PDA

Zobacz pełną wersję : Alri Venom Hyperdrive - ktoś stosował? wasze opinie?



karpiol
09-02-12, 13:54
Witam

Miałem przerwę w treningach i zalałem się fat-em (104kg) wracam na siłownie i chciałbym wrzucić od razu jakiś spalacz tłuszczu. Co sądzicie o Alri Venom Hyperdrive? Mieliście
Liczę na waszą pomoc ;)

Pozdrawiam
nie wstawiamy linkow z alegro-regulamin!!

slim shady
09-02-12, 14:04
Napisz coś o sobie, wiek, waga, wzrost, poprzednie spalacze jakie brałeś, ile chcesz zrzucić, jak wygląda Twoja dieta, trening siłowy i aerobowy.

fallenursus
09-02-12, 14:10
Mam to w domu czasami podjadam zamiast efy i kofy bez rewelki

karpiol
09-02-12, 14:22
Napisz coś o sobie, wiek, waga, wzrost, poprzednie spalacze jakie brałeś, ile chcesz zrzucić, jak wygląda Twoja dieta, trening siłowy i aerobowy.
Mam 22 lata, staż treningowy około 3 lata z półroczną przerwą, waga 104kg przy wzroście 180cm.
Żadnych spalaczy wcześniej nie stosowałem stąd brak doświadczenia z nimi.
Było by fajnie zbić wagę do 85-90kg i dopiero później wziąć się za budowanie czystego mięśnia.

Jeśli chodzi o trening to od miesiąca ogólnorozwojowy żeby przyzwyczaić się znów do wysiłku później normalnie dzielony plan treningowy, aeroby teraz głównie rowerek stacjonarny bo zimno na dworze a później jakieś biegi może jak będzie cieplej. Diety jako takiej nie mam, odrzucam wszelkie słodycze, napoje słodzone, tłuszcze zwierzęce, jogurty, ziemniaki i ryż do minimum. Podstawą są filety, ryby, twaróg, warzywa, czyli przeważa białko.

slim shady
09-02-12, 16:35
Na razie skup się na ustabilizowanie jadłospisu. Musisz uważać też na ilosć spożywanych kalorii a nie tylko na jakość posiłków. Ogranicz smażone posiłki. Możesz do diety dołączyć ocet jabłkowy, zdrowe tłuszcze typu oliwa z oliwek też się przydadzą. Jedz więcej ostrych potraw (pieprz cayenn). Co do spalacza to vanom może być za mocny na początek, i raczej wrzuciłbym spalacz na koniec redukcji żeby pozbyc się cięzkiego fatu. Na razie powinna ci wystarczyc dieta i trening. W zależności od kondycji rób aeroby, jak nie masz kondycji zaczynaj 3 razy w tygodniu po 20-30 minut
potem zwiekszasz do 4-6 razy w tygodniu i wydłużasz też czas (staraj się nie przekraczać godziny), do tego dobry będzie trening FBW. Przed treningiem możesz wypić mocną kawe z imbirem i cynamonem. Pij też zieloną herbatę. Ze słabszych spalaczy to moge polecić Body Fire.

karpiol
10-02-12, 16:25
Co do spalacza to vanom może być za mocny na początek, i raczej wrzuciłbym spalacz na koniec redukcji żeby pozbyc się cięzkiego fatu.

Czyli pomijając wszelkie kwestie Venom jest dobrym spalaczem?