PDA

Zobacz pełną wersję : STORM - przed czy po treningu?



Chesterxxxxx
16-01-12, 22:22
Siemanko,

jutro przybędzie do mnie Universal Storm. To Mój 1szy stack kreatynowy i producent zaleca brać go po treningu ale kilka substancji znajdujących się w Nim jest bardzo przydatna przed treningiem...i nie wiem jak będzie efektywniej tzn zdaje sobie sprawę, że jeden czy drugi sposób nie zmieni przydatności o 20 czy 30% ale jeśli nie robi to różnicy to wolałbym przed brać Storm`a bo po treningu trzeba zjeść BCAA, Białko i Pełnowartościowy posiłek i jeszcze wziąć prysznic więc jak to pogodzić...w czasie.

Z góry Dzięki za pomoc.

gustav21
17-01-12, 14:39
storm jest potreningowym stackiem skoro chciales przedtreningówke trzeba było zamówić shock therapy albo domów ją

Chesterxxxxx
17-01-12, 16:33
Tylko producent uważa, że to potreningówka żeby ludzie kupowali też przedtreningowke w komplecie Shock+Storm.

Skład natomiast mówi co innego, tak naprawdę Tuaryna, Arginina, Beta-alanina, Betaina są składnikami większości przedtreningówek. Ja nie toleruje kofeiny więc Storm ze swoimi dodatkami byłby idealny jak przedtreningówka.

A może pół porcji przed a pół po?

Jakie znaczenie ma kreatyna przed a jakie po treningu? Kiedy ma większe? Bo Ja Mono brałem i tak i tak, KA brałem i przed i po i zawsze byłem równie zadowolony. Coś czuj, że to nie ma różnicy...

Lordunio
17-01-12, 16:55
Zawsze organizm ma największe zapotrzebowanie po treningu, co za tym idzie, zdecydowanie lepsza pora na storma jest po nim.

Zobacz na przykładzie zwykłego mono, co raz więcej osób na forum, a szczególnie luo i fallen zaleca przyjmowanie takich środków po treningu, w jednej dużej dawce.

Chesterxxxxx
17-01-12, 18:03
Mhm, no ok niech tak będzie.

W takim razie jak po kolei ułożyć po treningu: BCAA, Storm, Białko, Posiłek?

Lordunio
17-01-12, 21:42
BCAA w proszku, czy w kapsach?

Jak w proszku, to chyba nic się nie stanie jak wymieszasz to razem ze stormem i wypijesz, jak w kapsach to przepij stormem i będzie.
Od razu po tym białko + cukry proste.
Tak 30-60min po treningu jakiś posiłek pełnowartościowy.

Nie kombinowałbym za bardzo, niech się jeszcze inni wypowiedzą.