PDA

Zobacz pełną wersję : Nowicjusz :(



Brainstorm
19-03-07, 15:06
>> wiek - 19 lat / wzrost - 192 cm / waga - 80 kg <<

Dziś zacząłem ćwiczyć i stosować Trec Mass XXL.
Mam możliwość korzystać z siłowni w szkole, a w domu dysponuję tylko 5 kg x 2 hantlami.

Proszę o pomoc :oops:

• jaka dieta i w jakich ilościach?
• jak częste ćwiczenia i jaka ich intensywność?

Sobian
19-03-07, 16:49
Przecież topików z dietami są miliony! Sprobuj sobie jakas ulozyc i co najwyzej daj do oceny.
Ile razy w tygodniu i na jaki okres czasu masz mozliwosc korzystania z silowni w szkole? 2x5kg hantle raczej ci nic nie dadza, troche malo do czegokolwiek :/

Brainstorm
19-03-07, 18:35
Mam w-f 3 razy w tygodniu po 45 min. ale mogę w inne dni również na siłownię przychodzić.

Sobian
19-03-07, 18:42
Na poczatek jest w podwieszonych ogolnorozwojowka, po ok 2,3 miesiacach gdy przyzwyczaisz sciegna do obciazen mozesz zastosowac np: push&pull. Narazie staraj sie tylko raz w tygodniu trenowac dana partie. Na duze partie ok 12 seri po 10 powtorzeń, na mniejsze 9 serii po 8-10 powtorzen. Potem mozesz stosowac progresje ale po to wpadnij dopiero za jakis czas

Pozdrawiam i powodzenia w treningach :grin:

PS: Ułóż koniecznie diete i walnij do oceny. Z pustego i Salomon nie naleje :)

Brainstorm
19-03-07, 18:59
Tylko, że specjalnie w tytule napisałem 'Nowicjusz', żebym nie czytał o jakiś seriach :sad: Na czym to polega?

Ikar
19-03-07, 19:08
np 4serie po 10 powtorzen = podchodzisz do sztangi podnosisz ja 10 razy robisz chwile przerwy i robisz to 4 razy :d czemu otworzyles 2 takie same tematy i w obu piszesz na ten sam temat jak juz masz jeden w treningu to o nim pisz a nie piszesz w diecie o treningu

[ Dodano: 19-03-2007, 19:11 ]
sorka pomylka w treningu nie umiesciles tematu tylko w diecie i odrzywkach :d lecz nie zakladaj 3 takiego samego :D

Nowicjusz
19-03-07, 21:25
Chłopaki a ja jestem drugi nowicjusz na razie nie będę otwierał nowego tematu :D jestem chudy jak bolec, wysoki jak nie wiadomo co :D ważę 67 kg , mam 17 lat :D w zeszły poniedziałek zacząłem cwiczyc ;) jestem w trakcie układania diety, jak skończę podrzucę do oceny :D mam nadzieję, że nie dam ciała :D:D:D

A i dodam, że właśnie wróciłem z siłki ;) i im dłużej chodzę tym bardziej jestem napalony , z tym , że dziś usłyszałem nowinę ze muszę zarzucic jakąs odżywkę , a myślałem, że się obejdzie :| no coś czego nie robi sie dla wyglądu :D:D

Ikar
19-03-07, 21:35
nowicjusz nie kupuj narazie zadnych suplementow cwicz na sucho no chyba ze bardzo chcesz to mozesz kupic sobie gajnera uloz sobie diete jak narazie trening ACT

Nowicjusz
20-03-07, 08:37
Właśnie za bardzo do tego sie nie palę. Wszystko byłoby dobrze gdyby wczoraj na siłowni nie podszedł do mnie jeden stały bywalec :) i powiedział mi, że muszę brac odżywki bo popalę (czy też spalę) sobie mięśnie ;O a naprawdę mam chude ręce, w ogóle cały jestem chudy, ale najwyższy w klasie ;) coś za coś , żyły mi tak sterczą , że szok , nie wiem co robic :| Doradzono mi wczoraj , jakąś odżywkę ( nie pamiętam nazwy) węglowodanową z dodatkiem białka no i jeśli myślę poważnie o cwiczeniu to kreatynę.

Ikar
20-03-07, 12:41
jak narazie nie mysl o kreatynie. uloz sobie diete to nic nie popalisz :D a te odrzywki o ktorych piszesz to sa wlasnie gajnery

Nowicjusz
20-03-07, 18:15
No to masz SOG`a ;)

Aha i najważniejsze, czyli te gajnery mogę śmiało brac :>

Ikar
20-03-07, 18:56
tak napewno ci nie zaszkodzą, a wspomoga twoja diete

Nowicjusz
20-03-07, 19:06
Spoko, dzięki za wszystko ;)