________________________________________________
Ps : rzeźba zaje*****

rocky_balboa
04-04-07, 21:04
masa masa i jeszcze raz masa wejdź w dział trening i wybierz jakiś dowolny trening na masę. Potem w dział dieta i wybierz dietę odpowiednią do twoich potrzeb , a na końcu kup sobie jakieś suple na masę może będą jakies efekty...
________________________________________________
Ps : rzeźba zaje*****

uwierz mi że nie musisz mu tego mówić bo jest na forum tu i cwiczy wiecej niz ty w ogole na silowni cwiczysz :roll:

lukemaster
04-04-07, 21:12
elo moim zdaniem nie obrazając kolegi nie wygląda to zbyt apetycznie zyły ci strasznie widac......i ta klatka jakas taka dziwna..... masuj!!
:mrgreen:

Mattt
04-04-07, 22:33
dziękuje wam za wszystkie opinie i za każdy uzasadniony rodzaj krytyki, prosze was o dalsze oceny i co według was muszę poprawić priorytetowo.

aha mam jeszcze jedną prośbę :twisted: prosze o logiczne komętarze takie co wnoszą coś do tematu, bo wiecie. Pisząc posta typu: "jedz dużo kurczaków i ryżu" nie pomagacie mi, ponieważ mnie chodzi o krytykę a nie porady kulinarne ja wiem jak wygląda dieta tylko że mnie na nią nie stać

podobał mi się komentarz od Fanatora ponieważ kolega zwrócił uwage na poszczególne partie i na ogół mej sylwetki hehe

aha a co do mojej klaty to kiedyś z własnej głupoty złamałem obojczyk czego efektem jest opadanie jednego barka

Dexter1900
05-04-07, 14:46
Mattt Ja tez mam tak samo :/ Ale nie jest tak strasznie troszke jeden bark mam nizej :D
Ale jak robie szrugsy to z treningu na trening jets lepiej ;))

SkAwwa
05-04-07, 19:48
wyluzujcie..
Masuj i będzie spoko

Mattt
21-04-07, 15:24
no nie ma co masować muszę:) ale dobrze jest bo zauważyłem że stagnacja mi minęła co bardzo mnie cieszy bo znowu ide do góry powoli

CreativePL
21-04-07, 16:11
Czy kazdy na tym forum ma manie "masowania" nie kazdy chce wazyc 100kg przy wzroscie 190 nie kazdy cche byc masywny, Sylwetka wakacyjna w sam raz po co ma masowac na lato? zeby sie zatluscil jedyna moja rada pare cwczonek na przedramie nei zaszkodzi bo sie doroznia od calosci ale sog sie nalezy ;]

jonasz7
21-04-07, 20:59
CreativePL, to wszystko zależy od wagi i grubości mięśni!!
pzdr.

lukemaster
21-04-07, 21:51
no bo masa to podstawa oczywiscie mięsniowa anie tłuszczowa:) a kolega to raczej taki wychudzony...jakby lodówka pusta w domu byłą:) musisz czesciej na mcdonalda jezdzic tam mozna szybko mase zrobic:)

areneusz
21-04-07, 22:13
musisz czesciej na mcdonalda jezdzic tam mozna szybko mase zrobic:) Denerwuja mnie takie komentarze, to jasne ze chlopak chce przybrac na masie ale ma juz taka przemiane materi, moj kumpel wazy 70 kg a wyciska 130 kg, brał pozniej nawet koks zeby masa ruszyla ale przytyl aby 1 kg hehe :grin:

jonasz7
22-04-07, 09:31
no bo masa to podstawa

Oczywiście że podstawa, ale powinno się robić takie cykle:
masa, siła, rzeźba, wakacje :twisted: :twisted: :twisted: itd.....
pzdr.

Mattt
22-04-07, 09:54
właśnie zbliżają się wakacje powoli i wiecie że już nie każdy potem chodzi na siłke bo baluje hehe ale ja mam zamiar chodzic przez całe bite wakacje:)

Wahaczo
22-04-07, 11:51
chudo!!!!

CreativePL
22-04-07, 14:03
chudo!!!!

kocham takie posty :lol:

właśnie zbliżają się wakacje powoli i wiecie że już nie każdy potem chodzi na siłke bo baluje hehe ale ja mam zamiar chodzic przez całe bite wakacje:)

jezeli ci sie uda to gratki

kpeszek
23-04-07, 19:13
jakbys nabrał masy.. gainerek jakiś... super wyglądałbyś.. noi oczywiście trening trening trening...

lovelas69
23-04-07, 20:24
jak dla mnie to nie bardzo mi sie podoba sylwetka... - zbyt szczuplo wygladasz na ta rzezbe i niezbyt fajnie to wyglada... chyba ze te zdjecia daja taki efekt...
P.S Matt ile wazysz ???

Mattt
23-04-07, 23:20
67kg

lovelas69
24-04-07, 00:11
no to dlatego bo masz 183 cm wzrostu no a przy tym wzroscie taka waga to troche za malo... No nie wiem zycze przybrania masy miesniowej... i udanych treningow POZDRO!

FANATOR:)
26-04-07, 17:39
Przyglądając się siódmej fotce (licząc od góry) bardzo ładnie widać że gdyby poprawić wielkość wszystkich trzech aktonów barków(z większym naciskiem na tylne które każdemu chyba idą najsłabiej) oraz górną i wewnętrzną partię klatki to sylwetka była by super!
Jeżeli chcesz posłuchać mojej rady (tylko proszę nie opierdzielcie mnie za to) to na barki rób trening dwa razy na tydź w odstępie dwu dniowym aby dać im możliwość do regeneracji(ale i także aby je ostro potyrać)(w tym czasie koniecznie zadbaj aby było dość białeczka w diecie i tłuszczy!,--- białko bez odpowiedniej ilości tłuszczy jest słabo wchłaniane i wykorzystane przez mięśnie:/):P)

Co do ćwiczenia barków to zalecam abyś wziął krótki hantel a na nim gdzieś z 12 14 kg i chwycił go w taki sposób jakbyś go wsadził pomiędzy biceps a przedramię i zgiął rękę tak mocno aby nie wypadł. Później stań albo lepiej usiądź przed lustrem i unoś tą rękę w taki sposób jakbyś machał skrzydłem, jest to cudowne ćwiczenie na tylną i boczna partie barków ale do tego potrzebna jest precyzja ruchu, oraz wgląd na to co sie robi, i do tego potrzebne jest owe lustro:P Na tył barków łącznie z pleckami to bardzo szeroko sztangę z nie dużym obciążeniem i wyciskanie na stojąco z za głowy w taki sposób aby maksymalnie napinać mięśnie pleców i barków aby jak najmniejszą prace odgrywały nam w tym ręce(tric i bic w mniejszymn stopniu) Jeżeli zrobisz taki trening po którym poczujesz zapieczenie w mięśniach i "poczujesz swe mięśnie" wtedy ostatnim celem jest białeczko tłuszcz i sen, jak te warunki spełnisz to czekasz na rezultaty, które muszą być!!

Do tego podciąganie na drążku w szerokim uchwycie, nie konieczne jest pełne powtórzenie ale ich intensywność aby plecy poczuły wycisk!!(jest to ćwiczenie dla niektórych nader trudne i można na początku sobie pomóc tak aby ruch patrząc od początkowej fazy był krótszy(ponieważ w tym zakresie to tric przedramię i coś tam jeszcze najwięcej dostaje w dupę a nie barki i plecy o które nam chodzi.

Co do dodatkowego ćwiczenia aby uzupełnić barki w klacie to (zalecam: zaznacz sobie tam gdzie ćwiczysz trzy rozstawy na ręce przy ćwiczeniu pompek(szeroko wąsko i troszkę ręce przed głowę:/ heh nie wiem jak to opisać ale najlepszym sposobem jest zrobienie kilkunastu pompek w kilku rozstawach i sprawdzenie indywidualnie jaka partia klaty najbardziej się buzuje) zaznaczenie trzech rozstawów na przykład farbą ma na celu baysmy przez pewien czas trenowali tak samo poszczególne partie mięśni. no i oczywiści nie chodzi mi o zwykłe pompki tylko idealnie wykonane technicznie z obciążeniem na plecach(gdzieś z 15kg) ciężarem może być krążek od sztangi który kolega położy ci na plecach bliżej szyi niżeli krzyża, tak wolno ułożony krążek zmusza nas do perfekcji w ułożeniu ciała i dociska nas do gleby po czym klata nieziemsko jest nabuzowana. Do klaty jeszcze koniecznie rozpiętki ale bez ugięcia w łokciach z niewielkim obciążeniem(gdzies 12kg na jedną łapke) łokcie możesz wzmocnić jakimś ściągaczem aby nie nabawić się kontuzji.

A i bardzo przydatny jest jeszcze jedno ćwiczenie ciekawe na klatkę ale do tego potrzebne są dwa kątowniki dwie linki, kilka karabińczyków i dwa uchwyty.

Chciałbym abyś może miał jakąś korzyść z tego co napisałem bo niewiele brakuje aby sylwetka Twoja była taka jak trzeba, tylko do tego trzeba fachowego podejścia!!
Ciekwaych rozwiazań treningowych, oraz bogata dietka i dużżżżżżżżo pracy.

POZDRO!!! :wink:

duszek244
26-04-07, 19:31
Kurde czemu mi tak ktoś nie pomógł tylko padały odpowiedzi : nie rób rzeźby rób mase ekhm super pomoc. Fanator możesz mi tez coś polecić :)??

FANATOR:)
26-04-07, 21:50
duszek244, Dziękuje!! i nie ma sprawy, zaraz cos oblukam bo z tego co pamiętam to masz jakąś relacje i na niej fotki:D Wiec biore sie do dzieła(może sypne parę ciekawych pomysłów:P) :wink:

Mattt
28-04-07, 11:52
Co do ćwiczenia barków to zalecam abyś wziął krótki hantel a na nim gdzieś z 12 14 kg i chwycił go w taki sposób jakbyś go wsadził pomiędzy biceps a przedramię i zgiął rękę tak mocno aby nie wypadł. Później stań albo lepiej usiądź przed lustrem i unoś tą rękę w taki sposób jakbyś machał skrzydłem, jest to cudowne ćwiczenie na tylną i boczna partie barków ale do tego potrzebna jest precyzja ruchu, oraz wgląd na to co sie robi, i do tego potrzebne jest owe lustro:P Na tył barków łącznie z pleckami to bardzo szeroko sztangę z nie dużym obciążeniem i wyciskanie na stojąco z za głowy w taki sposób aby maksymalnie napinać mięśnie pleców i barków aby jak najmniejszą prace odgrywały nam w tym ręce(tric i bic w mniejszymn stopniu) Jeżeli zrobisz taki trening po którym poczujesz zapieczenie w mięśniach i "poczujesz swe mięśnie" wtedy ostatnim celem jest białeczko tłuszcz i sen, jak te warunki spełnisz to czekasz na rezultaty, które muszą być!! wielkie dzięki przyznam się że nie słyszałem jeszcze o taki mćwiczeniu ale musze to sprawdzić, teraz tylko będę to musiał technicznie dopracować:)


Do tego podciąganie na drążku w szerokim uchwycie, nie konieczne jest pełne powtórzenie ale ich intensywność aby plecy poczuły wycisk!!(jest to ćwiczenie dla niektórych nader trudne i można na początku sobie pomóc tak aby ruch patrząc od początkowej fazy był krótszy(ponieważ w tym zakresie to tric przedramię i coś tam jeszcze najwięcej dostaje w dupę a nie barki i plecy o które nam chodzi.
a tym ćwiczeniem akurat nie mam kłopotów:) wkońcu mam rekord szkoły w podciąganiu hehe bo u nas jak ktoś się podciągnie 10 razy to dostaje 6 tylko że jak ja wskoczyłem na drążek i podciągnołem się 24 razy to babka od razu podniosła próg i zrobiła wielkie oczy hehe

w każdym bądź razie należy ci się taki prawdziwy SOG

VegetaSSJ3
01-05-07, 19:05
Anorektyk kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!1

Mattt
01-05-07, 19:25
ciekawe jak ty wyglądasz?? :twisted:

kerlon
01-05-07, 20:55
Na tym pierwszym zdjęciu wygladasz jak Miro Klose xD
A tak to spoko jak dla mnie :) bo ja to chyba nigdy się tu nie będe mogł pochwalić :P heh

VegetaSSJ3
02-05-07, 10:38
Zaniedlugo wstawie swoje fotki to ci galy wyjda zobaczysz prawdziwa mase