PDA

Zobacz pełną wersję : Dziennik Treningów Online vs Papierowy



Davi
16-01-12, 21:18
Witam,
Jakim zdaniem warto prowadzić dziennik treningowy + dietki + ile się ogólnie na siłce siedziało i co się robiło .
Lepiej prowadzić tutaj na forum czy we własnym zeszycie ?

A może i to i to??


Pozdrawiam

Pioter1994
16-01-12, 21:23
Ja prowadzę (a raczej prowadziłem na forum bo teraz brak czasu na wpisy od czasu do czasu coś wrzucę) to i to :)

+ jest zawsze taki że jak coś robię źle to zawsze ktoś może się na ten temat wypowiedzieć i naprowadzić mnie na dobrą drogę :)

Pozdrawiam :)

krzys1986
16-01-12, 21:30
Proponuje prowadzić zarówno na forum jak i w własnym zeszycie.
Również możesz wpierw wypisać wszystko na forum, tzn plan itd itd, ktoś to oceni i będziesz tak trenował. a co jakiś czas rób własny pomiar :):)

DTX
16-01-12, 21:44
Na forum jest duzo lepiej, bo zawsze ktos skoryguje Twoje błędy, pomoze :)
Ale jak Pioter wspomniał, nie zawsze jest czasu

krzys1986
17-01-12, 14:19
To że ktoś skoryguje twoje błędy nie znaczy że skoryguje twoje błędy podczas wykonywania ćwiczeń na siłowni :):)

DTX
17-01-12, 14:54
A czy tak powiedziałem?
Prowadzenie dziennika zeszytowego skoryguje błędy podczas ćwiczeń?

Na forum zawsze mozna wrzucic filmik do oceny, wyjda bledy w diecie lub w samej rozpisce treningowej. Więc ma duzo wiecej plusów.

krzys1986
17-01-12, 15:35
A czy tak powiedziałem?
Prowadzenie dziennika zeszytowego skoryguje błędy podczas ćwiczeń?

Na forum zawsze mozna wrzucic filmik do oceny, wyjda bledy w diecie lub w samej rozpisce treningowej. Więc ma duzo wiecej plusów.

Hmmmmm...........
W sumie masz racje :):):)

Mr. X
17-01-12, 20:56
Pewnie że lepiej będzie jak ktoś zobaczy twój plan lub filmik jak ćwiczysz Niż jak sam będziesz oceniał
Jak najbardziej jestem na tak!

Davi
28-01-12, 20:49
A tak oprocz tego forumowego to co w zeszycie zapisywac ? Co jadlem i kiedy , kiedy np. robilem trening aeroby + ile , jaki trening silowy zrobilem i co caly dzien ogolnie robilem? A pozniej to przepisywac na forum ? Najlepiej to w formie tabelki w zeszycie robic?

Pronutrition
16-02-12, 11:05
Możesz zrobić sobie dokładną rozpiskę z dietą gdzie będziesz prowadził obliczenia kalorii- ja tak robiłem. Czasu na siłce nie licze,bo to nie stresuje,ale dokładnie prowadzę w swoim zeszycie zapisać odnośnie ćwiczeń. Ile serii,powtórzeń itd. wszystko pisze ręcznie.ma to dla mnie dużą wartość.