PDA

Zobacz pełną wersję : Mono + Nox pump



Kamilsr
09-02-12, 17:17
Witam. Zaczne od początku 2 mies temu byłem na 6tyg cyklu na mono. Wszystko idzie w dobrym kierunku, ale chciałbym sie troche "odtłuścić". Zacząłem biegać w dnt (wt,czw,sb) i robić ćwiczenia na brzuch, konretniej a6w. Mono zostało spokojnie na następny cykl. Rozmawiałem z trenerem powiedział abym zaczął kolejny cykl + http://www.musclepower.pl/dorian-yates-ultimate-nox-pump-30-saszetek na pobudzenie, dobrej klasy białko i myślałem o dorzuceniu do tego HMB. Mówi, ze po takim czymś tłuszcz nie powinien być przeszkodą, bo jeśli bd biegał to spokojnie zrzucę to do lata. Co myślicie o takim zestawieniu ?

Waga 80Kg
Wiek 18lat
Wzrost 180cm

g-kick
09-02-12, 17:24
daj spokoj sobie z tym hmb , za to policz dokladnie diete i zastanów sie co ty masz do zrzucenia bo wage masz dobrą nawet wg tego badziewia jakim jest BMI , co do doriana to jest ok , ale zacznij od połowy porcji bo na niektorych zbyt mocno działa w kwesti pobudzenia

Kamilsr
09-02-12, 17:37
Wieczorem wrzuce fotki, sporo słyszałem, ze to HMB w zasadzie nic nie pomaga, ale głównie od ludzi nie mających styczności z odżywkami. Czyli jest to całkowicie zbędne ? może co dorzucić zamiast tego HMB ?

Kamilsr
09-02-12, 22:05
odświeżam

Damianpfighter
09-02-12, 22:06
Zapodajesz fotki?

HuGsoN
26-02-12, 04:01
HMB syf- 800 megacapsów zjadłem, kasa paszła w ch0j.