PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy !!:P



aneczka
05-03-12, 14:34
Hej :)) jestem dziewczyną lat 19 , mam 170 cm wzrostu i ważę 63kg , mimo , że nie uważam ze jestem jakaś gruba , to chcialabym zrzucic pare kilo do wakacji , na siłownię nie chodzę , ale moglabym cwiczyc w domu .
Moje pytanie dotyczy tzw.spalaczy tluszczu dostepnych na allegro , konkretnie mam na mysli Thermo Fat Burner , lub L-karnityne , czy moglby mi ktos doradzic . czy cwiczac sobie w domu ( brzuszki , a6w , jakies cwiczenia na nogi ) ograniczone kaloryczne jedzenie , slodycze i przy tym TFB , schudlabym te 5 kg ? czy TFB i L-karnityna jest polecana osobom cwiczącym na silowni regularnie i intensywnie ):happy:

Damianpfighter
05-03-12, 15:34
Osobiście odpuścił bym sobie wszego rodzaju odżywki i zaczął bym robić aeroby. 5 kg to jest bardzo mało. Ogranicz jedzenie tak aby nie być głodnym. Spójrz w dział dieta i masz tam na redukcje. Moja kobieta zrzuciła 18 kg w 6 miesięcy i czuję się świetnie ale zawdzięcza to diecie i ćwiczeniom. Życzę wytrwałości.

Chcę_być_wielki
05-03-12, 18:08
A jak mama, tata czy babcia z otyłością? Bo może duzo od genetyki zależeć i możesz z łatwością zrzucić kg , albo sie męczyć. A co do odzywek, to lepiej naturalnie to zrobić

slim shady
05-03-12, 19:06
Skup się na diecie ( zapraszam do działu dieta), l-karnitynka jest zdrowa ale wiele Ci nie da w kategorii odchudzania. Ważny jest też dobór ćwiczeń, wykonując zwykłe ćwiczenia możesz nie stracić tak dużo tkanki tłuszczowej, warto abyś wdrożyła trening aerobowy ( rowerek, steper, bieganie,pływanie, boks, skakanka). Pomocna też będzie zielona herbata, więcej ostrych potraw. Wywalenie z diety zbędnych składników, jak smażenie, słodycze, fast foody, słodkie i sztuczne napoje.

KowalX
05-03-12, 19:20
L-Karnitynę sobie podaruj. Lepiej tutaj sprawdza się zielona herbata. W domu możesz skupić się na treningu siłowym. Poza domem na wysiłku ciągłym o mniejszej intensywności. Połączenie obu wysiłków oraz świadome odżywianie powinno dać oczekiwane rezultaty. Środki podnoszące temperaturę ciała mogą przydać się bez względu na to czy jesteś osobą trenującą.

aneczka
05-03-12, 20:04
dziękuję bardzo za rady :)) pozdrawiam :))