PDA

Zobacz pełną wersję : dobre rady



Chcę_być_wielki
02-03-12, 10:33
witam.
Chciałbym się doradzić czy coś zmieniać w swoim planie treningowym, siła idzie mi bardzo dobrze, rozmiary w miarę, ale chcialbym cos zmienić żeby szło jeszce lepiej, bo wracam do porządnego ćwiczenia. Oczywiście jadło będzie, + być może suple.
Nie będę pisał ćwiczeń jakich uzywam, ale robię 4 serię (12,8,8,6), przy ćwiczeniu z jednym ćwiczeniem 4x8 ( chyba, ze nie czuję pompy), na barki łacznie w ćwiczeniach staram się dużo nie przekraczać 100 powtórzeń.
Cel: masa, masa, masa, siła

Damianpfighter
02-03-12, 11:24
Jeśli rośnie to nie zmieniaj nic. Zwłaszcza że mówisz że idzie siła i rozmiary. Ewentualnie jakieś dropsety bym robił.

Micek185
02-03-12, 13:38
to zalezy jakie masz priorytety, czy bardziej nastawiasz się na siłę czy mase. wszystko tez bardziej bedziesz regulował jedzeniem, musisz wybrac kierunek wtedy bedziesz o wiele szybciej dochodzil do swoich założeń.

slim shady
02-03-12, 19:08
Nie podajesz planu i mamy Ci doradzić czy coś w nim zmienić. Nie jesteśmy jasnowidzami. Jak rośniesz to nie narzekaj i ćwicz dalej. Ogarnij dwa pierwsze numer BBmagazine, tam opisałem różne metody którymi będziesz mógł urozmaicić trening.

Chcę_być_wielki
02-03-12, 22:43
Muszę narzekać, bo mi ciagle mało :P

KowalX
03-03-12, 11:00
Jedną z cech bycia mężczyzną jest cierpliwość :)

alder
03-03-12, 14:02
szczególnie gdy kobieta dochodzi długo ;-)

chciwość,lapczywosc nadgorliwosc- cechy pakerow co mają najczęściej kontuzje