PDA

Zobacz pełną wersję : IRON HORSE - CREATINE CREAPURE Jak stosować ?



NaKi
18-03-12, 21:03
Witam zaczynam właśnie z siłownią Ważę 54 kg i mam 173cm.(już 2 miesiące chodzę) i kupiłem sobie Kreatynę,
I tam pisze
Stosowanie:

Stosować 2 razy dziennie z dala od posiłku 5g produktu (1 łyżeczka od herbaty). po 2 kapsułki. najlepiej przed i po treningu, popić szklanką soku lub napoju węglowodanowego.

Moje pytania to:
1.Jak mam to stosować np. przed szkołą i po treningu ?
2.Tam pisze coś ,,po 2 kapsułki. '' -a tam niema żadnych kapsułek, sam proszek.
3.Jak pisze że 1 łyżeczkę wsypać to ważne jest ile tym wody popije np pół litra czy 2 litry? Jeśli tak to ile ml mam popić.
4.Po ilu godzinach mógłbym coś zjeść.
5.Czy mogli byście mi to wyjaśnić jak mam stosować?
6.Czy mógłbym to spożywać np. tak ? :
Rano wstaje 7:30 nalewam do szklanki wodę mineralną do tego wsypuje 1 łyżeczkę (od herbaty) tej kreatyny i piję.W szkole np. o 12 coś jem. I o 18 po treningu znów nalewam do szklanki wodę mineralną do tego wsypuje 1 łyżeczkę (od herbaty) tej kreatyny i piję. I tak 7 dni w tygodniu ? tylko że w soboty i niedziele do szkoły nie idę :D

jak
18-03-12, 21:35
chlopie jak ty nie wiesz co sie z tym robi

fallenursus
18-03-12, 21:42
Jezeli tam nie ma kapsow a na etykiecie pisze ze w kapsach....to kurde bele nie wiem po kiego kupujesz u tych oszustow.
Wyedytowalem linka zeby wiecej ikogo z nas nie oszukali.
Dbam o naszych.
Chyna ze jestes jednym z nich to ban jak wstawisz jaki kolwiek link nie zwiazany z forumowymi sklepami.
Comprende?

NaKi
19-03-12, 19:48
Na etykiecie nie pisze nic że w kapsułkach
podam wam linka zobaczcie sobie

fallenursus
20-03-12, 03:23
2.Tam pisze coś ,,po 2 kapsułki. '' -a tam niema żadnych kapsułek, sam proszek.



Jezeli tam nie ma kapsow a na etykiecie pisze ze w kapsach....to kurde bele nie wiem po kiego kupujesz u tych oszustow.
Wyedytowalem linka zeby wiecej ikogo z nas nie oszukali.
Dbam o naszych.
Chyna ze jestes jednym z nich to ban jak wstawisz jaki kolwiek link nie zwiazany z forumowymi sklepami.
Comprende?


Na etykiecie nie pisze nic że w kapsułkach
podam wam linka zobaczcie sobie


wakacje tygodniowe za czytanie bez zrozumienia i kretactwo :)