PDA

Zobacz pełną wersję : Jak długo należy stosować Trec Clenburexin?



lolka
03-03-12, 12:56
Hej!
Mam na imie Ola i jestem nowa na forum.Mam kilka pytań odnosnie Trec Clenburexin.Stosowałam ten srodek przez jakis czas(2 opakowania)stracilam na wadze i chciałam zapytac czy nadal ma go brac???Waze 55 kg ,mam 170 cm i 28 lat.Cwicze od roku na siłowni-głownie był to trening cardio(4-5 razy w tygodniu po 1,5h)Od poniedziałku zamierzam zaczac trening siłowy (chce nabrac ładnej masy miesniowej- takiej kobiecej:).Mam juz gotowy plan cwiczen,pamietam oczywiscie o odpowiedniej diecie itd.Nie wiem tylko co z Clenburexin?Czy mam go nadal brac???Ten srodek pobudzał mnie fajnie i boje sie teraz ze jak go odtsawie nie bede miala tyle energii.Bardzo prosze o odpowiedz:)Czy są jakies przeciwskazania w dłuższym stosowaniu tego środka???Pozdrawiam :)

Micek185
03-03-12, 13:19
odstaw, to był środek na redukcje teraz jesli chcesz budować mase(kobieca ) musisz zmienić podejscie,diete a raczej ilości składników. jesli na treningach bedziesz ospała możesz przed każdym treningiem wypić mocną kawe lub zainwestować w kofeinę w tabsach to koszt ok25zł/100tabs.

tak poza tematem 1,5godz cardio to katorga przy dobrej diecie 50min to maks 4xtyg.pewnie przez ten czas straciłas dużó kg ale też miesni, nie masz efektu jojo?

KowalX
03-03-12, 13:28
Odstaw... Nie powinnaś chęci uzależniać od stymulantów.

lolka
03-03-12, 13:36
NIE efektu jojo nie mam.Czyli odstawiam ten specyfik i zabieram sie za trening.A czymoge brac aminokwasy rozgałezione i odzywke gdzie jest pol weglow i bialka?czasami nie mam czasu na posilek przed treningiem.?

Micek185
03-03-12, 13:39
aminokwasy jak najbardziej,one tez beda miały wpływa na jakość treningów i twoje smopoczucie choć to nie jest ich główny cel.
odzywkę mozesz brac pod warunkiem że wszystko bedzie się miesciło w twoim zapotrzebowaniu kalorycznym na dany dzien/dobe. ale odradzam stosowanie takich zamienników w porach przed snem czyli późnym wieczorem wtedy staraj sie opierac na białku,tłuszczach i węglowodanach ale tych złożonych czyli które maja dłuższy czas wchłaniana.
ps,rozumiem że masz na mylsi odzywkę typu BULK? czy zwykły gainer?

lolka
03-03-12, 13:41
Myślałam o zwyklym gainerze:)

lolka
03-03-12, 13:43
czy mam brać odżywke typu BULK???

Micek185
03-03-12, 13:44
na redukcji w ogóle bym nie bral sie za takie produkty jak gainer, za dużo tam cukrów prostych,bardziej radział bym poświęcić pół godziny w kuchni i zrobić własne batony węglowodnowo-białkowe, które raz że są pyszne a po drugie przydaja sie w sytuacjach o których Ty mówisz, np brak czasu,możesz je trzymac kilka dni w lodówce i jesć w razie potrzeby.

alder
03-03-12, 13:52
bulk zdecydowanie odpada. ale odzywka 72% i więcej bialka, czemu nie.

piuras86
03-03-12, 14:00
czemu bulk odpada jako szejk po treningowy ??? nie zawsze duża ilość białka jest korzystna dla organizmu, nawet nie wiemy kiedy a mozemy tym nadmiarem zakwasić organizm ...

alder
03-03-12, 14:04
na 90% każdy spożywający więcej niż 100g białek na dzień,ma zakwaszony organizm.

odpada, bo dba o linię.

Micek185
03-03-12, 14:05
zakwasic organizm jest strasznie trudne,ale bulk/gainer nadawał by sie jako żródło cukru po treningu ale nie jako przekąska w ciągu dnia czy w pracy, a o takiej tu mowa.


na 90% każdy spożywający więcej niż 100g białek na dzień,ma zakwaszony organizm.

odpada, bo dba o linię.

dopóki nie wyjdzie poza swój bilans kcl bedzie miała "dobra linie" :)

piuras86
03-03-12, 14:14
kto przekracza 2,4g białka to moze zakwasić organizm ;P

ale dobra co bedziemy sie tu dochodzić nieważne .....

a koleżanka sama niech spróbuje po trochu każdej opcji i sama bedzie wiedzieć co najlepsze ...

slim shady
03-03-12, 14:29
Najpierw ustabilizuj dietę, potem dobieraj do niej odpowiednie odżywki. Clenburexin możesz dokończyć i brać już jako energetyk przed treningowo, a nie typowo jako spalacz, potem ewentualnie kofeina w tabsach. Jak brak Ci energii to powinnaś znaleźć przyczynę tego stanu, może śniadanie jest złe, za mało godzin śpisz, zbyt męcząca praca, stres, drzemka w ciągu dnia może pomóc.


Co do zakwaszania organizmu to po prostu więcej warzyw i owoców polecam, albo ogarnięcie przelicznika PRAL

Pioter1994
03-03-12, 20:28
Trec Life EnerGGy.

Biorę jak mam słabszy dzień, od 2 -3 caps'ów przed samym treningów. Bardzo dobrze pobudza i zwiększa chęć do treningu. Niektórzy używają to do uczenia się :P

Szkoda tylko że ostatnio cena skoczyła o kilka złociszy :(

Micek185
03-03-12, 21:02
a rodzice wiedzą?

Pioter1994
03-03-12, 21:10
Jak kupiłem 1 pudełko to mamie pokazałem, powiedziałem że to kofa itd. to w końcu ją przekonałem, ale wolała żebym brał tak by nikt nie widział - jakoś lepiej dla niej tak było.

Jakiś czas temu kupiłem 2 pudełko i teraz już nie wiedzą - nawet jakby się dowiedzieli to co tam, przekonałbym ich bo w końcu ten suplement bazuje na składnikach naturalnych, lepsze to niż chlać tą benzynę w napojach energetycznych i przepłacać.

Zresztą jak chciałem sobie kupić kofeinę w tabletkach to rodzice byli raczej za bo wiadomo że lepsze to niż napoje tak jak wyżej napisałem, ale myśleli pewnie o aptekowej a nie ze sklepu z odżywkami. Zresztą, rodzicie powoli przekonują się do suplementów, oże dlatego że ćwicze jak głupi w piwnicy przy 5 stopniach, więc widzą mój zapałi nieuniknione jest to że w końcu będe brał większą ilość supli.

PS: Micek na święta od nich pierwsze białko dostałem więc widać zmiany heh :) kompletnie się tego nie spodziewałem...

alder
04-03-12, 09:45
kochają Cię

nie zawiedz ich z igłą.w dupie

Pioter1994
04-03-12, 13:23
Jeżeli będę chciał coś wbić to na pewno zastanowie się z 10 razy co ja robie, po co i dlaczego. Dopiero jak rozważę wszystkie za i przeciw to zdecyduje czy naprawdę warto.