PDA

Zobacz pełną wersję : skakanka



kaen
27-03-12, 21:16
chodzę na silke na której również są skakanki.
czy jest sens po każdej serii lub ćwiczeniu skakać?
4 razy po 20/30.

Czy to pozwoli mi trochę spalić tłuszczu.
na siłowni jestem 3 razy w tygodniu.Robię po 4 ćwiczenia na każdą partię mięśni.po 3 serie
czyli licząc było by od 960 do 1440 skoków.
Oczywiście jem ciemne pieczywo nie pije coli nie jem słodyczy staram się jeść po 4-5 posiłków dziennie.
najbardziej chciałbym spalić oponkę chyba jak każdy.

Damianpfighter
27-03-12, 21:37
Za mało skoków. Musisz z 5 tysięcy zrobić -.-

slim shady
27-03-12, 21:57
między seriami IMO nie ma sensu stracisz energie jaką potrzebujesz do ćwiczeń, po treningu możesz poskakać z 30 minut , jak nie masz kondycji to rób sobie to w seriach np. 5 minut, odpoczynek minuta i dalej. Jak jesteś ciężki to uważaj na stawy

Pronutrition
16-04-12, 20:56
Wcześniej odpowiednia rozgrzewka i powinno być dobrze,ale faktycznie jeżeli jesteś ciężki to możesz odczuwać potem ból stawów. Dla mnie osobiście nie ma to większego sensu,zamiast skakanki wolę rowerek.

alder
17-04-12, 02:11
Przy skakaniu tetn jest bardzo wysokie i to już nie są aerobowe ćwiczenia. Świetne na kondycję ale czy spalanie tłuszczu?

Pieczywo ciemne nie oznacza od razu odpowiedniej diety a tylko ona + aero pomogą Ci zrzucić oponkę.

Pronutrition
10-05-12, 14:08
Moim zdaniem na spalanie tłuszczu też,ale efekty przychodzą za jakiś czas,zresztą taj jak wcześniej. Jeżeli chcesz się pozbyć nadmiar u tłuszczu szybciej: biegi lub rowerek jak wspomniałem wcześniej.

alder
10-05-12, 14:31
Zdaniem fizjologow?

luo
11-05-12, 19:25
Lepsza skakanka niż siedzenie przed tv, co nie zmienia oczywiście faktu, że jedząc tak jak dotychczas za dużych efektów nie zobaczysz. Redukcję zaczyna się od zmiany żywienia

Pronutrition
11-06-12, 13:10
Chyba nie tylko redukcję, ale też ogólnie wszystko zaczyna się od zmiany trybu żywienia, czyli dobra dieta jest podstawą. Same ćwiczenia dadzą krótkotrwały efekt, obojętnie czy to skakanka czy rowerek.

Gwido
10-07-12, 22:28
posłuchaj sobie co o skakaniu na skakance mowia hodge twins: http://www.youtube.com/watch?v=fln49R_npXw