PDA

Zobacz pełną wersję : przybranie na masie mięśniowej bez diety



MGtest
23-02-12, 19:50
Witam ćwiczę niecałe dwa miesiące własnym planem bez diety jak na razie efekty siłowe mnie zadowalają lecz chciał bym przybrać na masie lecz nie mam czasu na dietę bo często jem nieregularnie, od kwietnia chciałem zacząć brać białko przez jakieś 2miesiące żeby przybrać minimum 6/8kg obecnie mam 180wzrostu i ważę 74kg Jak myślicie poda mi to na siłę i masę ? Jeszcze prosił bym o podrzucenie informacji jakie białko miał bym stosować i mniej więcej ile by mnie to kosztowało. Z góry dziękuje, pozdrawiam

Damianpfighter
23-02-12, 20:02
Jeśli Ty myślisz że po białku urośniesz to strzel se barana to raz. Bez dobrego koryta to możesz zapomnieć o masie. Białko to tylko dodatek do diety a Ty na nim opierasz cały sukces.

slim shady
23-02-12, 20:36
Czy urośniesz czy nie to nie wiadomo. Jak postanowisz ustabilizować posiłki to dopiero pisz.

KowalX
23-02-12, 21:11
Jeśli Ty myślisz że po białku urośniesz to strzel se barana to raz.

Można to powiedzieć z kulturą wobec innego użytkownika.

MGtest
23-02-12, 22:16
Damianpfighter ja nie opieram sukcesu na białku.. Nie znam się na tym za bardzo więc pytałem, z ustabilizowaniem posiłków będzie ciężko jedynie śniadanie i kolacje mógł bym jeść zawsze o tej samej porze, dziękuję za rady.

slim shady
23-02-12, 22:57
a resztę ? nie musisz jeść codziennie o tej samej porze tylko wtedy kiedy wyjdzie Ci czasowo

gangster
24-02-12, 14:59
Na początku zawsze jest jakiś efekt nawet bez diety,ale później bez diety nic nie zdziałasz,organizm musi mieć z czego budować mięśnie,nie jesz nie rośniesz-proste,próbujesz iść na łatwiznę kupić białko i przytyć 6/8kg-zapomnij o tym,naucz się wcinać co około 3godz a masa sama ruszy i jak już to kup sobie później jakiegoś gainera a nie białko.