PDA

Zobacz pełną wersję : Co jest by szybko przytyc ?? I co robic ??



MatejPRT
20-03-07, 13:26
Witam trenuje juz okolo tygodnia , stosuje odpowiednia diete oraz biore odzywki z olimpu Gain Bolic Gainger . Czy cos jeszcze powinnem brac ?? Czego jesc najwiecej by szybko przytyc ??

Mam 180 wzrosty waze tylko 60 kg i mam 17 lat . Jestem mala chudzinka tak szczeze mowiac :) Jak narazie na klate biore najwiecej 60 kg . Jest u mnie jeden problem ze nie moge czesto chodzic na silownie bo mam daleko :( I chcial bym w domu jakies cwiczenia robic . Pozdrawiam za kazda odpowiedz daje Sog'a

Sobian
20-03-07, 14:36
W domu mozna jak najbardziej ćwiczyć ogólnorozwojówke.

Na klatke pompki w różnych rozstawieniach ramion. Najlepiej je robić na krzesłach. Możesz założyć plecak z obciążeniem jak ci mało

Na trica i bica przydałby się jakiś hantel.

Plecy możesz robić w domu na drążku lub wiosłowanie plecakiem z obciążeniem.

Na nogi przysiady i wspięcia z plecakiem z obciążeniem

Na barki możesz plecak z obciążeniem przyciągać do brody

Na początek starczy.

Vegeto86
20-03-07, 19:00
j.w albo jak masz taka okazje kup sobie laweczke sztange i troche obciazenia bo w domu na samych pompkach duzej masy nie zrobisz. A co do odzywek to gainerek+kreatyna(najlepiej z dextroza). Nie martw sie o swoje 60 kg ja w twoim wieku tez tyle wazylem(: 60 kg na klate to tez wcale nie tak malo.

blackburn
24-03-07, 21:16
Witam trenuje juz okolo tygodnia , stosuje odpowiednia diete oraz biore odzywki z olimpu Gain Bolic Gainger . Czy cos jeszcze powinnem brac ?? Czego jesc najwiecej by szybko przytyc ??

Ty jeszcze nie wiesz czy spodoba ci się ten sport a już się za suple bierzesz :lol:
Jedyne co ci moge polecić na początek to jakieś HMB(ja zawsze stosuje HMB z treca liqud
180ml)

Aby przytyć jedz wysoko produkty wysoko węglowodanowe(ryż makaron, produkty mączne) i spróbuj zpowolnić metabolizm łykając rano i w południe łyżke oliwy z oliwy lub tran lub MCT


I chcial bym w domu jakies cwiczenia robic
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm