PDA

Zobacz pełną wersję : Nowicjusz :(



Brainstorm
19-03-07, 13:19
>> wiek - 19 lat / wzrost - 192 cm / waga - 80 kg <<

Dziś zacząłem ćwiczyć i stosować Trec Mass XXL.
Mam możliwość korzystać z siłowni w szkole, a w domu dysponuję tylko 5 kg x 2 hantlami.

Proszę o pomoc :oops:

• jaka dieta i w jakich ilościach?
• jak częste ćwiczenia i jaka ich intensywność?

Ikar
19-03-07, 14:41
diet masz sporo na forum napewno wybierzesz z nich cos dla siebie. Ten mass to dobry wybor. Cwicz 3 razy w tygodniu na mase. ile rezy w tyg. mozesz cwiczyc w szkole ??

Odżywek
19-03-07, 14:46
Jak masz dstepn tylko w szkole do silki to dobrze ale te hantelki to nic Ci nie pomoga narazie cwicz na mase i nic wiecej nie biez nic tego massa a diety napisz w innym dziale,zawsze ktos Ci cos doradzi.pozdro :wink:

Brainstorm
19-03-07, 14:54
Mam w-f 3 razy w tygodniu po 45 min. ale mogę też przychodzić w innych dniach na siłownię. Nie wiem ile muszę przeznaczać na ćwiczenia czasu, bo wydaje mi się, że przy moim wzroście nie mogę zbytnio się rwać do przeciążania :sad: I jeszcze najważniejsze: jak można długo za jednym razem ćwiczyć skoro w pewnym momencie moje ręce odmawiają posłuszeństwa i muszę robić sobie przerwy?

Ikar
19-03-07, 15:00
ahhh znow zapomnialem !! jezeli dopiero zaczynasz trenowac zacznij od ACT taki przykładowy plan to
1.unoszenie kolan (drążek, poręcze)-brzuch
2.prostowanie nóg na maszynie siedząc-czworogłowe ud
3.uginanie nóg na maszynie leżąc/stojąc-dwugłowe ud
4.podciąganie na drązku do klatki-górny grzbiet
5.wznosy tułowia z opadu-ławka rzymska-prostowniki grzbietu
6.wyciskanie sztangi w leżeniu na poziomej ławce-klatka
7.rozpiętki na ławce skośnej-głową w górę-klatka
8.unoszenie ramion bokiem w górę-naramienne(barki)
9.uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku"-bicepsy
10.prostowanie ramion na wyciągu-triceps
11.wspięcia na palce jednej nogi z hantlem w dłoni-łydki
12."brzuszki" na lawce skosnej-brzuch
3 razy w tyg
[glow=darkred:7a31e324fa]jak można długo za jednym razem ćwiczyć skoro w pewnym momencie moje ręce odmawiają posłuszeństwa i muszę robić sobie przerwy?[/glow:7a31e324fa] co masz na mysli ?? czy robiles tyle powtorzen ze nie miales juz sily robic wiecej czy o co ci chodzi ??

Brainstorm
19-03-07, 15:04
Mój dzisiejszy, pierwszy 'skromny' trening polegał tylko na machaniu hantelkami w domu. Pomachałem trochę czasu i musiałem zrobić sobie odpoczynek i tak w kółko.

Ikar
19-03-07, 15:08
przeciez to normalne nie mozesz machac w niskonczonsc wiadomo ze reka w pownym momencie sie zmeczy do kazdego cwiczenia musisz robic odpowiedna ilosc serii i powtorzen

Brainstorm
19-03-07, 18:48
a wy co sądzicie o Trec Mass XXL?

Ikar
19-03-07, 19:10
moim zdaniem dobry gajner dla poczatkujacego w sam raz

jonasz7
20-03-07, 08:19
Brainstorm, trening już masz, poczytaj o nim dokładnie w podwieszonym "trening dla początkującego". Poczytaj o treningach, czasach regeneracji i ogulnie o tym sporcie:
www.kulturystyka.pl/atlas
A po diete zgłoś się w dziale dieta, na pewno ci pomogą.
Pamiętaj wytrwale przed siebie!!!
pzdr.