PDA

Zobacz pełną wersję : Ból nóg



PanT
20-01-12, 10:55
Witam. Nie wiem jak opisać ten przypadek, ponieważ nie umiem dokładnie określić co mnie boli, ale może ktoś miał podobnie i wie ocb. Otóż od czasu do czasu bardzo boli mnie dolna część nogi nad samą stopą (dół piszczela). Nie wiem czy to ból kości, ścięgien czy mięśni. Gdy chodzę albo spinam nogi to mnie to boli. Głównie po treningu MMA czy robieniu nog na siłowni ale również wtedy gdy biegam. Wątpie czy jest to spowodowane złym butem na przykład ? Proszę o każdą radę jak ktoś wie coś na ten temat. Pozdrawiam.

wolnickee
20-01-12, 22:18
Miałem tak samo pewien czas temu jak podnosiłem palce stopy do góry i podczas biegania (bolał mnie piszczel ok.15 cm nad kostką). Nie wiem dokładnie czym było to spowodowane ale przypuszczam ,ze przez bardzo czeste bieganie po twardym podłożu(beton). Przestałem biegac i z czasem samo przeszło.
Teraz biegam po miękkim podlozu i jest ok.

silnymat
26-01-12, 15:07
ja ci powiem ze też tak mam od casu do czasu boli mnie ten odcinek piszczeli, ale nie jest to jakiś mocny ból,raczej w granicy troche odczuwalnej. Powiem ci szczeze ze nie mam pojecia od czego to może być ale jakoś mi nie przeszkadza i się nie zastanawiam co może to być ;) bo raczej napewno od tego nie padnę a boleć mocno nie boli :)