PDA

Zobacz pełną wersję : Don't be a pussy - be BIG BALLER



BigBaller
13-01-12, 14:40
No dobra, to jedziemy. Relacje zakladam po to jak kazdy - zeby zwiekszyc swoja motywacje, sledzic postepy itp. Ale przede wszystkim po to zeby tutejsze stare wyjadacze (i nie tylko) wspomogly dobra rada, powiedzialy co robie zle, co dobrze itp. A takze po to zebyscie, kiedy na to zasluze, dali jakiegos soga czy podlechtali moje ego w inny sposob. A kiedy bedzie trzeba zjebali mnie konkretnie, bo to motywuje tak samo jak pochwaly, o ile nie bardziej.

Wiek: 20 lat
Waga: 70.5kg

Pomiary:
Wzrost: 180cm
Talia: ~80cm
Klatka: ~105cm
Ramie: 34cm
Przedramie: 29cm
Udo: 54cm
Łydka: 36cm


Sytuacja wyglada mniej wiecej tak. Od marca 2011 roku przperowadzilem sie i niestety z braku mozliwosci nie mialem kontaktu z silownia. Zeby nie wypasc chociaz z kondycji zakupilem sobie skakanke, pozniej doszedl moj drazek ktory dalem do przeciecia i dospawania i ktory jest teraz moim zajebistym drazkiem o dlugosci 95 cm ;D. Nastepnie hantle, gryf lamany i troche obciazenia.

I tak do dzisiejszego dnia trenowalem sobie w miare regularnie. Ale od dzisiaj FINITO. Zadnego "w miare" regularnego trenowania tylko OSTRE DAWANIE SOBIE W PIZDE jak za dawnych czasow.

Trenuje w domu i zdaje sobie sprawe ze treningiem domatora cudow nie zyskam. Ale z drugiej strony jestem pewien ze jesli bede systematycznie trenowal, jadl porzadnie i dawal sobie ostro po dupie to jestem w stanie przybrac na masie i wygladac lepiej.

Moj cel: NIE BYĆ PIZDĄ no, to tak ogolnie ^^ a zeby byc bardziej dokladnym, to chce wrocic do dawnej formy. Przyjebac do 80kg i wygladac jak kiedys:
562656275628
Poza tym glownie zalezy mi na kondycji, bo zaczynam trnowac kick boxing.

Foty z obecnego stanu wstawie pozniej. Bede tez opisywal jakim systemem trenuje (tu mam nadzieje na wasza pomoc, chcoiaz wiem ze trenujac w domu nie ma za wiele mozliwosci), co zre, co mnie motywuje itp.

MOTYWATORY:
No, to na poczatek.
5629

Pioter1994
13-01-12, 17:39
Plan treningowy? Dieta? :)

Powodzenia !

xxmłodyxx
13-01-12, 22:51
Jezeli o kondycje to skakanka dobry wybór:D Powodzenia:D

fallenursus
13-01-12, 22:54
I see you....

http://www.veradio.com/blog/serg_ballin.jpg

BigBaller
14-01-12, 00:17
@ursus
ssij miszczu :* jeszcze sie zdziwisz jak dopierdole bez tych wszystkich koksow ktorych ty potrzbeujesz zeby 5kg przybrac : - )

@Pioter
Dobra, co do diety. Jakies tam pojecie mam, ale zadnego specyficznego planu nie ukladam, po prostu staram sie wpierdalac rzeczy takie jak: jajka, makaron, ryz, twarog, tunczyk, platki owsiane, otreby, suszone owoce, piers z kurczaka, banany, pomarancze, mleko itp. I unikac: fast foodow, slodyczy, czipsow, coli i innych gazowanych slodkich szitow (chyba ze po treningu), zarcia smazonego w tluszczu itp itd.

Suplementy - narazie nie ma. bedzie kasa, to pomyslimy nad jakimis odzywkami. A jesli chodzi o koks to nie planuje.


A wiec dzisiaj:
- Plecy: Podciaganie na drazku 6/6/5/5
- Klata: Pompki: 10/10/10/8
- Nogi: Przysiady ze sztanga 10/10/8/8
- Barki: Unoszenie hantli bokiem 10/10/8/8
- Biceps: Unoszenie hantli z supinacja 10/10/8/8

po treningu byl tunczyk z cola
obiad: makaron z miesem (mielonym najtanszym z biedronki .i. )
kolacja: jajca


Normalnie az mnie korci zeby wstawic teraz foty zeby pokazac fallenowi ze nie wygladam jak jego przystojniak. Ale nie, nie chce mi sie : (
Jutro :P

Sub-Zero
14-01-12, 01:17
Tuńczyk z Colą mówi sam za siebie :D

Mięso mielone najtańsze = Odrzynki wszystkie z rzeźni ahhaha + 30 % FAT

Spinasz się jak bys miał z 45 w łapie , wyluzuj i nie podskakuj za dużo bo przez kable to każdy cieć jest cwany

fallenursus
14-01-12, 01:39
po treningu byl tunczyk z cola


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQN4-n4Qoo8ctVL3xSCA_gRJGGtmIQ4cdaHJuGnNhP681kGAD8zvNaP Oa4Fvg

BigBaller
14-01-12, 02:12
omfg, tacy z was pro pakerzy a nikt nie slyszal o shake'u tunczyk + cola O_______________O Na niejednym forum ludzie o tym pisali, a jezeli rzeczywiscie to nie to, to lepiej by bylo napisac na co to zamienic.

wogole jak dwa lata temu uzywalem tego forum jakos inaczej bylo. czegos sie mozna bylo dowiedziec a teraz widze poziom poszedl w dol troche. oprocz foto spamu fallena chyba nic wiecej nie dostane.

fallenursus
14-01-12, 02:21
pokory troche ziomus, nikt tutaj jeszcze nikogo nie olal. a tym bardziej ja , jak ktos zadaje porzadne pytania i slucha.

BigBaller
14-01-12, 02:27
no to pytanie: widzialem w huj postow na polskich i zagranicznych forach jak koksy pija zblendowane shake'i tunczyka i coli. Wiec co jest zlego w puszczce tunczyka i szklance coli jako posilek potreningowy? czyste bialko i cukry proste

fallenursus
14-01-12, 04:10
omfg, tacy z was pro pakerzy a nikt nie slyszal o shake'u tunczyk + cola O_______________O Na niejednym forum ludzie o tym pisali, a jezeli rzeczywiscie to nie to, to lepiej by bylo napisac na co to zamienic.

wogole jak dwa lata temu uzywalem tego forum jakos inaczej bylo. czegos sie mozna bylo dowiedziec a teraz widze poziom poszedl w dol troche. oprocz foto spamu fallena chyba nic wiecej nie dostane.

are you fucking retarded or 12 years old with no sense of humor?- tlumaczenie- jestes glupi czy masz 12 lat bez poczucia humoru?
get your shit outta here if you dont like this forum, simple as that.-tluamczenie- jak sie kwa nie podoba to zabieraj swoje zabawki i wypier..z tej piaskownicy

ps. czy gdzies napisalem ze tuna z cola to zly wybor po treningu? zdziwko tylko ze walisz to w gardlo bez odruchow wymiotnych ktore ja mialem :)
ps2. i nie prubuj mi jechac glupimi komentarzami po ambicji bo mnie to nie rusza a ty na tym tylko stracisz.kazde polskie forum tym sie wlasnie rozni od amerykanskich, zawsze znajdzie sie jakis zasciankowy moherowy beret co mysli ze zmieni swiat, a ze ja to trawie to powinien taki jeden beret z drugim byc wdzieczny wsumie ze moze sie dowiedziec czego ciekawego po polsku a nie marudzic ze swiat jest brzydki i szary bo wszyscy mowia po angielsku tylko poto zeby mu utrudniac egzystencje.
myslales ze zalozysz relacje, wpiszesz kilka epitetow ,wstawisz jakies suche zalane smalcem kosci, kilka krzaczkow uzywanych przez dzieci neo i wszyscy beda ci bili brawo? brak cyckow- fotki dragon balla nie sa zaliczane motywacyjnie ziomus...zaliczyles faila na samym starcie.
teraz pytanie- czy potrafisz z tego wybrnac czy pograzysz sie dalej w gowno w ktorym siedzisz po pas? na respect, nawet w internecie, trzeba zapracowac..
piszesz jakbys mial jaja wieksze jak byk, a mi sie wydaje ze nawet ci dobrze jeszcze nie opadly...
bez obrazy.

xxmłodyxx
14-01-12, 13:25
Jak bedziesz nastepnym razem chciał pisac jakies głupoty, wyzywać kogoś na forum myśląc ze jesteś mądrzejszy od całego świata, i drwić z tego ze fallen na koksie musi dokładac chocby 5kg(porównaj swoją wage do jego wagi) to najpierw odłącz klawiaturę od kompa i ochłoń, potem przemyśl i pisz: ) Tyle odemnie jak narazie.

P.S.

co to ma byc za trening?

BigBaller
14-01-12, 15:08
nie wiem czy bardziej wy sie spinacie czy ja. ale dobra skoro mam z tego wybrnac to najlepiej bedzie jak to zostawie i pojde pocwiczyc a poniej wpierdalac tunczyka z cola.
jezeli kogos obrazilem to przepraszam, ale jak ktos sugeruje ze wygladam jak jakis nerd to wtedy sie zamykam w sobie ;( a moje wielkie jaja nagle sie kurcza
neo krzaczek: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ps. tak naprawde nigdy nie uwazalem ze mam wystarczajaco bycze jaja. powaga. m. in. dlatego tez chce cwiczyc.
aha, po tunczyku z puszki i coli nie mam odruchow wymiotnych :)

trening wiem ze wyglada cienko ale niestety hantle, drazek, gryf i troche obciazenia to jedyne czym dysponuje

fallenursus
14-01-12, 15:15
Nke pierdol tylko idz powyginaj gryf jeden co masz to mkze cie to zmotywuje dorwac jakas prace w makdonaldzie zeby zarobic kase na wiecej zlomu:)

BigBaller
14-01-12, 17:42
wrzucam zeby mial co porownywac potem. nogi spiete, reszta luzno.

563756385639

CEL: przybrac do 80kg, pozniej zrzucic smalec z grzbietu.

Da sie cos zrobic z nieproporcjonalna klata i brzuchem? bo kregoslup chyba w miare prosty

aha, wiem ze jakosc powala na kolana, ale to wszytsko na co stac moj kalkulator QQ

fallenursus
15-01-12, 01:28
nie jest zle.
zryj.
dozuc pompki na poreczach wyjeb wl na jakis czas zastap wl na + hantlami albo rob na samym koncu zeby sie tylko dobic jakims smiesznym ciezarem np 100kg jedna seria x20.

BigBaller
15-01-12, 11:19
OK, pompki na poreczach. czaje. tylko ze bede na krzeslach robil bo oczywiscie poreczy nie ma.

Co do hantli. chodzi o wyciskanie hantlami?


100kg jedna seria x20.
to jedno zero to albo przypadek albo kolejny zart :yawn:


Edit: A, zeby nie bylo ze sie opierdalam. Wczoraj:
- skakanka 40 min
- sklony w lezeniu plasko 16/16/16/20
- unoszenie nog w zwisie na drazku 8/8/8/10

Wlasnie ide do biedronki zrobic zapasy owsianki, otrebow i szuonych owocow ;d

xxmłodyxx
15-01-12, 17:16
masz skolioze?

BigBaller
17-01-12, 14:32
nein, kein skolioza.

Fallen, zrobilem jak mowiles z pompkami na poreczach i robie wl hantlami z tym ze jednak normalne serie. Pompki na poreczach, czyli krzeslach w moim wypadku jakos weszly ale, na poczatku prawie polecialem na pysk jak jedno krzeslo zaczelo mi sie kiwac ;d

Wstawiam plan ktorym chce cwiczyc.

KLATA + BARKI

- Pompki na poreczach
- Wyciskanie sztangi zza glowy
- Pompki z nogami na podwyzszeniu
- unoszenie sztangielek bokiem w gore
- Wyciskanie sztangielek lezac

NOGI + TRICEPS

- przysiady ze sztanga na barkach
- wyciskanie francuskie sztangi
- przysiady wykroczne
- prostowanie ramion w opadzie tulowia
- wspiecia na palce

PLECY + BICEPS

- podciaganie na drazku szeroko do brody
- wioslowanie sztanga
- uginanie ramion ze sztanga
- podciaganie na drazku szeroko do karku
- uginanie ramienia w siadzie, w podporze o kolano

W dni nietreningowe:
- skakanka
- sklony w lezeniu plasko
- unoszenie nog w zwisie na drazku

Co moge zmienic, wyjebac, dodac?



W niedziele zrobilem klatka + barki. Wczoraj nic ;O

Pioter1994
17-01-12, 17:57
Najpierw rozbij na 4 lub 5 dni.

BTW: Chcesz te ćwiczenia łączyć jedno po drugim? NP: siad a potem wycisk francuski od razu?

BigBaller
17-01-12, 18:26
Chce rozbic tak zeby robic ten trening co dwa dni. Czyli np:
Wtorek: Nogi + Tric
Czwartek: Plecy + biceps
Sobota: klata + barki

mam zamiar laczyc tak jze robie 4 serie jednego cwiczenia, potem przechodze do kolejnego - 4 serie i tak dalej.
czyli np: 4 serie przysiadow, potem 4 serie wyciskanie francuskie, 4 serie przysiadow z wykrokiem itd. Oddzielilem specjlanie cwiczeniami na tricpes zeby nogi sie zregenerowaly zanim przejde do kolejnych przysiadow.
Robic tak czy inaczej?

BigBaller
17-01-12, 22:47
Pioter tak sobie mysle i masz racje chyba. Pierdole ta przeplatanke

Nogi, triceps zrobione.

- przysiady ze sztanga na barkach 10 / 10 / 8 / 8
- przysiady wykroczne 12 / 12 / 8 / 8
- wyciskanie francuskie sztangi 10 / 10 / 8 / 8
- prostowanie ramion w opadzie tulowia 10 / 10 / 8 / 8
- wspiecia na palce 30 / 30 / 20 / 20

Tunczyk + cola ftw :D


http://www.youtube.com/watch?v=_KSrG6FihDQ