PDA

Zobacz pełną wersję : Czy nitrobolon jest bezpieczy?



Macu
20-03-07, 13:07
Jadłem nitro przez 3 dni. W trzeci miałem dość obfity krwotok z nosa Ciśnienie mam ok. Krwotok powtarzał się ok. 9 razy. Lekarz przepisał mi wit. c i jakiś środek wspomagający krzepliwość krwi. Za jakieś 2tyg. chcę ponownie rozpocząć cykl. Od 4 dni mam wszystko się uspokoiło. Możliwe że przyczyną były zbyt duże dawki (15g/dzień). Jakie dawki będą odpowiednie i czy w ogole mogę to jeść? Mój staż-1,5r Waga 75kg przy wzroście 183cm wzrostu. PZDR:)

Dexter1900
20-03-07, 13:18
Wow nie za duzo 15g ?:D

1990Mariusz1990
20-03-07, 14:09
Siemka nie ma się co martwić na zapas, krwotok z nosa to nic takiego, napewno byłeś przemęczony. Ten typ z góry napewno nigdy nie brał NB bo nie że 15g to zalecana dzienna dawka!!! Ja teraz wcinam NB II i jest zajeb***, wszystko idzie w górę! Sam też nie dawno miałem krwotok z nosa ale wtedy byłem chory na grypkę;( PZDR i rośnij wielki!!!

Prezydent_1c
20-03-07, 15:06
Ta odżywka zawiera gliceryne która odciąża serce w pewnym sensie ... Mogło to wpłynąć na twój krwotok z nosa. Spróbuj jeszcze raz brac NB a jak problem się powtórzy idz z tą odzywką do lekarza i będziesz wsyztko wiedział ,,,

Punisher
20-03-07, 15:48
Nitrobolon2 powoduję większy przepływ krwi w organiźmie więc szybszy transport krwi do mięśni i zwiększone ciśnienie w żyłach.

Ta odżywka zawiera gliceryne która odciąża serce w pewnym sensie ...
Odciąża ? Jak?

Tak 15g to zalecana dzienna dawka. Nie wiem jak to mogło być, że miałeś krwotok?
Może za mocno przeciążony albo osłabiony byłeś? Albo mieszałeś NB2 z białkiem?

jonasz7
20-03-07, 15:56
Może dlatego że diety nie trzymasz i na NB przeciążyłeś organizm, a często tobie kicha z nosa leci??
pzdr.

Macu
20-03-07, 20:07
Moze rzeczywiscie bylem przemeczony. Mialem lekka grypke. Juz jest wszystko w porzadku, jak sie to powtorzy to pojde do lekarza ;)
Dzieki.

Prezydent_1c
20-03-07, 21:54
sofok666, NB nie powoduje szybszego przepływu ... Tylko podwyższa się poziom czerwonych ciałek krwi które pracują efektywniej i transportują (z ta samoą szybkością jednak większą efektywnością) substancje odzywcze do mięśni. A co do jest gliceryna i jak działa to odsyłam zainteresowanych do lekarza z odzywką i wtedy wszytko o niej powiedzą. Powiem tylko tyle ze biorą ja ludzie przed zawałem serca zeby ułwtaić mu prace w pewnym sensie. Dlatego na opakowaniu pisze ze moga wystąpić nudności i bóle głowy o ile dobrze pamiętam.

Cielu7
20-03-07, 22:27
mozliwe ze masz za cieżki trening moze troszke trzeba odpoczac i zredukowac ciezary jak narazie a witaminka c jest na scianki wzmacnia je do tego tez mozesz lykac skrzypowite to tez wzmacnia scianki wlosy i paznokcie a i miedzy seriamy rób odsepy dluzsze niz dotychczas tak samo mial moj qumpel ale juz jest dobrze POZDRAWIAM :)