PDA

Zobacz pełną wersję : Dużo mniejsze lewe przedramie



fryc08
10-02-12, 10:47
Witam
Tak jak w temacie mam duzo mniejsze lewe przedramie w prawym mam 33,5cm a w lewym 31,5 to 2cm roznicy!! Nie wiem jak moglem do tego dopuscic i fakt jest ze czuc ze lewa jest slabsza przy kazdy wykonywanym cwiczeniu. Co robic panowie z takim czyms?

silnymat
10-02-12, 16:03
nawijanie sznurka na jakiś kij.
Do jednego końca sznurka przyuwiązujesz obciążenie np.butelke/baniak z wodą/piachem (w zależności od potrzeb) .Drugi koniec sznurka przywiązujesz do kija/rurki itp. i nawijasz do końca butelke na sznurek, jak już nawiniesz to odwijasz i tak w kółko

szycha
10-02-12, 16:43
Witam
Tak jak w temacie mam duzo mniejsze lewe przedramie w prawym mam 33,5cm a w lewym 31,5 to 2cm roznicy!! Nie wiem jak moglem do tego dopuscic i fakt jest ze czuc ze lewa jest slabsza przy kazdy wykonywanym cwiczeniu. Co robic panowie z takim czyms?
Ćwicz przedramię dwa razy w tyg.

fryc08
11-02-12, 09:52
silnymat - masz sposob dosc kosmiczny.
szycha - moze jakis pomysl na cwiczenia ktore dobrze wplyną na rownomierny przyrost?

///M
11-02-12, 14:57
1. Zmień chwyt w martwym jak robisz chwytem mieszanym. Znaczy się ze lewą łap nachwytem a prawa pod chwytem.
2. Wal konia lewa :D

fryc08
11-02-12, 15:21
1. Nie robie mieszanym chwytem mc
2. ciezko walic lewa:Dhehehe

Micek185
11-02-12, 18:21
2. ciezko walic lewa:Dhehehe

widzę masz duże pojęcie w temacie :D

poważnie mówiac moes robic więksosć cwicen małpim chwytem bicepsy, wioslowania, mc,nawet ściągania drążka, do mc pasków uzywaj ale tylko do ostatnich serii.
moesz wrzucić jakies cwicenia na przedramie np nawijanie sznura na sztangę sztanga na stojakach do stojaków pusta, prywiązujes snur a na jego koncu mas np 5kg krążek,i samymi nadgarstkami nawijasz sznur do konca a później odwijasz.

fryc08
11-02-12, 22:09
przy treningu na biceps mam wlasnie cwiczenie ktore dobrze rozwija tez przedramie chodzi mi o mlotki. wiosłowanie hantla tez wlasnie robie. zauważyłem np ze przy wyciskaniu francuskim sztangi stojac zza glowy pierwsza reka mi sie prostuje lewa reka a prawa tak jakby wolniej co daje wieksze obciazenie dla prawej niz na lewej i w innych tez tak jest a przy tym cwiczeniu poprostu to idealnie widac. I tu moze byc przyczyna tego. Pasuje za kazdym razem pamietac aby obydwie rece pracowaly tak samo w tym samym momencie sie prostowaly i mialy to samo tempo.

szycha
13-02-12, 00:44
Tradycyjne uginania sztangi nach i podchwytem, trzymanie szt. nach i podchwytem (duży ciężar) tak długo jak dasz radę oraz śmigiełki - czyli hantle w łapę i skręcanie dłoni w nadgarstkach na ławie. Można stojąc ale opierając o ławke , jest stabilniej. Wykonuję te ćw i poprawił mi się chwyt.

fryc08
13-02-12, 14:37
szycha. o widzisz srobuje tych cwiczen:)

slim shady
13-02-12, 18:02
Sztange zamień na hantle, możesz też robić zwisy na drążku, nawijanie sznurka też jest dobre,