PDA

Zobacz pełną wersję : rozpoczęcie chodzenia na siłownię



antonimmm
10-01-12, 00:14
Witam. Otóż niedawno dowiedziałem się od nauczyciela wf że mam bardzo skrzywiony kręgosłup i że muszę zacząć ćwiczyć. Generalnie siłownie w szkole mamy co 2 tygodnie i wtedy mogę poćwiczyć sobie. Pomyślałem że warto by pójść na siłownię ale boję się że będę ćwiczenia wykonywał źle. Bo generalnie na wf to nauczyciel pilnuje mnie żebym dobrze wykonywał ćwiczenia. A na siłce chyba nikt mnie nie przypilnuje i mam obawy, że będę źle te ćwiczenia robić. Coś możecie poradzić?

krzys1986
10-01-12, 15:24
A co zamierzasz ćwiczyć na tej siłowni?

Coś na wyprostowanie kręgosłupa czy co? Bo nie rozumie....

breku
11-01-12, 14:41
na skrzywienie kręgosupa to gimnastyka korekcyjna czy coś w tym stylu, na siłowni przeważnie obciąża się kręgosup.

luo
11-01-12, 19:52
ile masz lat? jakie to skrzywienie? domyślam się, że nie byłeś u lekarza?

KowalX
12-01-12, 18:44
Witam. Otóż niedawno dowiedziałem się od nauczyciela wf że mam bardzo skrzywiony kręgosłup i że muszę zacząć ćwiczyć.

To teraz niech Ci powie jak trenować, bo byś chciał uczęszczać na siłownie dodatkowo :)


Pomyślałem że warto by pójść na siłownię ale boję się że będę ćwiczenia wykonywał źle. Bo generalnie na wf to nauczyciel pilnuje mnie żebym dobrze wykonywał ćwiczenia.

Wyciągaj wnioski na zajęciach z nauczycielem. On Ciebie widzi, zna, my nie.

Pronutrition
16-02-12, 10:56
Jeżeli jest to wada kręgosłupa,to moim zdaniem powinieneś zapisać się na gimnastykę korekcyjną a siłownie odłożyć. Tym bardziej jeśli ćwiczenia wykonujesz samodzielnie,to dosyć niebezpieczne.